Jump to content
Devius

fred w którym nowości muzyczne

Recommended Posts

Brakuje mi takiego tematu, gdzie można luźno powrzucać jakieś single z jutubów. Myślę, że sporo osób będzie zadowolonych. Nie, nie musimy trzymać się danego gatunku.

Killswitch Engage wypuściło nowy utwór pod tytułem "Loyality", który promuje składankę Gry o Tron:

Youtube Video -> Oryginalne wideo

oraz w sieci pojawił się kolejny kawałek od Nightwisha promujący nowy album, który pojawi się już w marcu:

Youtube Video -> Oryginalne wideo
Link to post
Share on other sites

Nie każdy zespół, który wypuści nowy utwór jest moim ulubionym, więc tak trochę nie bałdzo.

dla mnie nazwa tematu magicznie przeistacza się w 'temat do ktorego wrzucamy muzyke ktora sie nam podoba', nie wiem jak tobie

Link to post
Share on other sites

Devius, we fredzie z ulubioną muzyką chodzi raczej o dzielenie się utworami, które szczególnie przypadły nam do gustu. Wytłumaczę to na konkretnym przykładzie - mogę zalinkować kawałek Kings of Leon, który mnie zainteresował, jednocześnie uważając ogólną twórczość tego zespołu za pozbawiony wyrazu, zalatujący chwilami popem meh indi rok z dziwnym wokalem.

Link to post
Share on other sites

Ale DM ma w tym przypadku rację. Może i nazwa tamtego tematu jest taka, a nie inna (zawsze mogę zmienić), ale wrzuca się tam utwory nowe, albo takie, które nas w jakiś sposób zainteresowały. Ale że w /lj/ KAŻDY musi mieć przynajmniej jeden temat... :P Najwyżej spadnie i zostanie zapomniany.

Link to post
Share on other sites

Może i ma, nawet nie czytałem. Dzisiaj nie chce mi się po prostu z nim dyskutować.

@Kicek i Still

Dla mnie to jest tak: ulubiona muzyka to kapele, które u mnie przetrwały próbę czasu i mimo, że nie nagrywają (w większości przypadków, przykładem może być takie As I Lay Dying czy Pantera) już niczego nowego, to nadal ich słucham z wielką przyjemnością i takie zespoły imo nadają się do tamtego tematu.

Still, weźmy za przykład byle jaką kapelę z gatunku hip-hop czy innego crapu (xD), którego nie słuchasz. Artysta wypuścił nowy utwór, który Ci się nie tyle co spodobał, ale warto się nim podzielić, wrzucisz do tamtego tematu? Nie sądzę.

Anyway: nikt nie musi tutaj zaglądać, ja sobie będę tutaj nowe kawałki wrzucał, co przynajmniej będę miał jakieś archiwum na stare lata :D

Link to post
Share on other sites

Konuga, nie spinaj się tak, bo ci guma od gaci pęknie. Poza tym, to luźna jazda, dopóki temat nie narusza regulaminu to moge sobie pięćset takich założyć. Deal with it.

Edited by Devius
Link to post
Share on other sites

Konuga /ignore

Devius - odnośnie Nightwisha bardzo się zawiodłem.

Lubiłem ich poszczególne utwory i myślałem że po połączeniu z wokalistką After Forever(które uwielbiam) będzie to jeszcze ostrzejsze DPP czy Imaginarium. Coś co pozwoli wokalistce się rozwinąć i wyrwie mi jelita.

A tutaj dostajemy miałkie coś co ledwie da się słuchać.

Jest kilka fragmentów w tym utworze które aż się proszą o mocniejsze uderzenie, ale zaraz mamy wyciszenie.

Patologia

P.S. - mam nadzieję że piszę o dobrym utworze bo na telefonie nie widzę tytułów, ale chodzi o singiel Nightwisha z nową wokalistką

Link to post
Share on other sites

@James

Są już dwa, Elan, do którego był teledysk i ten co wrzuciłem, który chyba został już usunięty z jutuba. Elan mi się bardzo podobał, ale ten wyżej co wrzuciłem brzmiał jak trzy inne kawałki Nightwisha w jednym. W dodatku wokalowi brakowało "pałera".

@47

Lubię taką elektronikę :3

Link to post
Share on other sites

Oczywiście, że słuchałem. Na takie coś czekałem od czasu odejścia Jessiego z Killswitch Engage za pierwszym razem. Chociaż dla mnie za dużo tam jest zamulania. Po tych czterech latach od premiery teraz może ze dwa, trzy kawałki słucham.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...