Skocz do zawartości

Sztim Sejl 2015 Valve Skiepszcza Sprawę Edyszyn


Alpharadious

Polecane posty

Akurat w kwestii Fifki, to tegoroczna Fifa to 3 odsłona (2 chyba na PC) przy nowszym silniku+przy tej pobawili się w większe zmiany co do fizyki rozgrywki w porównaniu do 14 i 15. Oslo, ea poprawne polityczne, dodali żeńskie składy.

tl;dr jak ktoś gra mocno w FIFY/PESy poczuje różnice. Jak ktoś gra w FIFke dla rozrywki, to gra z kumplami, więc i tak po kubusiach nie czuć. A jak ktoś nie gra, to nie ma znajomych :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 380
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Początek wyprzedaży to już kwestia 2 godzin, więc chciałem tylko napisać że jeśli ponownie (szanse są duże) steamowa edycja kultowego "Microsoft Flight Simulator X" doczeka się 75% obniżki to warto brać bez zastanowienia, nawet jeśli mieliście już pudełkowe wydanie. To znakomita rzecz nie tylko dla miłośników latania, a niestety wielu graczy zapomina o tej produkcji, być może zainteresowanie wzrośnie gdy pojawi się kolejne wcielenie serii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znakomita rzecz nie tylko dla miłośników latania[...]

Niestety to znakomita rzecz glownie dla milosnikow latania, ktorzy posiadaja w domu joysticki i stawiaja na realizm. Kto milosnikiem latania nie jest, ale od czasu do czasu lubi popawic sie w powietrzna rozpierduche, to odpala HAWXy albo inne latadelko-strzeladelko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znakomita rzecz nie tylko dla miłośników latania[...]

Niestety to znakomita rzecz glownie dla milosnikow latania, ktorzy posiadaja w domu joysticki i stawiaja na realizm. Kto milosnikiem latania nie jest, ale od czasu do czasu lubi popawic sie w powietrzna rozpierduche, to odpala HAWXy albo inne latadelko-strzeladelko.

Nie do końca bym się zgodził, akurat FSX oferując dość bogatą gamę maszyn w wersji podstawowej, system misji i możliwość latania nad całym globem (oczywiście w czystej wersji scenerie poza ważnymi punktami są generowane losowo) nadaje się całkiem nieźle dla niedzielnych graczy, myślę że za 5 Euro nawet typowy miłośnik gier akcji chciałby polatać sobie awionetką czy wodnosamolotem nad Karaibami, nie mówiąc już o samolotach rejsowych, a jest duża szansa że wciągnie się bardziej i zainteresuje się dodatkami od społeczności czy nawet zainwestuje w jakieś zaawansowane dodatki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oho, origin odpowiedział za wczasu promocją. Fifa 16 za 120 zł.

FIFĘ 13 kupowałem w pudełku w dniu premiery. Kosztowała 80zł. Promocja FIFY 16 jakiś czas po premierze bez pudełka - 120zł.

FIFA 13 <3. to była ostatnia Fifa w którą grałem. Potem tylko testowałem kolejne części u kumpla, który gra rok w rok. 14 była spoko, ale jakoś mnie nie porwała. W 15 osławiony brak balansu pomiędzy atakiem a obroną zniechęcał jeszcze bardziej.

W 16 zagrałem kilka meczy i wiedziałem, że Fifa wróciła do domu.

No ale port jest jaki jest. Dużo osób ma problemy. W tym i ja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie steam mi muli przez tą wyprzedaż...

Kupiłem:

http://store.steampowered.com/app/249050

http://store.steampowered.com/app/105420/

i tyle z mojej listy życzeń.

Przez chwilę miałem nadzieję na Life is Strange za 2,50ojro, ale nie, to tylko pierwszy epizod :x

Na razie nie trafiłem na nic ciekawego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nice try

lbHOqLv.png

Najlepsze jest to, że ten pakiet jest w top20 bestsellerów. Z innych kwiatków to kupienie pojedynczych epizodów Life is Strange wychodzi taniej niż Season Pass.

W ogóle Endless Legend jest okej? Szansa na jakieś konsolowe porty jest mała, więc mogę w sumie sobie kupić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hexeny przecenione, pierwszy Quake też

Scholar of the First Sin taniej nie dorwę w najbliższym czasie

ale 6 eurasów za Audiosurf 2 to chyba za dużo

wujek Gaben się postarał jednak

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa, jeszcze to http://store.steampo...com/app/238050/ bo już od jakiegoś czasu czekałem na tego typu cenę.

Rise of the triad jest w moim top5 retro FPSów, które zamierzam ograć (razem z Duke Nukem 3D, Quake, Doom i Heretic) i z tej listy jedynym, którego nie mam jeszcze :3

@OaT dobra gra, też polecam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...