Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spikain

Głosowanie na grę roku 2014

Gra roku 2014  

1959 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Grą roku 2014 jest:

    • Bayonetta 2
      53
    • Dark Souls II
      184
    • Divinity: Original Sin
      94
    • Dragon Age: Inkwizycja
      440
    • Far Cry 4
      249
    • Grand Theft Auto V (PS4/XBO)
      417
    • Obcy: Izolacja
      112
    • South Park: Kijek Prawdy
      174
    • Śródziemie: Cień Mordoru
      148
    • Wolfenstein: The New Order
      88


Polecane posty

"Co tu robi GTA V, trololo"

Przypominam co poniektórym, że gry w zestawieniu trafiły po zliczeniu ilości zgłoszeń w komentarzach w poprzednim powiązanym newsie.

W tym momencie widzę, że jest na drugim miejscu - co będzie jak wygra? Będziecie się cieli z rozpaczy?

GTA V tu jest, bo ludzie go chcieli.

Deal-with-it.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA V powinno zostać usunięte. Równie dobrze moglibyście dać TLoU Remastered i Diablo III Ultimate Evil Edition. Przecież remaster nie może zostać grą roku! Najwyżej może wygrać w osobnej kategorii - "najlepszy remaster", jak na TGA. A mój głos poszedł na South Park: Kijek Prawdy. Z każdym kolejnym obejrzanym odcinkiem serialu dostrzegam w tej grze liczne nawiązania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age grą roku według czytelników CD-A? W najnowszą część nie grałem tylko widziałem gameplay na YT (może kiedyś jak kupię konsole to odpalę). No tu nie ma Football Managera więc trzeba zagłosować na Obcy: Izolacja. Temat ciężki jak cholera, ale olbrzymi szacunek dla twórców się należy. Po pierwsze wyciągnęli serie z głębokiego bagna po Colonial Marines. Po drugie łączy świetnie elementy horroru i skradania się. Tu nie ma przejścia gry na Rambo. Dodatkowo wiele nawiązać do filmowego odpowiedniku. Grafika, dźwięk oraz wiele godzin spędzonych, bo 20 godzin na przejście tej gry to jest minimum + sekwencje ''wczytaj grę, bo obcy mnie znalazł'' ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby wiele głosów poszło na Polanie to też vox populi?

Jakby była wersja Polan z tego roku i by miała dużo głosów, to tak, byłaby na liście.

I nie martw się tak o myślenie ludzi, dobrze wiedzieli co wyszło w tym roku.

Nie wiem tylko co was hejterów bardziej boli - to, że GTA V PS4/X1 w ogóle jest na liście, czy to, że jest na podium?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy Wolfie bawiłem się wyśmienicie, ale finalnie więcej rozrywki na wysokim poziomie zapewnił mi far cry, więc mój głos leci na far cry 4 mimo że ma on swoje wady, to bawiłem się przy nim wyśmienicie, niesamowicie fajna miejscówka w której toczy się rozgrywka, jak i klimat stworzony przez postacie, wieczną walkę, survival, to wszystko plasuje tę produkcję na pierwsze miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze że pominęliście maaaaaase tytułów wink_prosty.gif A skoro daliście <ciach>, to gdzie Metro i praktycznie każda gra która wyszła w tym roku w wersji HD. Mimo że DA:I jest kiepskie - bugi na miarę Ubi, jedyne plusy to chyba fabuła, to i tak głosuję na to, by ten remejk( GTA V) - na dodatek ograniczony( dalej brak wersji PC), nie wygrał.

Nie przekręcamy nazw własnych firm, gier, nicków innych użytkowników - R1P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP Spoko tylko że gry były wybierane przez graczy w komentarzach i dostały się te z największą liczbą głosów. Ja głosowałem na ten tytuł który ograłem dobrze, grałem w 6 gier z tej listy i każda trzymała wysoki poziom ale najbardziej przypadł mi do gustu DS2 :D. Widać że gry z końcówki roku cieszą się większą popularnością, trochę dziwi mnie tak niska lokata jak na razie Obcego bo w komentarzach było na niego sporo głosów. Wisi mi to jaka gra wygra, bo wszystkie na tej liście są grami bardzo dobrymi, mam tylko nadzieje że DS2 wbije się na 3 miejsce.

Jak zwykle przy tego typu głosowaniach musi być wojenka ale przynajmniej można się pośmiać :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...