Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Devius

fred w którym speedruny

Polecane posty

W sumie skoro jest temat od spreedrunów, to może się można czymś własnym pochwalić

Jakość słaba to może kiepsko widać, w każdym razie to jest hack Mario, gdzie każdy przeciwnik strzela. Nie wiem ile prób mi zeszło na przejście tego bez straty życia (i to w nienajgorszym czasie), ale na pewno miałem dużo za dużo wolnego czasu. Nie sądzę, bym to kiedykolwiek powtórzył

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma Dark Souls, 2/10.
Nie ma też GTA: Vice City, bo Adam_AK nie mógł przyjechać w tym roku na AGDQ, a chyba nikt inny z community GTA: VC nie chciał zabierać mu roboty. No cóż, może na SGDQ się pojawi.

Najważniejsze, że jest Ocarina of Time i Majora's Mask. Dobrze, że ZFG nie robi tym razem 100% speed runa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie właśnie speedrun Half Life 2 na AGDQ. W kwestii szybkości było mocno średnio, ale ogólnie to comedy gold. Poletzam.

- układanie kostki rubika

- wiadro

- we cs 1.6 surfing now

- barney trolling

- #selfie

- tłuczenie poduszką

- sofa

- no clip to cheatowanie, ale skipowanie chapa jest ok

- "tak normalnie to ja nie grałem w hl2 xD"

- MMMHMM

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z drugiej playlisty filmy stopniowo będą usuwane, bo Games Done Quick zastrzega sobie prawa do runów z AGDQ i SGDQ, tak było kiedyś z kanałem SpeedMarathonArchive, gdzie wrzucali filmy dobre 20 minut po speedrunie, a teraz większość jest usunięta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...