Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

nerf0

Fred, w którym fotki forumowiczów

Polecane posty

W internecie nie ma jeszcze żadnego mojego zdjęcia i chwilowo niech tak zostanie.

Jak w kiedyś będę miał jakieś zdjęcie, to mimo wszystko wrzucę. Po prostu nie robię sobie zbyt często zdjęć (a raczej w ogóle), a grupowych wrzucać nie będę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaleństwo z tym tematem smile_prosty.gif Ostatnio rzuciłam się w wir pracy i ani trochę nie miałam czasu nawet na granie (brak tego powoli sprawia, że zaczynam odczuwać, jakbym niczym zbrodnię popełniała); stale obiecuję sobie, że zacznę udzielać się na forum i jakoś do tej pory ciężkawo z tym było, a że wcześniej nie odwiedzałam i nie wypowiadałam się na LJ, to chyba nie najgorszy (acz ździebko szalony) temat, by jakoś zacząć, więc i swoje zdjęcie wstawiam, choć nie będzie zaskoczeniem, ponieważ odkąd pamiętam, wstawiam je w swoje aviki, ale jak szaleć, to szaleć, c'nie? Uprzedzam, że zdjęcie trochę nieaktualne z powodu zmiany fryzury, ale skoro inni mogą wstawiać edytowane zdjęcia, to dlaczego ja nie mogłabym wstawić takiego z nieaktualną fryzurą? :P Obecnie nie stać mnie na nowe zdjęcia, bo nawet aparat w komórce przestawił się przeciwko mnie, a co dopiero moja cyfrówka :D

4a40709dfe2496efgen.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szaleństwo z tym tematem smile_prosty.gif Ostatnio rzuciłam się w wir pracy i ani trochę nie miałam czasu nawet na granie (brak tego powoli sprawia, że zaczynam odczuwać, jakbym niczym zbrodnię popełniała); stale obiecuję sobie, że zacznę udzielać się na forum i jakoś do tej pory ciężkawo z tym było, a że wcześniej nie odwiedzałam i nie wypowiadałam się na LJ, to chyba nie najgorszy (acz ździebko szalony) temat, by jakoś zacząć, więc i swoje zdjęcie wstawiam, choć nie będzie zaskoczeniem, ponieważ odkąd pamiętam, wstawiam je w swoje aviki, ale jak szaleć, to szaleć, c'nie? Uprzedzam, że zdjęcie trochę nieaktualne z powodu zmiany fryzury, ale skoro inni mogą wstawiać edytowane zdjęcia, to dlaczego ja nie mogłabym wstawić takiego z nieaktualną fryzurą? tongue_prosty.gif Obecnie nie stać mnie na nowe zdjęcia, bo nawet aparat w komórce przestawił się przeciwko mnie, a co dopiero moja cyfrówka biggrin_prosty.gif

4a40709dfe2496efgen.jpg

daję dy$zkę ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...