Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wizardius

Plemiona

Polecane posty

Pamiętam czasy, w których można było bez problemu grać na świecie pierwszym... ;) Moim zdaniem w Plemiona opłaca się grać wyłącznie z przyjaciółmi, tak aby szybko utworzyć zwarty sojusz i dominować po podbiciu kilkunastu wiosek. Gra solowa mija się z celem - Zostaniesz bardzo szybko podbity przez silniejszego sąsiada z kontynentu. Pomimo to, serdecznie polecam Plemiona, jest to nieszablonowa produkcja z niesłabnącą od kilku lat popularnością.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja czekam na nowe światy (zapewne 76 i 77) i zaczynam od momentu założenia :) To moje chyba juz czwarte podejście będzie (duże imperium na 17 świecie, a potem "fun" na ok. 30, 46 i 68 chyba), a dostępny bede cały czas dzięki apce z AppStore co daje duże możliwości. Z racji tego, ze znajomych mam niezbyt doświadczonych i "kompetentnych" i raczej nie warto tracić czasu na tworzenie z nimi plemienia, a samemu trzeba miec dużo szczęścia żeby trafić w dobre towarzystwo, wiec pytam z ciekawości czy forumowicze beda zainteresowani jeszcze nowymi swiatami? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...