Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wizardius

Plemiona

Polecane posty

Coz, a ja uwazam ze mozna te gre uznac za cos w roli przerywnika w czasie nauki, gdy mam juz jej dosc. Dlatego tez gram na s21 gdzie nie ma lukow, konnych strzelcow, ani nawet rycerza, a do wszystkiego dochodzi sie powoli ;)

P.S.

A tak na marginesie jestem w akademi najsilniejszego plemienia w obrebie 4-6 kontynentow :D

Moj nick taki jak tutaj :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie pamiętajcie, że w tej grze nie chodzi o zbieranie punktów ale o zdobywanie wiosek oraz budowanie woja. Mam nadzieje, że przy tych dużych punktach macie też woja.

hehe, zdobywanie wiosek można powiedzieć jest równoznaczne z zbieraniem punktów, no i jak ma sie ponad mln punktów (czasem nawet mniej) to surowców ma sie pod dostatkiem, wiec chyba raczej nikt surowców na wojo nie skąpi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakładam plemię na wzór zakonu solamnijskiego. Fun i zgranie gwarantowane. 28 świat K13. Jakby co to piszcie. Mój nick to Belutek. :D Ogólnie gra jest bdb. Wkurza jednak przy dużej ilości wiosek brak niektórych ułatwień które dostępne są tylko przy premiowanym koncie....

Kontakt: GG lub pw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nawet nie mam co robić z surkami :P. Przejrzenie wszystkich 58 wiosk zajmuję ok godzinę :P. Chociaż budowa budynków należy do kolegi, sam bym sobie nie poradził z tym kontem.

To wyobraź sobie na jednym świecie, na niemieckich plemionach było dwóch kolesi i każdy miał po 13 tys wiosek... Wyniszczali się wzajemnie, bo nie było nikogo więcej xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na światach 19, 22, 24, 25 i 27. Jako że plemiona traktuje jako "w wolny chwilach" na każdym ze światów nie mam więcej niż 1700 punktów. Jak patrze co tu piszecie o punktach liczonych w setkach tysięcy i o liczbie wiosek to mie się zimno robi. Gra ktoś może na "moich" światach?

PS- ci od 13 tys. wiosek to w ogóle jedli i spali czy tylko w Plemiona grali?

EDIT-jakby to kogoś interesowało to moj nick-Wypcu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma się 2-3 wioski wszystko później idzie łatwo, przyjemnie i automatycznie. W pół roku można mieć ponad milion. Najważniejsze jest położenie. Jeżeli masz dobre miejsce, prędko nie odejdziesz ze świata. No i polecam grać na światach z prędkością 1.5x albo 2x (a więc zapraszam na 23, pomoc gwarantowana :P).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się zdaję, że jak się ma dużo wiosek to KP nie jest właśnie potrzebne. Jak zaczynasz - może się przydać. Można wtedy włączyć 3 budynki w kolejce do budowy i nie trzeba cvały czas siedzieć przy kompie. A im więcej budynków, tym więcej punktów, a więc i respekt w okolicy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...