Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wizardius

Plemiona

Polecane posty

Zawsze się znajdą osoby, które kupują premium, szczególnie ci co mają dużo wiosek do doglądania. A taki co sie loguje 2 razy na dzień to tego nie zauważy jednodniowego premium nawet. A takim co dużo na tym stracili należy się kilka dni więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to temat rzeka.

Choć w jednym masz racje, ci co wchodzą 2 razy na dzień tego nie zauważa, ale konta premium kupować ludzie nie muszą, znam kilka osób, i sam bylem jedną z nich, co mimo dużej ilości wiosek konta premium nie maja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy 20 wioskach też nia miałem premium. Zresztą mniejsza już z tym. Kuleje w tej grze monotonność. Jeśli nie prowadzi się wojny z jakimś graczem ( lub ich grupą) to sama rozbudowa woja/budynków i przejmowanie kolejnych wiosek po pewnym czasie staje się monotonnie nudna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak, nuda, nuda, nuda i jeszcze raz nuda... Ja mam jedną wioskę, 1.800 pkt na karku, i już się zaczynam nudzić, a nawet nie zdążyłem rozbudować wszystkich "kopalni" (chodzi o budynki wydobywające surowce) na poziom 20...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samor ozbudowywanie wioski atakowanie w tej grze nie jest ciekawe. W sumie była jedna rzecz ktora mnie przy tym trzymała, czyli ludzie, komunikacje z innym. Każde plemie ma forum na którym dzieją się ciekawe rzeczy, fajnie ugadywac się na ataki, jechanie po kimś, szpiegowanie się.

Fakt według mnie tym dużej się gra tym ma sie więcej wiosek i gra robi się żmudna. Przy 10 wioskach to już trzeba długo siedziedź a mnie na prawdę szkoda na to czasu. Zauważa się bezsens gry :] któa moim zdaniem przez 2 miesiące jest całkiem fajna :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gra na 3-4 miesiące, potem tylko wchodzenie raz dziennie. Fakt gdyby nie było tych plemion i for dyskusyjnych, to gra nudziłaby sie po miesiącu. Jeśli jednak z nikim nie prowadzi się wojen to czuć znużenie. Ja aktualnie mam 5 wiosek na 27 świecie i jest w miarę przyjemnie i widzę, że za miesiąc już będzie trzeba prowdzić jakieś wojny z innymi graczami, bo szarych wiosek coraz mniej z dnia na dzień. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak gra na 3-4 miesiące, potem tylko wchodzenie raz dziennie. Fakt gdyby nie było tych plemion i for dyskusyjnych, to gra nudziłaby sie po miesiącu. Jeśli jednak z nikim nie prowadzi się wojen to czuć znużenie. Ja aktualnie mam 5 wiosek na 27 świecie i jest w miarę przyjemnie i widzę, że za miesiąc już będzie trzeba prowdzić jakieś wojny z innymi graczami, bo szarych wiosek coraz mniej z dnia na dzień. :)

Ja gram na s16 (1,4kk pkt) od roku i powiem, że tak przez pół roku wchodziłem regularnie 3-4 razy dziennie. Teraz wchodzę dwa razy dziennie i to mi wystarcza. Jako, że jestem na s16 otoczony przez ludzi z plemienia w którym jestem(jesteśmy 1 na świecie :P) to gra nie jest wymagająca. Czasami ktoś przestanie grać, to się go przejmie, bądź jakiś noob się zbuntuje to też się go przejmie. Bądź jest fala to trzeba offa wysłać. A tak to ogólnie spokój, dlatego zacząłem grać na s29.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie zgodzę. Gra się rozpoczyna już od początku. Jak źle rozpoczniemy to dalszą grę mamy rozwaloną. Na początku musimy sobie wszystkich obok poprzestawiać na farmy i wtedy mamy łatwy start. Choć nie raz trafią się tacy, co nas poprzestawiają. Dużo zależy od tego, w towarzystwie jakich graczy wylądujemy na początku gry. Szczególnie jak nie umiemy za dobrze grać :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym to sie i ja zgodzę. Jak zaczynałem grac to bylem nie kumaty o co chodzi, a dzięki temu ze obok tyle farm było, moglem sie spokojnie utrzymać, a tak pewnie to nawet nie miałbym szansy czegoś zrobić, później przyszło fajne plemię i gra sie rozwijała. Na chwile obecna na pierwszym świecie w który grałem pewnie już mi skasowali konto, bo roku na forum nic sie nie działo i nuda wiała zewsząd. Tak wiec widać, ze grę podtrzymują tylko żywi ludzie i nic więcej :lol: XP

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o zapomniałem o trzech zasadach plemion: farmić, farmić, farmić! :D

Grałem to jakiś czas temu i się śmieje dzisiaj. weź wstawałem o 3 w nocy bo mi się miał tartak wybudować.

PRóbowałem grać w inne gry online i niestety nigdzie nie znalazłem takiego fajnego towarzystwa jak w Plemionach. W metinie 2 z któym miałem baaardzo krótką przygodę, z nikim nie pogadasz, wszyscy tylko : "masz surke, "ty nubku ", itd a w plemionach to poznałem ludzi z któymi do dzisiaj na gg gadam czasem. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to w Metinie nie ma surków :/. Nie rozumiem też ludzi wstających o 3 w nocy, żeby wysłać wojo, albo coś wybudować. To tylko gra... Mam te 700,000 pktów na 11 i prawie wogóle nie farmiłem.

Moje 2 zasady to: 1. Kopalnie. 2. Wojo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem, to w Metinie nie ma surków :/. Nie rozumiem też ludzi wstających o 3 w nocy, żeby wysłać wojo, albo coś wybudować. To tylko gra... Mam te 700,000 pktów na 11 i prawie wogóle nie farmiłem.

Moje 2 zasady to: 1. Kopalnie. 2. Wojo.

Wiesz. Jak trafisz w okolicę noobów to łatwo nabijesz pkt. Ja np. grałem na s8 to jeszcze grać nie umiałem i mi dobrze szło, bez problemu nabiłem 400 tyś pkt, bo w około same nooby. Ale np. zacząłem grać teraz na s27 i mnie nie było tydzień(a gość na zaście nic nie robił) i goście w okolicy mają już po 30k pkt, a ja 5k :P Dlatego, jak już mówiłem - trafisz w okolicę z noobami to gra jest luźna. Trafisz w okolicę z pro graczami - musisz wchodzić kilka razy dziennie i farmić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu się nie zgodzę. Gra się rozpoczyna już od początku. Jak źle rozpoczniemy to dalszą grę mamy rozwaloną. Na początku musimy sobie wszystkich obok poprzestawiać na farmy i wtedy mamy łatwy start. Choć nie raz trafią się tacy, co nas poprzestawiają. Dużo zależy od tego, w towarzystwie jakich graczy wylądujemy na początku gry. Szczególnie jak nie umiemy za dobrze grać :P

Tutaj masz racje! moim zdaniem bardzo ważny jest początek!!Ja już straciłem dwie wioski bo chciałem sobje tylko nabijać punkty na rozbudowie!Teraz mam bardzo duzo woja i dobry mur i bardzo dobre plemię Heroes Na swiecie 29 Jesteśmy w setce i cały czas pniemy się w zwyz aby w końcu dotrzeć na szczyt rankingu plemion! Pozdrawiam plemię kukol123

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to ostry hardcore zaczyna się jak jedno plemię zajmuje kilka kontynentów i jest wojna, a my jesteśmy na linii frontu. Miałem przez miesiąc zasta na koncie (850tyś pkt) co było w prawym górnym rogu k56, a kontynent obok i kontynent wyżej był zawalony wrogami. Po 50 pełnych offów dziennie szło :P W dwie strony :P Ale ani jednej wioski wróg mi nie zwinął ;P Później oddałem zasta, bo nie wyrabiałem z czasem i konto zostało rozebrane przez graczy z naszego plemienia(bo właściciel nie miał czasu grać).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego lubię plemiona bardziej od Ogame w którym nie da sie wytrzymać przy budowę floty, która trwała z dobry miesiąc.. i nawet fsy nie pomogły, bo przyleciał koleś z kilkoma miliardami pktów i gra przestała mieć sens. Co innego w Plemionach, tutaj jeden atak ma ograniczenie zagrody i nawet jak się broni przed 10 atakami to zmasowaną obroną jest się w stanie z tego wyjść obronną ręką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej to jak ty masz 700,000 pktów a atakuję cię gracz, który ma 6 milionów :). Taką sytuację miałem, szło coś koło 300 ataków na mnie (miałem zostać zniszczony, ponieważ "stanowiłem zagrożenie dla plemienia". Totalna głupota. Jak ktoś kto ma 700k pktów może zagrozić plemieniu na 2 miejscu w rankingu (świat)?! Ale nie straciłem ani jednego punktu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Plemionach nie ma rundy - serwery są zamykane dla nowych użytkowników, gdy się przepełnią. Możesz kupić konto premium ale to zależy na ile czasu - od tygodnia do bodaj pół roku, rośnie cena wtedy. (czym więcej tym jednak bardziej się opłaca, jednak to nie jest niezbędne, żeby być dobrym graczem). Ile czasu ? na początku z 2 godziny dziennie potem coraz mniej, chyba, że jest wojna to trzeba częściej wchodzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...