Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

spikain

Głosowanie na grę roku 2014

Gra roku 2014  

1959 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Grą roku 2014 jest:

    • Bayonetta 2
      53
    • Dark Souls II
      184
    • Divinity: Original Sin
      94
    • Dragon Age: Inkwizycja
      440
    • Far Cry 4
      249
    • Grand Theft Auto V (PS4/XBO)
      417
    • Obcy: Izolacja
      112
    • South Park: Kijek Prawdy
      174
    • Śródziemie: Cień Mordoru
      148
    • Wolfenstein: The New Order
      88


Polecane posty

Możliwe, że już zauważyliście: zbliża się koniec roku. To nie tylko czas prezentów, barszczu z uszkami i Last Christmas, ale przede wszystkim głosowania na grę roku 2014. W tym roku wybrany przez was najlepszy tytuł 2014 otrzyma specjalną statuetkę.

Głosowanie czas zacząć! Trwać będzie do 4 stycznia, do 15:00. smile_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie zagłosowałbym na MGSV: GZ, ale jako że nie ma, to głos idzie na Obcego. Wahałem się pomiędzy nim a Bayo2, ale w sumie po grze Platinum spodziewałem się że będzie dobra, a Alien był chyba najlepszym zaskoczeniem tego roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciężki orzech do zgryzienia, bo i South Park: Kijek Prawdy, i Wolfenstein: The New Order są godne głosu, a i Inkwizycja nie taka zła. Głos na Wolfeinstein, ale ankieta jest cholernie niesprawiedliwa, bo gra z ubiegłego roku ? Grand Theft Auto V ? nie powinna być w zestawieniu. Co z tego, że odświeżona i trochę uzupełniona, skoro to ta sama gra i nowe gry są przez nią na straconej pozycji, bo fanboje? W przyszłym pewnie by wygrała trzeci raz z rzędu za sprawą wersji pecetowej, gdyby nie Wiedźmin 3 i fanboje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wymienionych gier najlepiej grało mi się w Śródziemie: Cień Mordoru i na nie idzie głos. Ale jako, że w okolicach Wigilii będę ogrywał DA:I mogę to jeszcze cofnąć :) Z pozostałych gier w część grałem, co do części trudno mi się ustosunkować (Bayonetta, GTA), ale Mordor był mi najbliższy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dwoma tytułami miałem styczność (Dragon Age i South Park), więc będę wybierać między nimi. DA to bardzo dobra gra, ale lepiej mimo wszystko bawiłem się przy Kijku Prawdy, stąd też mój głos leci na tą grę właśnie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age, jak najbardziej. Choć nie grałem we wszystko co tu powyżej jest, to jednak [spoiler alert!] moment ataku na Azyl, zniszczenie i na koniec epicki śpiew całej armii ku pokrzepieniu serc naszego Inkwizytora oraz jego doradców...aż łezka mi się zakręciła i miałem wszechobecną gęsią skórkę. A soundtrack ciągle jest na szczycie mojej playlisty. wink_prosty.gif No...i mimo, że gram w to już prawie 2 tygodnie to dopiero 21 poziom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...