Skocz do zawartości

Sztim Sejl 2015 Valve Skiepszcza Sprawę Edyszyn


Alpharadious

Polecane posty

  • Odpowiedzi 380
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

TFW na 16 wyswietlanych na steamie bestsellerow masz juz 12, a reszta cie nie interesuje... Poki co z przecen najbardziej kusi mnie Shadowrun: Hong Kong za 9,99 jurkow, ale ze nie przeszedlem jeszcze wczesniejszego Dragonfalla, to z zakupem nie ma sie co spieszyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DARK SOULS? II: Scholar of the First Sin

Pisz jakbyś chciał żeby cię ktoś bufnął przez pierwsze etapy gry.

BTW ciekawy jestem, dlaczego w Steamowym newsletterze jest napisane "Dzisiejsze oferty" przy grach z głównej. Zastanawiam się czy ktoś dał ciała z tłumaczeniem, czy oferty mają się zmieniać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW ciekawy jestem, dlaczego w Steamowym newsletterze jest napisane "Dzisiejsze oferty" przy grach z głównej. Zastanawiam się czy ktoś dał ciała z tłumaczeniem, czy oferty mają się zmieniać.

Nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie wyświetla się napis "Dzisiejsze najgłośniejsze oferty". Czyli może mają na co dzień inną listę promowanych tytułów; albo to są jakieś bestsellery czy coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo mnie pamięć zawodzi albo niektóre tytuły dostały dopiero dzisiaj obniżkę.

Np.

http://store.steampowered.com/app/228300

Wczoraj przeglądałem listę i nie widziałem, żeby Remember Me było na przecenie.

Ale to też może być jakiś bug Steama, wczoraj dużo tytułów nie wyświetlało się jako przecenione z tego co zauważyłem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@OAT Dzięki. Dużo tytułów z Twojej listy jest w fajnej przecenie, gdyby były na mojej to bym pewnie już kupił. Straszne natomiast jest to, że z Twojej listy chyba z 40% mam, a reszta z reguły mało mnie interesuje. Zastanawiam się nad Ryse i Dropsy. Przygarnąłem The Fall.

Also z Twojej listy mam Ibb & Obb w formie gifta. Chcesz? Albo Insanely Twisted Shadow Planet. Dodaj mnie na steam i napisz, jeśli chcesz którąś z tych gierek :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, ale nie wiem czy będę grał :P

dużo gier, które sam kupiłem nadal jest nie ruszone i nie chciałbym, żeby się twoje gifty zmarnowały

bielikowi możesz dać w celach charytatywnych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nic nie kupować, ale jak na cebulę przystało trzeba było wykorzystać darmowe 15zł z PSC. Z listy życzeń kupiłem sobie Commandos: Behind Enemy Lines i GTA: Vice City (w końcu). Zostało mi jeszcze parę groszy, więc kupiłem jakiegoś indyka, z którego wyciągnę karty, które sprzedam, albo się wymienię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...