Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2015

Polecane posty

To taki aperitif przed głównym daniem, ale dodatkowo wzbogacony o miły bonus - kolejny plakat. Panie zawisną tuż pod geraltem zatem.

Jajco mnie obchodzą jakieś gogi. I jest wiele takich osób.

Trudno oczekiwać że CD Projekt w momencie gdy zbliża się 3 część i wielu będzie chciało nadrobić braki zdecyduje się na wypuszczenie licencji. Taka jest moja teoria. Ale na pocieszenie fakt, że za nie więcej niż dwukrotność ceny pisma można kupić drugiego Wieśka w edycji rozszerzonej (dałbym sobie rękę uciąć, że widziałem gdzieś za 29 zł).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno oczekiwać że CD Projekt w momencie gdy zbliża się 3 część i wielu będzie chciało nadrobić braki zdecyduje się na wypuszczenie licencji. Taka jest moja teoria.

Dziwna teoria. Pragnę przypomnieć premiery chociażby:

Call of Juarez: Więzy krwi (Czerwiec 2009, pełna wersja w CD-Action: Call of Juarez)

Just Cause 2 (Kwiecień 2010, pełna wersja Just Cause w maju 2010)

Tomb Raider (Pierwsza zapowiedź Luty 2011, pełna wersja Tomb Raider: Anniversary)

Risen 3 (Październik 2014, pełna wersja Risen)...

Widocznie niektórzy wydawcy uznają za dobry chwyt marketingowy takie "przypomnienie" poprzednich części w chwili premiery części nowszej. A może to CDA uznaje za dobry chwyt marketingowy dodanie właśnie takiej gry w momencie, gdy na sequel robi się hype. A może obie strony po trochu.

W każdym razie - zdobywanie licencji gier z chwilą premiery sequela nie jest w historii CDA niczym niespotykanym.

( A zapewnieniom Smugglera nie ufam, od kiedy na FB zapewnił mnie, że "to, czego pilnuje świnka, to na pewno nie plakat", czy jakoś w ten deser).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anno 2070... Teraz to mnie macie. Zawsze chcialem miec te gre, ale jakos nigdy jej nie kupilem, na ostatniej wyprzedazy Steam uznalem, ze poczekam na wieksza przecene i tez sobie odpuscilem. Zazwyczaj nawet nie wkladam plyt z CDA do napedu (no chyba, ze dla bonusow), ale wyglada na to, ze w nastepnym numerze bedzie pierwszy pelniak od numeru 3/2011 (Braid), ktory zainstaluje. :) Dzieki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anno 2070 tylko pełniakiem nr 2?To nie pomyłka? Toż to niemożliwe, to przecież naprawdę świetna i przebogata gra na setki godzin. Warto napisać, że dodatek wnosi naprawdę niewiele, tzn. gra w wersji podstawowej zawiera i tak bardzo dużo włącznie z kampanią, grą ciągłą, mapami dodatkowymi i możliwością zasiedlania wysp podmorskich i to co się pojawia w dodatku głowy nie urywa. Więc nie ma co dramatyzować, że to podstawka. Naprawdę tę grę polecam, a jako, że oczywiście ją mam (w wersji Complete) na stówę zaręczam że pojawi się w moim wątku sprzedażowym, bo to aż żal żeby taka świetna gra się marnowała jako dubel. No i zapraszam do multi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...