Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2015

Polecane posty

Noooo Szmugler to się postaraliście. Do Wolfiego mam sentyment i szacunek za to co seria ogółem zrobiła dla branży gier. Chociaż pamiętam jak połowa redakcji w 2010 roku okrzyknęła tą gierkę rozczarowaniem roku (co według mnie było lekko krzywdzące). Jestem miło zaskoczony

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że rocznik 2014 będzie najlepszym w historii CD-Action, jeżeli chodzi o pełniaki, ale patrząc na to, jakie pełniaki były dotychczas w roczniku 2015, to już nie byłbym tego taki pewien.

Drugim KotOR-em i VtMB rozwaliliście system, ale i kilka innych "tegorocznych" pełniaków to mocne pozycje (a na pewno jak na pełniaki).

P.s. Teraz czekamy na (DRM-Free) Singularity... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flashout 3D PL - gra zdecydowanie nie dla mnie :dobani: (= jak już mają być gry wyścigowe, to wolę te dotyczące współczesnych samochodów, a nie futurystycznych pojazdów);

Anno 2070 PL (Uplay) - za tą pozycję należą się podziękowania :icon_smile: - choć lubię strategie, to te ekonomiczne już nie do końca, ale w tym wypadku zrobię wyjątek, bo zarówno grafika jak i fabuła oraz gameplay powalają na kolana; jednym słowem: dziękuję;

Wolfenstein PL - ciekawa gra :ok: (choć jako pełniak numeru obwołałbym "Anno 2070").

=====

@Makatcooo

Kto czeka na Singularity ten czeka (= mam tą grę i dlatego nie czuję musu w kupowaniu jej drugi raz :icon_wink: ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anno najlepsze z tej trójki. Jednak uplay to echh zniechęca mnie. Wyscigi nie dla mnie. A Wolfenstein by mnie zachęcił jak bylby na steam a tak mam wątpliwośc czy kupic numer. Licze w przyszłości na jakąś gre na steam bo dawno nie było.

PS: plakat bardzo fajny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w najnowszym numerze na ostatniej stronie tam gdzie jest prenumerata na okładce cd-action nie mam wolfenstein itd. Tylko Wiedźmin 2 Zabójcy królów?

Taki nasz maly zarcik, w zwiazku z ciaglym marudzeniem zeby dac Wiedzmina w pelnej wersji. Oczywiscie - TO TYLKO ZART. Bonus dla czytajacych uwaznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Ja chyba sobie odpuszczę następne CD-A. Ogarnijcie co wy tam dajecie! W zeszłym numerze nieprzystosowany do nowych komputerów Vampire a teraz Wolfenstein który się nie instaluje (zresztą vampire też nie chciał się instalować). Dawajcie tylko kody steama to wam jeszcze taniej na płytach wyjdzie czy coś. Więcej nerwów niż zabawy. confused_prosty.gif Wyruchaliście mnie na 32 złote :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakos innym dzialalo i sie instaluje - no ale skoro tobie nie, to wszystkim...

A na temat ogarniecia sie to wacpan tez sie powiniens ogarnac, bo troszke juz modkowie na ciebie oko maja za calosc (styl i poziom) wypowiedzi, tak miedzy nami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skopiowałem na pulpit i zainstalowałem bez płyty, chodzi.

Pozostaje jeszcze żeby ktoś z CD-A w końcu pomógł z wampirem... confused_prosty.gif

Względem poziomu, co poradzę że CD-A daje niesprawne płyty i radź sobie noobie sam odpowiada jak się zgłasza problem? Bynajmniej, poradzenie "poszukaj sobie w internecie" nie jest profesjonalną pomocą, do której sądzę że jesteście zobowiązani.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomagamy ale nie gwarantujemy 100% skutecznosci, zaden hepline ci tego nie zagwarantuje.

Niesprawne plyty niestety sie trafiaja, ale nie widzimy problemu z ich wymiana na sprawne. Ostatni jakis gosc mi wyjechal z tekstem "plyta mi nie dziala, reklamowac mi sie nie chce i co z tym zrobicie?". I co twoim zdaniem powinnismy zrobic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Sorka. Ale po prostu to wkurza jak raz gra w ogóle nie działa (a kombinowałem sporo, zostało jeszcze parę opcji które na dniach sprawdzę [myślę tu o grze vampire]).

Wcale ci sie nie dziwie, ale emocje nalezy kontrolowac. Przynajmniej tak robia ludzie dorosli. :P

A raz płyta nie chodzi. Dobra, zgrałem i jest świetnie. Ale kurczę, co jest nie tak z tymi płytami? Z płytą vampirka też były niesamowite problemy. A nie-cdactionowe i stare cdactionowe chodzą świetnie. Tylko coś się sypło.

A ja jestem niecierpliwy i nie lubię się męczyć z problemami którym nie jestem winny confused_prosty.gif

Po prostu DVD9 sa szalenie wrazliwe na odchylki od normy (wystarczy nawet zwichrowanie o 0.1 mm i juz robia problemy) - czesto pomaga jak plytka sobie polezy na plask przez dobe albo dwie.

PS. Wolfenstein świetny. Ale pomyliliście się z wymaganiami w piśmie. Uwierzcie, nie trzeba 4gb ramu wink_prosty.gif

Wierzymy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler bez przesady, nie wymagałem żadnej reakcji z Waszej strony smile_prosty.gif Poza tym napisałem że będę miał drugą płytkę bo siostra też kupi CDA. Swoją drogą próbowałem kopiowania na dysk instalatora oraz robienia obrazu płyty, niestety trafiła mi się zupełnie wadliwa smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...