Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wysokiandrzej

Noworoczna wyprzedaż gier Biedronkowych

Polecane posty

Mam dobry net, ale jest coś ekscytującego w wycieczce do sklepu/czekaniu na kuriera, zdejmowaniu folii (aw yiss!), zapachu farby drukarskiej etc.

Nareszcie ktoś mnie rozumie. Szkoda tylko, że coraz częściej w pudełkach nie znajduję nawet normalnej instrukcji :c

Druga sprawa, że często i tak jej nie mam, bo kupuję grę cyfrowo i osobno zamawiam pudełko, z którego instrukcja przeważnie i tak jest wyjęta...

Kupiłam kilka gier w dniu premiery, a ze 3 nawet w preorderze. Tylko ze były to tytuły co do których miałam niemal 100% pewność że mnie nie zawiodą i które koniecznie chciałam mieć asap.

Zdarza mi się kupić grę w dniu premiery, w preorderze też, choć zacząłem tak robić właściwie dopiero w tym roku. Miałem pewność, że takie Divinity: Original Sin albo Shadow of Mordor będą świetnymi grami i się nie zawiodłem (chociaż tej pierwszej jeszcze nie skończyłem).

Rozumiem narzekania na gry, których w dniu premiery nie można odpalić, ale wystarczy trochę więcej rozwagi, a większości nerwów można uniknąć. Jak nie mam pewności, że gra będzie dobra, jak choćby w przypadku Unity, to po prostu czekam na premierę i opinie w internetach :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...