Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wizardius

Plemiona

Polecane posty

Ludzie, ludzie, propaganda :P

A do wcześniejszego postu to ja siedzę tak około godziny na plemionach dziennie, ale za to wchodzę tak z 10 razy, by wiedzieć co sie dzieje w rożnych częściach dnia, chyba ze mi sie piekielnie nudzi <_<

Ale nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, zawsze pierwszy odpowiadam na forum :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam :P

Ja grałem w plamiona od początku 3świata i przestałem kilka miesięcy temu...Gra jest świetna głównie dlatego że ma zajedwabiścię rozbudowane forum i to daje jej przewagę nad takim ogame!Byłem kiedyś pierwszy na kontynencie oraz w plemieniu które tak że prowadziło w tabeli kontynentalnej(i byłem tam wodzem B))może nadal bym tam grała ale dostałem gothicka 3 i nie miałem czasu na nic innego!!! :( potem już plemiona przestały mnie bawić i skończyłem z nimi.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie tego wątku napisałem , że gram na 25 i 27 świecie. Ostatnio dołączyłem też do 23 i 29. Ktoś pomyśli, że siedzę cały dzień na plemionach. Otóż nie, wchodzę ze 3 razy dziennie, i jakoś daje radę z tymi 4 światami. Choć gdybym się skupił na grze na jednym świecie to bym miał większe sukcesy. A tak..zacząłem grać przed świętami na 25 świecie, i mam dopiero 15 tys. punktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh, ja grałem na 19 świecie, skończyłem jak miałem 300k punktów i 35 wiosek, bo im więcej gracz w plemiona, tym więcej czasu musisz na to poświęcić, jeden gościu tam z mojego plemienia ma ponad 100 wiosek i 1 milion punktów, i jeszcze mu się nie znudziła, bo walczy z wrogiem na 3 fronty :D

gra się nie nudzi, dopóki jest coś do roboty, później jest zbyt nudna bo nie ma żadnych nowości i brakuje bitew na morzu (kontynenty składają się tylko z ziemii pokrytej małymi jeziorkami i lasami:))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema!

Najlepiej Zrobić całą wiochę zwiadów wtedy na pewno Przeskanujesz wiochę :thumbsup:

Ja gram na 3.5.11.27.31.po nickiem Khorn Wielki

Pier**lisz :P Jak ktoś podeśle ci wsparcie i masz z 20k zwiadu to wioska jest nie możliwa do zeskanowania. Więc nie gadaj, że na pewno...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za nieopisany referal najlepiej ost 20% chyba, że odnosi się to tylko do sygnaturek. Plus nieodpowiedni temat... rany, ale niektórzy ludzie to niedojrzali są? Bardzo tobie było to potrzebne chyba nie? :]

A w samej grze idzie mi nieźle na razie. Jakąś małą siłę posiadam w postaci m.in 100 mieczników, ale wykonałem sobie dwa ataki na wioskę koczowników żeby zobaczyć z czym to się je. Nawet 500P jeszcze nie mam, ale wszystko przede mną :) Jestem w dość niezłym plemieniu o nazwie Demokraci... cóż, mogło być gorzej a i nie narzekam. Sporo ich jest a i mają kilka sojuszników w innych plemieniach ;P

Update

Hmm, widzę, że zacytowany post zniknął. Good, ale raport i tak poszedł.

Hmm, tysiaczek... heh... że akurat w tym temacie... no nic :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie dzisiaj jeden gościu pięknie zjechał. Armii nie mam w ogóle, wedle zapowiedzi wioskę także niedługo stracę;) No cóż, będę walczył do końca, do ostatniego pikiniera na jakiego mnie będzie stać :tongue:;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem niestety pecha :wallbash: , dałem komuś a ten ktoś roz******ił mi wiochę. Na dwa tygodnie wyjechałem, a ta osoba w tym czasie nie machnęła palcem by mi coś zrobić na wiosce, przez to muszę zaczynać jeszcze raz bo z tymi kilkoma punktami na koncie jestem łakomym kąskiem. :huh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam teraz problem na 23. Dzisiaj odszedł założyciel plemienia i wszystko przekazał mi, jestem teraz head adminem. Problem w tym, że od paru dni ludzie zaczęli odchodzić i nie wiem co robić. Parę dni temu mieliśmy 1,100,000pktów, dziś tylko 600,000. Co robić? Fuzja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, ciężka sprawa ^^' U mnie jeśli chodzi o plemiona już dwa razy miałem fuzję a nawet trzy ;P Najpierw znalazłem się w S-EKS'ie [spamowy Elitarny Klub Szaleńców] na dosyć krótki okres czasu, bo stwierdzili, że raczej silni nie jesteśmy i nastąpiła fuzja z Demokratami. Tutaj potrwało to trochę dłużej, ale teraz nastąpiła kolejna fuzja z Wojownikami Lodowego Ogrodu ;P a *DEM* zamienili się najpierw w akademię tego plemienia a teraz na Wybrańców. Zresztą, na jedno i to samo wychodzi... co prawda nawet 1k punktów nie mam, ale dostałem fuchę dyplomaty plemienia (+ inny gość też). Mamy ledwie coś koło 30k, ale np. jeden z naszych sojuszników ma ponad 100k. Z tego co mówili jesteśmy ustawieni na razie ;P A odnośnie twojej sprawy - polecał bym najpierw sprawić wrażenie, że zależy tobie na byciu szefem. Rób, byle to się rzucało w oczy. Pisz na forum, zachęcaj do zostania i mów, że zmiany nie zawsze zachodzą na gorsze ;) A jeśli sytuacja nadal się pogorszy to poszukaj dosyć mocnego plemienia, które może będzie chętne na fuzję. Nie wiem ile masz pkt, ale raczej z przyjęciem nie powinno być problemu. Chyba, że interesuje cię inne rozwiązanie to nie wiem ^^'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...