Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Fred, w którym fotki forumowiczów

Polecane posty

Biorąc pod uwagę fakt że bez grzywki jest kompletnie bez uczesania i wygląda jakby miała kupę na glowie, to jak można polemizować? :)

Po za tym, są wyjątki potwierdzające regule ^^

Po za tym, pisałem "zazwyczaj" nie zawsze ;) są buzie które ładniej wyglądają w grzywce ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

ja sama nie lubię za bardzo grzywek - może lubię ich wygląd, ale nie lubię ich nosić, strasznie denerwują :D I po tym, jak mówisz, że nie przepadasz za grzywkami u kobiet, to zgaduję, że najbardziej podobają Ci się kobiety w długich włosach ;) Zastanawiam się skąd bierze się tak częste zamiłowanie do długaśnych włosów u kobiet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć zazwyczaj, nawet bardzo ładne dziewczyny w mojej opinii w grzywce wyglądają po prostu gorzej.

Właśnie to miałem na myśli. Moda mnie ani ziębi ani grzeje, po prostu wyjątkowo mocno grzywki mi się nie podobają.

No i grzywki i wąsy kojarzą mi się z latami osiemdziesiątymi. :P A, i podkolanówki*.

najbardziej podobają Ci się kobiety w długich włosach ;)

U mnie to już zależy. Mam kilka koleżanek, które autentycznie lepiej wyglądają w krótkich włosach.

* prawdę powiedziawszy, to nawet nie wiem, jak toto się wabi...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Still - to nie są ocieplacze?

W podkolanówkach potrafią świetnie wyglądać ;)

@emilien - to zależy od dziewczyny :)

Moja luba to taka ruda owca, co ma bardzo kręcone włosy trochę poza ramiona(czasami sie wkurza że mam dłuższe, ale wystarczy że wyprostuje :P ).

Ale jestem fanem długich włosów u dziewczyn :) a oprócz tego że seksownie wyglądają to cóż, uczucie jak głaszczesz dziewczynę po włosach, a tutaj nagle pupa, jest całkiem przyjemne :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

ja sama nie lubię za bardzo grzywek - może lubię ich wygląd, ale nie lubię ich nosić, strasznie denerwują :D I po tym, jak mówisz, że nie przepadasz za grzywkami u kobiet, to zgaduję, że najbardziej podobają Ci się kobiety w długich włosach ;) Zastanawiam się skąd bierze się tak częste zamiłowanie do długaśnych włosów u kobiet.

Włosy (na głowie hehe) są ładne. Im dłuższe, tym efektowniejsze i więcej ładności.

Dlaczego podobają się ludziom? To tak jak z biustem etc. Zaakceptuj. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłuższe, tym efektowniejsze i więcej ładności

Proszę, tylko nie mów, że długie włosy po lewej są okazem efektywności i ładności w porównaniu do tych krótkich po prawej biggrin_prosty.gif

1e56c3ffe81a49f6.jpg

A tak poważniej, to pewnie to zależy troche od kształtu twarzy, ale jest ogrom kobiet, które o wiele lepiej, ponętniej wyglądają w krótszych włosach, a często jest tak, że te z długimi włosami potrafią wybierać sobie bardzo monotonne fryzury i nosić je do znudzenia, a nawet dłużej; mogą być po prostu nudne, w porównaniu do takiego bardziej fikuśnego krótkiego cięcia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im dłuższe, tym efektowniejsze i więcej ładności

Proszę, tylko nie mów, że długie włosy po lewej są okazem efektywności i ładności w porównaniu do tych krótkich po prawej biggrin_prosty.gif

1e56c3ffe81a49f6.jpg

słabe porównanie, bo zdjęcie po lewej jest niższej jakości, a osoba na nim jest stylizowana w taki sposób, żeby wyglądać jak najgorzej

a fryzury po prawej nie nazwałbym krótkimi włosami, tylko średnimi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Dla niektórych takie włosy po lewej byłyby właśnie krótkie, a takie włosy sięgające trochę poniżej ramion są włosami średnimi, a ta fryzura po lewej to już niewątpliwie włosy długie, a zwłaszcza po wyprostowaniu. Oczywiście, nie ma co się kłócić o nazewnictwo, bo każdy może mieć inny pogląd, a ja jedynie przedstawiam to tak, jak ja to widzę :) Ale znalazłabym i też takie długie włosy, gdzie wygląda się nieciekawie, mimo że osoba układająca włosy wcale nie stylizuje włosów, tak by dana osoba wyglądała nieciekawie :P

@lordeon

Co do fryzury Natalie Portman, to dla mnie jest oczywiste, że są to krótkie włosy, a wręcz przesadnie krótkie i większości facetow pewnie włączyłby się czerwony alert, widząc taką kobietę, ale nie przesadzajmy już z tymi długościami ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam i tak gadanie o krótkich i długich włosach by trzeba skrócić do danej osoby.

Niektóra może wyglądać świetnie w krótkich, a tragicznie w długich i na odwrót.

Sam mam dość rozległe upodobania, ponieważ podobają mi się i dziewczyny które maja proste włosy do tyłka, jak i taka fryzura

very-short-hairstyles-0051f.jpg

Do tego często podobają mi się fryzury "stereotypowych wyzwolonych lesbijek", czyli właśnie przykładowo wygolony jeden bok.

Jedna znajoma świetnie wyglądała jak miała całą głowę długie włosy, a jeden bok bardzo krótko. A w razie czego może i to zakryć.

A sam o swoich włosach już usłyszałem tyle ciekawych opinii(szczególnie jak fryzjerka wrzuciła na swój fanpage, ale wtedy miałem połączenie dredy + irokez) więc mnie za bardzo już nic nie rusza

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu chciałem zapuszczać nieco dłuższe włosy, bardziej z tyłu, ale mojej żonie (ówczesnej dziewczynie) za cholerę się to nie podobało. Uznałem, że w sumie to tylko włosy, a jak krótsze to i tańsze w utrzymaniu (mniej szamponu hehehe), więc zciąłem.

Do dziś gdzieś mam skitrany ponad 20centymetrowy pukiel, tak na pamiątkę.

Co do fryzur, zgodzę się z Jamesem (swoją drogą też w pewnym momencie miałem irokeza i długie włosy z tyłu).

No i też niektóre fryzury "stereotypowych wyzwolonych lesbijek" mi się podobają, ale mojej żonie nie, szczególnie te wygolone boki.

Obecnie zapuszcza włosy, ale ponoć zetnie jak się nam dziecko urodzi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie przesadzajmy już z tymi długościami ;)

That's what she said!

Alonso: nie można być w 100% heteroseksualnym i preferować kobiety z krótkimi włosami. Podany przykład Anne Hathaway doskonale to udowadnia, ale jeśli się posłuży innym zdjęciem:

movies_les_mis_promo_pics_4.jpg

Ona. Wygląda. Jak. Facet.

Odkąd zobaczyłem to zdjęcie, przestała być dla mnie atrakcyjna w stopniu najmniejszym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...