Jump to content
Devius

fred w którym nowości muzyczne

Recommended Posts

Już od 12 lat nie istnieją, a nowy kawałek, który wrzuciłem wyżej to wcześniej nie wydany utwór, który pojawi się na ich nowej płycie kompilacyjnej. Mam nadzieję, ze pomogłem. 

A np. to:

jest tak naprawdę nagrywane przez ludzi zupełnie niezwiązanych z zespołem, którzy tworzą jeszcze koncertowy bakubakuskład, grają stare kawałki i covery innych zespołów.

Nie wiem czy już ktoś to wrzucał, ale podniecam się nową płytą Lindsey.

Najfajniejszy kawałek:

I jeszcze Mirage jest turbodobre, ale nie ma klipu do niego :/

• Upvote 1

W całości chyba nie, ale część materiału na pewno. W sumie to tylko mini album (cztery utwory, z czego jeden cover Motorhead), więc za dużo odniesień tam nie ma. Jakoś jesienią ma wyjść album "The Empire".

1 godzinę temu, SilentBob napisał:

Obejrzałem i aż mi się smutno zrobiło...

Bo(b)?

Edited by Devius

Bo pamiętam czasy, kiedy Slipknot palił flagi Korna na koncertach, jechał po wszystkich jak leci.

A dzisiaj wszyscy są braćmi.

Jeszcze niech z Limp Bizkit coś nagrają, to będzie dla mnie koniec epoki.

5 minut temu, SilentBob napisał:

Jeszcze niech z Limp Bizkit coś nagrają, to będzie dla mnie koniec epoki.

Sugerowanie że LB coś jeszcze nagra. Album zapowiadają od 2012 roku a na ostatnim koncercie we Wrocku nie zagrali ani jednego nowego singla, ciągle wałkują te same rzeczy z Choclate Starfish... i Significant Other :P

16 minut temu, b3rt napisał:

Album zapowiadają od 2012

No bez przesady. Gold Cobra miała premierę w 2011 roku, więc w 2012 byli jeszcze trasie promującej album. Z resztą, z tego co się orientuję, to LB nigdy jakoś nie grało singli na koncertach przed wydaniem płyty, dopiero na trasach promujących je grali.
Ja tam się cieszę, że LB gra stare kawałki, przynajmniej nie ma zawodu typu "a mogli zagrać to i to, a zamiast tego było tamto". Imo poprzedniego albumu mogłoby nie być i byłbym zadowolony. 

@Devius

Pomyliłem się o rok, w 2013 był już Lightz i zapowiedź nowego albumu razem z jego tytułem. Ja lubię jak jest i stare i nowe. Rammstein nie miał problemu z zagraniem jednego premierowego utworu, podobnie Metallica rok temu. LB zagrał świetny koncert i w ogóle jestem pod wrażeniem że Durst potrafi nadal tak rozruszać tłum grając setny raz Rollin i My Generation no ale jakiś nowy kawałek by się przydał :)

No ale to tylko moja opinia ^^

Rammstein to chyba miał już obowiązek zagrać coś nowego, zwłaszcza, że ten utwór jakoś wcześniej udało mi się przesłucha (udostępnili w internecie na jakiś czas, bo ostatnio jak szukałem to już go nie było, a pamiętam, że go słuchałem bo śmiałem się, ze tekst tej piosenki to zlepek nazw utworów R+)
Ja też lubię jak są nowości, ale w niektórych przypadkach wolę jednak nie słuchać nowych utworów i Limp Bizkit jest jednym z tych zespołów, gdzie wolę sobie posłuchać klasyków.