Skocz do zawartości

Polecane posty

  • Odpowiedzi 61
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Friendly reminder.

2013

oZI3ckN.jpg

2014

CwGYksc.jpg

2015

?

DB to chyba najmocniejszy nostalgia drive z dzieciaka jaki może być dla mnie, ale szczęśliwie Toei już mnie przygotowało na rozczarowanie. No i swoją drogą się cieszę, że przy Precure ciągle jakieś sensowne składy robią, a nie te co robią przy rebootach/sequelach starych marek.

Oslo: DB GT mi się podobał i ciągle podoba.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT było lepsze od Z po Cellu.

Youtube Video -> Oryginalne wideo

Nie.

Nawet durne fanfiki pisane przez amerykańskich gimbusów są niejednokrotnie lepsze od GT.

"poziom metalusa"k

Wait, gonna check you with my scouta.

*beepbeepbeepbeep*

0.01 Raditz.

Nie wiem, jak dalej można się nieironicznie interesować Dragon Ballem.

Normalnie tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądam właśnie całą serię Dragon Ball Kai od początku (oglądałem oryginalnego Dragon Balla, Z oraz GT i to wieki temu). Wiem mniej więcej jak się wszystko zakończy, a walki i tak są dla mnie strasznie emocjonujące i stresujące.

Goku wierzę w ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DB nie jest jakieś super ambitne, ale jest coś fascynującego w kibicowaniu głównemu bohaterowi, który z każdym odcinkiem pokonuje niemożliwe przeszkody i osiąga absurdalną moc. To jest takie kłócenie się w podstawówce "X jest silniejszy od Y bo potrafi wystrzelić 10 milionów kul energii w ciągu sekundy!".

Poza tym, ciężko nie-lubić Goku, to bardzo pozytywna postać.

Zobaczę czy dotrwam do końca sagi Cell. Niektóre nowe sceny narysowane przez Toei wyglądają fatalnie i większość rzeczy ocenzurowano.

214v508.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczę czy dotrwam do końca sagi Cell.
Ja dotrwałem, Kai ogląda się bardzo miło, całego, oryginalnego DB bym już w życiu nie obejrzał. Zdecydowanie jest tego za dużo. Za jakiś czas obejrzę sobie Buu Sagę w Kai (czytaj: jak będą wszystkie odcinki).
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...