Jump to content
Devius

fred w którym nowości muzyczne

Recommended Posts

Cytat

pierwszą masz? :3

nie... tzn tak, ale digital, bo nie załapałem się na pierwszą fizyczną edycję. w sumie myślałem, żeby kupić drugi raz; już na fizyku, skoro znowu można, ale jednak zdecydowałem, że to nie ma większego sensu. wziąłem więc sobie za to nową epkę da vosk docta :P

Te płytkę zakupię nawet w edycji limitowanej. Moim uszom i głośnikom potrzeba takiego Vadera.

Edited by Deathroll2097
  • Upvote 1

Dwa spostrzeżenia:

1 - ten kawałek bardziej mi się podoba niż oryginał. Bliskowschodnie wtręty są naprawdę super, ale growl imo psuje nieco odbiór.

2 - to jedyny kawałek Saratan, po przesłuchaniu którego nie mam ochoty sobie odstrzelić głowy.

Całkiem dobry kawałek power metalu.

Ale ten klip... Groteska tak mocno, że nie wierzę, że na trzeźwo to robili... No i ten, kto spasowywał dźwięk z obrazem powinien dostać w pysk za partactwo.

Tyce Green wydaje swoją płytę Hero w lutym przyszłego roku. Na pierwszym CD będzie 9 piosenek studyjnych; na drugim CD będzie kilka piosenek "Live" (część tytułów będzie inna od tych studyjnych). Wszystkie utwory autorstwa Jima Steinmana. :smile:

PS. Większość piosenek była w przeszłości wykonywana przez Meat Loafa, a część przez Bonnie Tyler.

14 godzin temu, Stillborn napisał:

To po kiego grzyba taki album wydawać? Jakiś tribute? Covery?

Covery? Tak jak napisałem - większość piosenek była wykonywana przez Meat Loafa, a pozostała część przez Bonnie Tyler.

Po co wydawać? Ano np. dla nowych słuchaczy. O co chodzi? Nie wszyscy lubili poprzednich wykonawców; tutaj w dodatku będą odmienne (mniej lub bardziej) melodie.

Tak czy inaczej - jeżeli album "chwyci", to będą występy Tyce'a w Europie. :smile: (Tzn. mają być, ale może ich być więcej - fajnie, szczególnie jeżeli wziąć pod uwagę brak występów Meata.)

Edited by KlaudiuszDruzus

Tak, to obmierzły pop. Ale nie zmienia to faktu, że uwielbiam Wednesday Campanella. Za wpadające w ucho melodie oraz absurdalne klipy.