Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Alpharadious

Sztim Sejl 2015 Valve Skiepszcza Sprawę Edyszyn

Polecane posty

@niejemfrytek

de facto prawdopodobnie zainteresują Cię co najwyżej Half-life + Half-life 2 + epizody, a za to wszystko zapłacisz niewiele powyżej 6euro.

Tak czy siak bardziej by Ci sie opłacało Orange Box (Half-Life 2 + epizody + Portal) za 3,5euro + Half-Life za 1,74euro.

albo Orange Box (3,5) + Half-Life Anthology (2,74). Wyjdzie taniej, a dostaniesz to samo + Portal.

(nie liczę Half-Life: Source bo uważam to za badziew, tak samo jak Half-Life 2: Deathmatch)

also: Half-Life został zrobiony w odświeżonej graficznie wersji (wygląda lepiej niż HL2). Nazywa się toto Black Mesa, grałem jak jeszcze było za darmo, super gierka. W płatnej ponoć jeszcze polepszyli grafikę i mają dodać ostatnie misje z oryginału.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mi na pewno dwójka o wiele bardziej się podobała niż jedynka, aczkolwiek właśnie w takiej kwestii polecam Black Mesa, bo gra się w to całkowicie inaczej niż w oryginał. Też jest w przecenie, chociaż ja czekam aż to skończą (dodadzą te ostatnie poziomy) i dopiero wtedy kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cieszę się, że pomogłem. Jak już pograsz to się podziel wrażeniami wink_prosty.gif

btw. do HL2 jest coś takiego jak Cinematic Mod (teraz już bodajże w wersji 12) - podkręca to nieźle grafę, chociaż pożera to trochę zasobów kompa. Ale gra wtedy faktycznie wygląda lepiej

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kusi mnie żeby jeszcze raz kupić Metal Gear Rising, bo w sumie to dobra gra. Ciekawi mnie tylko jak będzie to śmigać na moim laptopie.

chociaż ja czekam aż to skończą (dodadzą te ostatnie poziomy) i dopiero wtedy kupię.

Możesz rozwinąć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem, nie jestem zadowolony z zakupu. Granie w to na klawiaturze okazało się dla mnie niemożliwe (QTE pierwszego bosa wyświetlają przyciski z pada, podczas gdy ja nie wiem co jest zamiast tego przypisane do klawiszy).

Ale a propo, to MGS:GZ mnie kusi. Tylko te 8ojro, hm...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Abyss jak sobie sprawdzisz, to Black Mesa nadal ma status "Early Access". Jak grałem w wersję darmową, to było wszystko DO momentu gdy uruchamiamy teleport i lecimy na Xen ta część gry była pominięta i nieudostępniona. Z tego co słyszałem, to do płatnej wersji zrobili upgrade grafiki i niektórych modeli, ale owych lokacji nadal jeszcze nie dodali.

O, nawet sprawdziłem dla pewności. Cytat z grudniowego update (info opublikowane 23 listopada, czyli dwa dni temu). Kto nie grał w HL, niech nie otwiera spoilera, bo fabuła :P

Important Point: This update WILL NOT contain Xen. We are hard at work on Xen and are preparing media to show to you guys. But there will not be a release of Xen soon and we still do not have a timeframe for it.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@H1Z1

Battle Royale jest ponoć okej. Zresztą jak nie spróbuję to nie będę wiedział

Jest. Swoją drogą, to ile to już miało nazw?

H1Z1 to nie WarZ.

Generalnie jak na pierwszy dzień to nienajgorzej się prezentuje ten winter sale.

1. Nie będzie innych przecen w trakcie tej wyprzedaży.

2. Autumn sale.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

H1Z1 to nie WarZ.

Aha, WarZ to Infestation biggrin_prosty.gif

Ale H1Z1 to też chyba wiecznie w budowie?

Tak i tak.

W każdym razie na steam jest moim zdaniem kilka pozycji podobnych, ale lepszych niż H1Z1.

@JSS czemu masz tam inny avatar gry niż ja? Dziwne. Tak czy siak gra powiedziałbym 'taka se'. Trochę to podobne do Evolved, tylko ludzi więcej biega. Było w jakimś bundlu za dolca

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do biblioteki steamowej dołączyły: Heretic + Hexen Collection | DARK SOULS? II: Scholar of the First Sin | QUAKE | Arx Fatalis

koniec zakupów

jeszcze zgarnąłem Rune Classic, ale nie w sklepie steamowym

cenę każdej gry sprawdzałem w innych sklepach przed zakupem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie, przygodę z Falloutem zacznij od 2.

Dlaczego akurat dwójki? Szczerze się pytam. Spodziewałbym się już prędzej, że można albo zacząć "jedynki" - od początku - albo od "trójki" - od "nowego początku", czyli od kiedy markę przejęła Bethesda.

Endless Legend jest mega, jak lubisz civki itp.

Przeczytałem trochę recenzji na Steamie i mnie zaciekawiło. Kupiłbym, ale nie wiem, jak wygląda sprawa z wymaganiami i optymalizacją? W strategie lubię grać sobie często na laptopie w łóżku itp. i jestem ciekaw, czy poszłoby mi w miarę płynnie na lapku. Wymagania ma dużo wyższe niż Civ5 czy EUIV, a i one nie chodzą mi super.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...