Skocz do zawartości
Devius

fred w którym nowości muzyczne

Polecane posty

5 minut temu, SilentBob napisał:

Jeszcze niech z Limp Bizkit coś nagrają, to będzie dla mnie koniec epoki.

Sugerowanie że LB coś jeszcze nagra. Album zapowiadają od 2012 roku a na ostatnim koncercie we Wrocku nie zagrali ani jednego nowego singla, ciągle wałkują te same rzeczy z Choclate Starfish... i Significant Other :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, b3rt napisał:

Album zapowiadają od 2012

No bez przesady. Gold Cobra miała premierę w 2011 roku, więc w 2012 byli jeszcze trasie promującej album. Z resztą, z tego co się orientuję, to LB nigdy jakoś nie grało singli na koncertach przed wydaniem płyty, dopiero na trasach promujących je grali.
Ja tam się cieszę, że LB gra stare kawałki, przynajmniej nie ma zawodu typu "a mogli zagrać to i to, a zamiast tego było tamto". Imo poprzedniego albumu mogłoby nie być i byłbym zadowolony. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Devius

Pomyliłem się o rok, w 2013 był już Lightz i zapowiedź nowego albumu razem z jego tytułem. Ja lubię jak jest i stare i nowe. Rammstein nie miał problemu z zagraniem jednego premierowego utworu, podobnie Metallica rok temu. LB zagrał świetny koncert i w ogóle jestem pod wrażeniem że Durst potrafi nadal tak rozruszać tłum grając setny raz Rollin i My Generation no ale jakiś nowy kawałek by się przydał :)

No ale to tylko moja opinia ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rammstein to chyba miał już obowiązek zagrać coś nowego, zwłaszcza, że ten utwór jakoś wcześniej udało mi się przesłucha (udostępnili w internecie na jakiś czas, bo ostatnio jak szukałem to już go nie było, a pamiętam, że go słuchałem bo śmiałem się, ze tekst tej piosenki to zlepek nazw utworów R+)
Ja też lubię jak są nowości, ale w niektórych przypadkach wolę jednak nie słuchać nowych utworów i Limp Bizkit jest jednym z tych zespołów, gdzie wolę sobie posłuchać klasyków. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...