Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wizardius

Plemiona

Polecane posty

Ja niedawno skończyłem grę przy 220 tys pkt i 29 wioskach. Już nie miałem czasu na grę. Z resztą już mnie to nudziło. W koło same nooby, które lecą w punkty i prawie co drugi dzień nową wiochę miałem. Gdyby nie to może jeszcze bym pograł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie, ale nie zaczynajcie znowu offtop'u. Wiedziałem że przepuszczenie tych kilku postów będzie błędem. Przeczytajcie sobie jeszcze raz do czego służy ten temat. Komentarze do innego działu. Każdy kolejny, nieregulaminowy post będzie usuwany.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram na ś2 od roku, działam na 3 kontynentach z 2.200.000 +pkt. :) Nik HertinPL ;p Gra ogólnie potrafi wciągnąć. Kiedy już dostatecznie wiesz "o co cho" to można się nawet uzależnić ;p Nie jestem maniakiem, ale nie wyobrażam sobie żeby chociaż raz na dzień się nie zalogować xD Dlatego jeśli Ci się nudzi i kompletnie nie masz co robić przez jakiś czas zachęcam do Plemion ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra tak naprawdę rozkręca się dopiero od około 20 wiosek posiadanych. Wtedy to wszystko nabiera tempa. Co do osób które narzekają ze mając 100k atakuje ich ktoś kto ma 500k i co tu zrobić, to cóż odpowiem tak - jak masz dobre plemię to ci nic nie grozi, jak jesteś w jakimś badziewiu porozrzucanym po kilku/kilkunastu kontynentach to masz problem. W tej grze strategiczne myślenie to podstawa! Nie przejmuje się wiosek ot tak bo się jakąś znalazło, tu trzeba z głową wiedzieć gdzie się zmierza i po co. Następna sprawa to umiejętny podział wiosek na wioski ofensywne i defensywne (mieszany chłam zostawiam dla noobów, bo sorry ale wioska połowa off a połowa def to ewidentny brak myślenia i umiejętności gry). Kwestia czasu potrzebnego na grę wygląda tak że albo masz czas aby codziennie zaznaczyć wszystko albo nie zaczynaj grać. Czemu tak jest? No cóż ja mam 400k a niektórzy którzy startowali w tym samym czasie z grą co ja mają ledwo 50k - jest w tym jakiś sens jak zaraz do takiego dojdę i bye bye? Ja w tym sensu nie widzę, no chyba że ktoś lubi przez kilka miesięcy rozwijać wioski dla kogoś;) Gra potrafi naprawdę pochłonąć bez reszty a dyplomacja z innymi plemionami to również bardzo fajny i niezwykle istotny element gry. Ta gra ma bardzo wiele zalet ma też jedną poważną wadę, wymaga naprawdę czasu. A i jeszcze jedno bo bym zapomniał, w tej grze samemu nic się nie osiągnie! Więc albo grasz w zgranym zespole (plemię) albo w ogóle nie masz po co grać.

Jak ktoś gra na 22 świecie to mnie znajdzie, sygnaturka mówi wszystko:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie. Ja tam utrzymywałem konto 300k, a obok byli gracze po 1,6 mln :D Z wrogiego plemienia ofc. Nie straciłem żadnej wioski - nawet przejąłem kilka temu gościowi z 1,6 mln. Jak to zrobiłem? Byłem w dobrym plemieniu :) Ba - nawet bardzo dobrym i nigdy go nie zapomnę. Dlatego nawet jak masz 100k możesz zagrozić gościowi co ma 600k albo i więcej. Wystarczy być w dobrym i zorganizowanym plemieniu i/lub mieć kumpli :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pamiętam chyba w listopadzaie jak miałem 400k to prowadziłem wojnę z laską co miała 1.5 mln. Ona najpierw podpierniczyła mi jedną wioskę, a ja w zamian zarąbałem jej 3 :) Po paru dniach jej nie było, bo plemie pomogło ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że plemiona to obca gra skoro myslisz że da sie na nią umówić :)

Chłopaki all świat 30 na północ -.-

Na wszystko się da. Jak chcecie tylko gadać ogólnie o grze to walcie do działu Komentarze i proście o założenie tematu - Ran

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra zaczyna się po pierwszym milionie, wtedy z dobrą ekipą możesz rozwalić nawet 6-9milionowego gracza. btw. to jak umawiamy się na nowym świecie? ja będę z 3minuty po starcie jak ktoś też jest w stanie walić nocki żeby zacząć to zapraszam północny-wschód.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

www.plemiona.pl

[...] ja gram od roku i mam 70 k puntków, lecz bez KOnta premium w życiu bym tyle nie miał, w takim czasie.

Polecam gre, gram na Swiecie 8, lecz rejestracja już zamknięta, więc polecam nowsze światy.:D Wiecej informacji na http://wiki.plemiona.pl/wiki/Strona_główna

Grałem na świecie 4. Po tygodniu zostałem zaproszony do współtworzenia plemienia na początku było nas 10. Plemię zwie się TofZ - Temple Of Zion. :) Grałem ponad 2 lata - z drobnymi przerwami przez dostawce neta. 5 mln p. miałem aha premium miałem tylko z początku... bo się gubiłem później radziłem sobie bez premiumka :P Ponad 400 wiosek da się ogarnąć. Po pewnym czasie zrezygnowałem z gry wraz z El Robertoo i do tej pory jakiś tam kontakt mamy, coś czuję że gdy będziemy mieli trochę więcej czasu zawitamy na jakimś serwie.

(Pozdro dla Swietowid, El Robertoo, Radi-t, Dziewian i całej elity :cool: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak tak z innej beczki.

Grałem w plemiona dobry rok ale sytuacja rodzinna i szkola mnie odciagnely, Teraz chciałbym powrocic ale wiecie jak to jest od 0. Dlatego gdyby ktos mial konto do oddania to z checia przyjme. Gdyby w klanie ktos miar zamiar przestac grac, ja z checia przejme to konto i bede je dalej rozwijal. Prosze o kontakt na PW gdyby byl ktos zainteresowany. Bardzo mi zalezy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm...a ja mam tyki problem. Zjado mi haslo na plemionach i nie wiem gdzie jestm jakieś odzyskiwanie hasa albo coś w tym stylu. Pomoże ktoś? To troche ważne (konto 5 mln :))

Pod okienkiem do wpisanie hasła poszukaj, a znajdziesz, to czego Ci trzeba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pazdzioch

Gram w plemiona,mam ok 60k pkt ale im więcej wiosek tym więcej wojsk a to się przekłada na dłuższy czas farmienia itp.Gra zaczeła mi zajmować za dużo czasu i chyba zakończę karierę na plemionkach.To jest wada tej gry,że im jest się silniejszym tym więcej trzeba grze poswięcać czasu.Lubię grać w gry na przeglądarki ale wolę coś co w raz z rozwojem konta nietrzeba tyle siedzieć i stawać sie no life.

Pozdrawiam Was.

Tu jest referal, jak klikniesz to ja na tym w grze skorzystam.

Odwiedź moją stronę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

60k to jeszcze niewiele, a jak tobie już czasu nie starcza... farmienie zajmuje za dużo czasu i po prostu się nie opłaca ze względu na mały zysk.

czy ktoś gra na s9? mam tam 600k i jestem w plemionku oNOM :) czyli już należę do głównego sojuszu 4 najw. plemion na tymże świecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem grać na 42 świecie, kupiłem nawet konto premium... A tu ZONK. Kolejny restart serwa. Trochę to wkurzające, że źle się przygotowali i serwery nie wytrzymują. Mam jednak nadzieję, że teraz nie będzie 2 restartu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...