Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wizardius

Plemiona

Polecane posty

Gość Sondokan
Ja już przestałem grać, znudziło mi się trochę. A grasz na duńskim serwerze?

Nom, mam plemię na spółę top 3 na pierwszym serwie tribalwars.dk :whistling:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po mnie :/ ktoś mi się dziś włamał na plemiona rozwalił jakiś milion woja na 11, rozwiązał moję plemię na 23 i zniszczył mi konto na 25 :/:(

No to bardzo nieładnie .... Musiałeś mieć jakieś proste hasło, albo logowałeś się poza domem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ta gra jest beznadziejna xD Nie wiem jak możecie w to grać. Moich kilku kumpli też gra i mamy z nich nie zła polewkę. Siedzą i biją monety, no ja wale, jak tak można spędzać czas? Wiem że nie wszyscy mają super kompy pod WoW'a, CoD'a i inne gry ale to już OGame wolę, nawet trochę w niego grałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grałem chwilę, ale nie polecam tej gry bo jest bardzo trudna, jeśli twoja wioska powstanie w złym miejscu, to od razu zostanie ograbiona i możesz kasować konto :confused: Wg mnie Travian jest lepszy

Bardzo trudna? Niee.... Po prostu trzeba myśleć.... Wioska zostanie ograbiona? Jak umiemy się bronić to nie zostanie ograbiona. Mało tego, to my ograbimy tych co nas chcieli ograbić :P Owszem można mieć nie farta i trafić obok na gościa co siedzi cały dzień na plemionach. Ale można też trafić w takie miejsce, gdzie wystarczy wejść 3 razy dziennie a i tak nam dobrze pójdzie :P

Ja nie polecam plemion jak ktoś chce sobie pograć miesiąc i potem odpuścić. Plemiona to gra nawet na 2-3 lata. Ja na s16 gram od roku. Oczywiście można skasować konto, czy przekazać je komuś. Ale czy jest sens przekazywać konto w które się włożyło tyle czasu :P? Ale powiem tak - ja obecnie wchodzę tam raz dziennie. Jestem otoczony przez innych członków plemienia w którym jestem, więc spokój tam mam. Dziać się zaczyna, jak ktoś przestanie grać - wtedy od cholery wiosek do przejęcia jest :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przekazać je komuś. Ale czy jest sens przekazywać konto

Oj, coś mi się zdaję, że to nie legalne jest.

Ja gram na ś11 od września 2007r. jak na razie mam 800k pktów, ale gdyby nie te wszystkie stoczone wojny to już dawno bym miał jakieś 2 miliony :D

Jest legalne. O ile przekazujesz na forum pod obecnością admina i osobie, która nie ma konta na danym świecie.

Ja mam na s16 1,4 mln pkt. Gram od lutego 2008. Ale generalnie to mi się nudzi już, wchodzę tam raz dziennie. Jak już mówiłem - jak się nie jest na froncie to jest nudno :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się. Plemiona stają się po części płatne, w wszystkiemu winien kryzys gospodarczy i Niemcy. Już nie długo trzeba bedzię płacić PRAWDZIWE pieniądze. Więc teraz nie ma sensu w to grać :( poczekamy zobaczymy jeszcze z miesiąc, jak tego nie wycofają będę zmuszony usunąć konto, albo grać jak n00b.

Link do tematu: http://forum.plemiona.pl/showpost.php?p=62...amp;postcount=1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proszę o pomoc. Od pewnego czasu nie mogę wejść na stronę z forum plemienia. Wyrzuca mnie na stronę główną. Pisałem do GM, ale ten napisał, że coś w ustawieniach sojuszu mamy skopane i zamiast adresu forum jest wklepane www.plemiona.pl. Założyciel nie wie jak to naprawić, dał mi wszystkie uprawnienia, ale ja ni chu chu nie mogę znaleść tego okienka gdzie to zmienić. A może o coś innego chodzi?

Podobno paru graczom z plemienia forum działa, mi nie i coraz mniejszym sensem staje się dla mnie gra w tym plemieniu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam dokładnie to ci nie powiem bo nigdzie teraz nie mam tak szerokich uprawnień żeby widzieć ale jak ty masz to powinno być we właściwościach w plemieniu takie okienko gdzie można wpisać strone która będzie wyskakiwać zamiast forum. I po prostu powinieneś zostawić to okienko puste (jeśli tam rzeczywiście jest wpisany adres www.plemiona.pl). Jeśli nie to to nie wiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...