Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wizardius

Plemiona

Polecane posty

A im więcej budynków, tym więcej punktów, a więc i respekt w okolicy :)

Ciekawe podejście... Ja raz miałem najmniej punktów w swoim kwadracie, a i tak wszycy trzęśli portkami. Liczy się wojsko, nie punkty.

BTW Wojsko pociąga za sobą punkty, ale to w nie powinno się głównie inwestować...

Jakby co gram na Ś28... Taka rozgrzewka i oczekiwanie na Ś29 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dogmeat, później będziesz grał tak, że Ś29 będzie rozgrzewka, a Ś30 będzie oczekiwany :D.

dawidek3294443, wojsko trzeba mieć i punkty też. Nie ma że to ważniejsze, a to mniej. Ilość potrzebnego wojska ja weryfikuje po oglądnięciu mapy i sprawdzenia kolegów-sąsiadów (ale to nie znaczy że mam mało wojska!) :).

Porada dla budujących wojo: nie róbcie go z jakąś tam mądrą listą ile i jakiego wojska trzeba mieć na tylu a tylu punktach!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co, raczej sadze ze wojsko jest niezwykle (zeby nie powiedziec holendernie) potrzebne. Na 19 swiecie bylem rozbudowany, trzaslem okolica, a woja tylko uzupelnialem, a jak przyszlo co do czego to mnie taki jeden zalatwil rajdem z trzech wiosek. Wiec teraz co chwile powiekszam woja zeby miec na taka ewentualnosc tyle ze mu gacie ze strachu spadna. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak wam się spodobała zmiana grafiki w plemionach? Według mnie jest taka cukierkowata. Nie podoba mi się.

Ciągle słysze że ta nowa grafika jest cukierkowa i w ogóle... A mnie się podoba. Budynki wyglądają ładniej, wydaje mi się że budynki w wiosce są lepiej rozplanowane, w końcu coś się dzieje w wiosce (widać jak ludki wydobywają surowce, sporadycznie rozmawiają na placu) Jak dla mnie zmiana na lepsze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadnych jednostek nowych. Niepotrzebny bajzel. To co jest starcza. Mnie się ta grafika nowa nie podoba i bardzo mnie zdenerwował fakt, że potem wstawili taką na świat 16... Wkurza mnie zmiana miejsc budynków(w końcu grając półtorej roku można się przyzwyczaić) i ciągle klikam nie tam gdzie trzeba... Arghh.... Aha ;P Gram na s16(nick runia, 1,3kk pkt obecnie dałem tam zastępstwo bo chciałem odpocząć od s16) i s27(coś koło 3k pkt, tak bardziej 4fun tutaj gram, nick dirian-).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wczoraj pierwszy raz wciągu mojej gry na plemionach przejąłem wioske na ś25. Szkoda tylko że to osada koczowników z 300 punktami, ale od czegoś trzeba zacząć, po za tym w okolicy były tylko takie wioski albo moi współplemieńcy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś w to grałem. Doszedłem w okolice 10 000 punktów i gra po prostu mi się znudziła. Bardzo fajny pomysł i dobra gra dla ludzi którzy takie coś lubią. A ja niestety wybredny jestem i muszę mieć coś naprawdę wciągającego abym dużej się tym zajął. :) A tym co grają życzę powodzenia w zdobywaniu/rozbudowywaniu wiosek i zakładaniu plemion :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram. Zalogowałem się chyba godzine po starcie, bo mieliśmy akcje w plemieniu ze świata 25 żeby wylądować blisko siebie. Niezły zaskok jak się popatrzyłem na punkty-całe 26. :D I nie ma surków. Ale nie jest źle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...