Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wysokiandrzej

Noworoczna wyprzedaż gier Biedronkowych

Polecane posty

  • BIONIC COMMANDO
  • BIONIC COMMANDO WER.2

? jeśli któraś z tych gier to Bionic Commando Rearmed to brać natychmiast

oslo ktoś naprawdę chce pozbyć się tych wszystkich kopii gier Paradoxu. może kupię parę DNFów by móc czym terroryzować ludzi którzy ze mną handlowali na FA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sacred 2 na pewno znajdzie się u mnie w domu. Jeszcze nie grałem, a miło wspominam jedyneczkę. Do tego dorzucę boooringlandsa goty - bo mam tylko wersję bez dodatków

A ja mam bo i podstawkę i dodatek po 9 zł kupiłem wcześniej ale do dziś nie zagrałem. Za 9 zł to grzech nie brać. Batmana AA mam, ale Borderlands nie i nie wiem czy będzie w CDA. Kings Bounty Wojownicy Północy nie biorę, bo na pewno to będzie w CDA. Zobaczymy co rzucą do moich Biedronek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bionic Commando? Brothers in Arms 3? Call of Juarez Więzy Krwi? Flatout? UFO Trylogia? Każdy tytuł za dychę? Biorę (jeśli wymagają Sztima, nie biorę)

Wiesz, że kiedyś skończą się gry, które nie będą wymagać Steama?

Co wtedy?

Co jeśli również muzykę będzie można dostać tylko cyfrowo?

ZGROZA

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2014, zaraz 2015, a ten psioczy na Steama. Arturzyn, czas przywitać z otwartymi ramionami wynalazki XXIw. Dobrym przykładem może być dystrybucja cyfrowa.

Bleh, jak już płacę to wolę dostać fizyczną płytę niż dostać licencję/wypożyczyć/whatever

Dzień w którym znikną pudełka będzie dniem w którym przestanę kupować gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2014, zaraz 2015, a ten psioczy na Steama. Arturzyn, czas przywitać z otwartymi ramionami wynalazki XXIw. Dobrym przykładem może być dystrybucja cyfrowa.

Bleh, jak już płacę to wolę dostać fizyczną płytę niż dostać licencję/wypożyczyć/whatever

Dzień w którym znikną pudełka będzie dniem w którym przestanę kupować gry.

No ok, też nie jestem fanem cyfrowej dystrybucji (ale to dlatego, że lubię kolekcjonować takie rzeczy jak pudełka po grach), ale nie zmienia to faktu, że sam Steam problemem nie jest, jeżeli już ma się grę w pudełku i trzeba tylko wklepać klucz po włożeniu płyty.

I przyznaj się, że wolisz pudełka, bo masz słaby net i szybciej ci się instaluje niż ściąga.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dobry net, ale jest coś ekscytującego w wycieczce do sklepu/czekaniu na kuriera, zdejmowaniu folii (aw yiss!), zapachu farby drukarskiej etc.

Poza tym pudełkowe można kupić używane (ps3), używane są tanie, tanie = super bo jestem spłukana przez 90% czasu :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...