Skocz do zawartości

KORWiN


Noobirus

Polecane posty

  • Odpowiedzi 869
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Ziomek, jesteś moją ulubioną rybką.

Jeśli sam uważasz własną opinię za nic niewartą to nie wychodzisz ponad ignorantów i konformistów. Wyśmiewasz ludzi, którzy dzielą się swoim światopoglądem i próbują w cokolwiek wierzyć, podczas gdy własne zdanie chowasz do niewielkiej kieszeni. Wychodzisz na środek i rechoczesz bez jakiejkolwiek polemiki, zajadając się pizzą i zmieniając raz na miesiąc koszulkę. Tak, widzę w twoich oczach świetlaną przyszłość świata.

Sheit bro, podziwiam Cię. Ględzenie o polityce potrafi być lepsze niż seks :D.

Tak jak kanapki potrafią być lepsze od pieczonej gęsi dla biednego studenta bez zdolności kucharskich? :^)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sam uważasz własną opinię za nic niewartą to nie wychodzisz ponad ignorantów i konformistów. Wyśmiewasz ludzi, którzy dzielą się swoim światopoglądem i próbują w cokolwiek wierzyć, podczas gdy własne zdanie chowasz do niewielkiej kieszeni. Wychodzisz na środek i rechoczesz bez jakiejkolwiek polemiki, zajadając się pizzą i zmieniając raz na miesiąc koszulkę. Tak, widzę w twoich oczach świetlaną przyszłość świata.

Wiesz co to argumentum ad personam? Ogólnie, to wstydź się.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sam uważasz własną opinię za nic niewartą to nie wychodzisz ponad ignorantów i konformistów. Wyśmiewasz ludzi, którzy dzielą się swoim światopoglądem i próbują w cokolwiek wierzyć, podczas gdy własne zdanie chowasz do niewielkiej kieszeni. Wychodzisz na środek i rechoczesz bez jakiejkolwiek polemiki, zajadając się pizzą i zmieniając raz na miesiąc koszulkę. Tak, widzę w twoich oczach świetlaną przyszłość świata.

Wiesz co to argumentum ad personam? Ogólnie, to wstydź się.

Ależ ja jedynie odpowiadałem na tę część postu Abyssa, w której twierdził, że moja analogia jest błędna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem, że to prawo jest żywe, ale że istnieje. I jeżeli jakiś urzędnik by chciał, to wobec wybitnej uznaniowości przepisów w naszym kraju, mógłby wlepić za to mandat i/lub zamknąć lokal.

Co do równouprawnienia, to przepisy są o.k. To, że kobiety zarabiają mniej, nie wynika z przepisów, a biznesowej praktyki. Przypomnę, że równy urlop tacierzyński obowiązuje od stosunkowo niedawna. Przepisy chroniące rodzinę praktycznie nie istnieją, łatwiej jest wydać 1500zł na dziecko w domu dziecka, bądź 1000 zł w rodzinie zastępczej, zamiast te pieniądze dać ludziom, którzy maja problem z kasa (nie mówię tu o rodzinach patologicznych). Jedynym zawodem w którym (ustawowo) nie może działać kobieta jest drwal.

Poza tym wybraliście z całej mojej wypowiedzi najmniej znaczące zdanie do skomentowania. To jest dopiero lol (nienawidzę tego słowa). Trzeba też zdać sobie sprawę, że ustaw nie piszą posłowie/premierzy/prezydenci, tylko wynajęci przez nich prawnicy. A Korwin jako jeden z nielicznych polityków dość jasno mówi nie tylko co by zmienił, ale i jak. I jeszcze jedno, zdaję sobie sprawę, że jestem marginesem, który tak widzi sprawę. Wiem, że jestem w marginesie błędu statystycznego, ale jakoś mi to nie przeszkadza. Przynajmniej nie czuję, że ktoś znowu mnie ktoś oszuka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli sam uważasz własną opinię za nic niewartą to nie wychodzisz ponad ignorantów i konformistów. Wyśmiewasz ludzi, którzy dzielą się swoim światopoglądem i próbują w cokolwiek wierzyć, podczas gdy własne zdanie chowasz do niewielkiej kieszeni. Wychodzisz na środek i rechoczesz bez jakiejkolwiek polemiki, zajadając się pizzą i zmieniając raz na miesiąc koszulkę. Tak, widzę w twoich oczach świetlaną przyszłość świata.

Uważam że jeśli ktoś myśli, że jego opinia w kwestii polityki jest ważna i się o nią emocjonuje, a jednocześnie nie zajmuje ważnego stanowiska to marnuje czas i zdrowie. Nie myśl, że jesteś czymś lepszy od kogokolwiek w tej kwestii, bo masz zdanie. Zdanie może mieć każdy baran, może też głośno beczeć.

Po prostu ty jesteś mentalnym fedorowiczem, który myśli, że jego opinia jest coś warta i sili się na wyszukane porównania, ale kontynuuj, bo podoba mi się twój ból tyłka, Metalus. Widzę, że trafiam celnie skoro piszesz już takie posty. Uwolnij swój gniew! Przejdź na stronę zbanowanych!

Emperor-Palpatine-Darth-Sidious-Star-Wars.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...