Skocz do zawartości

Team Fortress 2


mateusz(stefan)

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,6k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Też zaspamuje linkiem do youtube'a, kliknijcie parę razy :) Jest taki nijaki, ale parę ładnych killów ma. I mam już 4 refinedy i nie wiem co z nimi zrobić. Wycrafcić losową czapkę czy przerobić na feza (bo na to potrzeba chyba 4 ref + l'etranger/your eternal reward) ??

@gerbilos - udało mi się wycrafcić z 3 refinedów ol'snagletooth, więc może będę miał jeszcze farta i mi sie trafi fez :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem lepiej kupić hata. Feza można wyrwać za dużo mniej, widziałem nawet jak jeden gość sprzedał za 2 refy... Co do reszty hatów to polecam się dobrze zastanowić i także kupić. Raz crafciłem i wypadła mi jedna z najbardziej nijakich czapek dla jednek z najrzadziej używanych przeze mnie klas (Mining Light)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kocham ten system powtórek. Dzisiaj włączono go na serwerach GFL i jest rewelacyjnie, zrobiłem parę fajnych replayów i będę z nich próbował stworzyć dobre filmiki. Edytor jest bardzo prosty w obsłudze, ale uzyskane dzięki niemu efekty są świetne. Na razie zrobiłem jeden z dzisiejszej gry:

ale prawdopodobnie będą kolejne :lol2:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ustawić tryb 3-osobowy w powtórkach ?? Bo próbuję, ale zawsze wychodzi mi pierwszoosobowy, a mam fajny filmik z paroma tauntami nad trupami innych i chciałbym się pochwalić :) I czy tylko mi nie rośnie ilość wejść z youtube na steama ?? Mam tam wypisane 16 wejść, a na youtubie mam już 48 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas oglądania zapisanej powtórki naciśnij spację, wtedy zatrzymasz ripleja i otworzysz menu. Na dole po prawej stronie masz chyba 3 opcje dotyczące ustawienia kamery. W ostatnim samemu ustawiasz wysokość, przyblizenie itd. Żeby to wszystko zaskoczyło, należy wybrać interesującą kamerę i ponownie nacisnąć spację (wtedy powtórka znowu leci, ale tym razem nagrywa dane ustawienie kamery).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

System replayów dodatkowo jest nieco zbugowany, lubią znikać bronie, obiekty (zapodany wcześniej filmik z backstabami montowałem chyba trzy razy, bo się wieloryb nie wyświetlał :zly: ), czasem też nie przełącza właściwie widoków i graczy, choć to wcześniej ustawiałeś. Próbuj do skutku, wyłączaj też powtórkę i włącz na nowo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz Saint pytanko co to za mapa ?Ta z wielorybem fajnie wgląda .A i jak chce zapisać filmik to mi wyskakuje,że muszę mieć jakiś quiktime czy coś .A mam taką fajną akcje szpiegiem ,że wyczepista normalnie 5 przeciwników pod rząd !I mam filmik demomanem jak rozczepiam na części wielką grupkę blue przy wagoniku . :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TuComix

Dawno nie grałem w TF'a (komputer odmawia posłuszeństwa... będzie format, oj będzie...)

Mam dwa pytania na temat powtórek

1. Jeśli podczas grania spada komuś ilość FPSów to potem w nagranym replayu wszystko jest płynnie?

2. aby zaliczyć te osiągnięcia z ilością wyświetleń na youtube, film musi być wysłany prosto z gry?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z każdym nowym apdejtem oczekuję, że achievy replayowe zostaną zmienione tak, żeby liczyły łączą ilość wyświetleń wszystkich filmików. Na razie tak się nie stało, ale do gry trafiły itemy na najbliższą promocję. Co ciekawe, itemy jasno wskazują na Wiedźmina :cheesy:

http://wiki.teamfortress.com/wiki/Three-Rune_Blade

http://wiki.teamfortress.com/wiki/Sign_of_...Wolf%27s_School

http://wiki.teamfortress.com/wiki/Hero%27s_Tail

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Sorki troszkę od tematu. Chcę kupić orange box właśnie z team fortress 2. Wiecie gdzie można box dostać w warszawie? Konkretnie w jakich sklepach. Pozdro.

Sorry ale nie znalazłem tematu the orange box.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, całkiem fajne te wiedźmińskie przedmioty! W sumie to już kolejny po Ogniem i Mieczem polski akcent w moim ulubionym shooterze :)

A propo pytania kolegi wyżej: czy ktoś się orientuje, czy Team Fortress 2 zostało u nas wydane oddzielnie, to jest nie w formie pakietu? W jednym z wątków była mowa, że kody z allegro do Steama są trefne, więc chciałbym najszybciej jak to możliwe naprawić ten stan rzeczy i doposażyć się w legalną wersję. Jednak nie za bardzo przekonują mnie wszelakie wydania zbiorcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nie przekonują, Orange trzeba kupić i zaliczyć w całości! :laugh: Serio, jedna z najlepszych okazji, 5 świetnych gier. Samego TF2 nie było wydanego u nas, zostaje jedynie Steam (ostatnio była obniżka, ale cena nadal większa od pudełkowego TOB).

A cały pakiecik był spotykany często w Empikach, myślę, że tam możesz go znaleźć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nudziło mi się to obejrzałem prawie wszystkie Meet the... (nie oglądałem skauta i heavy'ego) i stwierdzam, że jak ja mogłem tego wcześniej nie widzieć :) Meet the Spy (szczególnie matka skauta ;)) i meet the Sniper (tato, jestem zabójcą nie psychopatą, zabójca to zawód psychopata to choroba) jest boskie :) A co do orange boxów w sklepach - ostatnio nie widziałem ich w sklepach, myślałem, że wycofali . Jakby ktoś miał na sell wiedźmiński amulet z promocji to chętnie kupię, reszta mnie nie interesuje :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm jeszcze spróbuję z wydaniami zagranicznymi. Bo jednak nie chcę, żeby mi z szafki straszyło pudełko kojarzące się z drogowcami :( Ale nie z niemieckim. Mam już serdecznie dość zielonej krwi, hamburgerów, kółek od rowerów i baloników...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promotional items z Wiedźmina 2 nie są na trade, więc będziesz miał problem - przynajmniej na razie.

A propos promotionali - wciąż nie mogę się nadziwić ile warta jest głowa Maxa. Czapka brzydka, wysoka (w sensie duża, zdradzająca pozycje) a warta prawie najwięcej (itemy genuine pomieszały w wartościach).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Promotional items z Wiedźmina 2 nie są na trade, więc będziesz miał problem - przynajmniej na razie.

Wiem o tym, ale tak samo itemy z Plants vs Zombie nie były na trade, a teraz mógłbym wymienić mój pachołek i wiadro (ale nie chce :))

A co do głowy Maxa - ma taką samą wartość jak Bill czy Earbuds, bo nie można ich już dostać. Biała nie jest za ładna, lepiej wygląda w kolorach (widziałem u kogoś różową - jak to komicznie wyglądało)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...