Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Devius

fred w którym speedruny

Polecane posty

https://www.twitch.tv/gtamarathon

Do 10 kwietnia trwa maraton z GTA (na tym kanale pojawiają się dość często speedrunowe wyścigi). Aktualnie jest robione GTA: Vice City na 100%, zaraz po tym GTA: San Andreas w kategorii 100 tags. Szkoda, że dopiero teraz to zauważyłem, bo maraton trwa od 6 kwietnia. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W bodajże czwartek jest nadgra, czyli Tetris The Grandmaster (choć to pokaz, nie speedrun). W sobotę jest The Typing Of The Dead, który zwykle jest b. fajny, choćby ze względu na samą grę (choć nie wiem, czy tym razem będzie rzucać tak trafnymi tekstami, jak te kilka lat temu).

Plus chętnie obejrzę jeszcze kilka innych gier (Star Warsy, Elder Scrollsy) i co tam się jeszcze przy okazji trafi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem i nadal uważam, że speedruny z Ocarina of Time z zasłoniętymi oczami są lepsze, chociaż i tak wielki szacunek.
W ostatnich latach coraz więcej ludzi się kusi na granie w taki sposób - przed chwilą gościu pokonał ostatniego bossa w Guacamelee z opaską na oczach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Accoun napisał:

Tetris się zaczął! :-D

Tetris szmetris, w nocy blok The Elder Scrolls! Arena, Daggerfall, Morrowind i Skyrim (mam nadzieję, ze z pokazem glitchy, bo nie wiem, czy uzbierali już daną kwotę). Potem Fallout 3 i 4, ale już nie będę na to tak wyczekiwać. Gry Bethesdy zawsze fajnie się ogląda na maratonie. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...