Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 06/2015

Polecane posty

Chwila, skoro jutro będzie ujawniony ostatni pełniak, a zapowiedź numeru jest w piątek... To co będzie ujawnione w czwartek? Bo jak tylko okładka to słabo i... nieco dziwnie.

A tak przy okazji, tym razem jest inny schemat, czyli tak jak się spodziewałem. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja także zastanawiam się nad zakupem ale chyba poszukam kogos kto bedzie chcial oddac anno 2070 za jakaś gre steam smile_prosty.gif Wolfensteina posiadam naprawde świetna gra tylko pod koniec nieco nuży smile_prosty.gif a pozostało mnie jeszcze pare wczesniejszych nr cda do przeczytania (jakos nie moge zabrac sie do lektury biggrin_prosty.gif )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakat? Nieee... już dawno wyrosłem z wieszania plakatów na drzwiach lub ścianach. Ale wielu na pewno ucieszy.

Kod do Heroes of the Storm? Nieee... nie znam dokładnych wymagań sprzętowych ale obstawiam w ciemno, że mój komputer eksploduje.

Flashout? Nieee... nie gram w wyścigi.

Anno 2070? Ooo... nie grałem jeszcze w żadną grę z tej serii ale z recenzji wychodzi na to, że warto. Screeny też całkiem przyjemne dla oka.

Wolfenstein? Tak, TAK... bardzo fajny pełniak. Rozejrzę się za jakimś kodem na nieśmiertelność (jestem dumnym posiadaczem czarnego pasa w nieudolności grania w FPS) i ruszam na wroga. Och... to pójdzie całkiem gładko na moim komputerze... Super smile_prosty2.gif .

Dziękuję bardzo smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fantastyczne pełniaki, na to Annno miałem ochotę już od dłuższego czasu jednak zawsze wstrzymywałem się z zakupem i jak widać dobrze zrobiłem. W żadnego Wolfensteina nie grałem (widziałem tylko ET) więc będzie okazja nadrobić - tylko nie wiem kiedy, bo za 20 dni Wiedźmin a ja jeszcze Vampire'a nie ruszyłem...

Pełne wersje dla mnie świetne, plakat na bank zawiśnie (z Triss i Yen) a kod niepotrzebny, bo akurat ja dostęp do bety już mam, ale takie coś też cieszy :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pokoju zawiśnie już trzecie Wiesiek. Dzięki! ;) Poza tym fajny rozstrzał pełniaków, dla każdego coś miłego. Przy Enemy Territory spędziłam kawał czasu, zobaczymy jak się miewa jego młodszy braciszek. Poza tym w ostatnie Anno jakie grałem to 1602, przekonamy się i w tym przypadku jak radzi sobie nowsza odsłona.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę że Wolfenstein jest fajną grą ale te dwie to [beeep]. Plakat mi się podoba i sądze że opłaca się kupić a dotego będzie recenzja ulepszonego dark souls 2 którą chętnie przeczytam bo myślę o zakupie

przynajmniej będą wszystkie polskie te pełniaki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...