Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 301
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

bazyliszek nie używa steama. smile_prosty.gif Dla zasady. Bo on wszystko robi dla zasady.

Podobno naturalnym siedliskiem bazyliszkow jest Origin (i pewnie dlatego ludzie unikaja platformy EA). ;)

Nie. Bazyl nie używa takich programów, które wymagają połączenia z internetem, żeby móc grać. Mimo że można grać w trybie offline... to i tak nie używa. Jak napisałem - dla zasady.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby się zalogować to TRZEBA mieć najpierw mieć połączenie z internetem. By potem móc grać w singla ewentualnie bez internetu - paranoja. Myślałem by sobie znowu zagrać kampanię w Napoleon Total War. Ale jak pomyślę ile bym musiał ściągać aktualizacji do konta Steama, to mi się odechciewa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale żeby się zalogować to TRZEBA mieć najpierw mieć połączenie z internetem.
Eee, nie trzeba? Jak nie masz połączenia z internetem to Steam automatycznie przerzuca cię na tryb offline i grasz.

Ale jak pomyślę ile bym musiał ściągać aktualizacji do konta Steama, to mi się odechciewa.
Nie pracujesz, masz czas, ściągaj!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były przepiękne dwa tygodnie. Bazyl, weź jeszcze raz coś zrób, tylko żeby tym razem cię zbanowali.

Już wierzyłem, że zawsze będzie w luźnych gaciach tak fajnie. A tu nagle 8azyl sad_prosty.gif.

Co to za wakacje, skoro byl tu Konuga? Irytuje nawet mimo ignora, bo bez adblocka nie ma jak kompletnie go stad wymazac. Still, badz czlowiekiem i zbanuj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były przepiękne dwa tygodnie. Bazyl, weź jeszcze raz coś zrób, tylko żeby tym razem cię zbanowali.

Już wierzyłem, że zawsze będzie w luźnych gaciach tak fajnie. A tu nagle 8azyl sad_prosty.gif.

Co to za wakacje, skoro byl tu Konuga? Irytuje nawet mimo ignora, bo bez adblocka nie ma jak kompletnie go stad wymazac. Still, badz czlowiekiem i zbanuj.

Sam się zbanuj.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...