Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 09/2008

Polecane posty

hłe hłe hłe.Wy juz macie wszysko przeczytane od deki do deski i juz was numer znudzi.A ja mam swiezutki nowy nieprzeczytany i nie ograny numer CDA.Bede sie nim delektowal podczas gdy wy bedziecie czytali recenzje spore po raz 8 z rzedu :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer ciekawy, tylko ten artykuł o ekologicznych źródłach energii mi nie pasował :P Pełne wersje w porządku, choć to i tak nie suprajs, jaki miałem, gdy zobaczyłem Morrowinda w pełniakach :D

Podobał mi się artykuł o WoW:WofLK , może dlatego, że na niego czekam ;) Oprócz tego ciekawe newsy o nowym NFS i recenzja BiA:HH. I wreszcie felieton na który czekałem długo, czyli o przewadze 'oryginalnych' gier nad spolonizowanymi. [Tutaj brawa dla Autora] :)

Oby tak dalej :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no numer jest bardzo dobry i trzyma poziom :P ale niestety podpisuję się pod poprzednie wypowiedzi. sezon na nowości powoli nam przygasa :/ Na jesień/zimę to proponuje "Spore". Naprawdę dużo możliwości i prawie że niograniczony okres grania :) Do sklepów marsz! :DD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer ciekawy, tylko ten artykuł o ekologicznych źródłach energii mi nie pasował tongue.gif

Tiaaa... Ten artykuł o "ekologicznych" źródłach energii to jak dla mnie hurraoptymistyczny zbiór jęków ;/

Zupełnie was nie rozumiem. Według mnie ten artykuł był bardzo ciekawy. Po za tym sam temat o ekologicznych źródłach energii jest bardzo dobrym wyborem. IMO był to najlepszy artykuł w trendach w ostatnim czasie. Brawo enki ! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie was nie rozumiem. Według mnie ten artykuł był bardzo ciekawy. Po za tym sam temat o ekologicznych źródłach energii jest bardzo dobrym wyborem. IMO był to najlepszy artykuł w trendach w ostatnim czasie. Brawo enki ! :)

Tak, tylko żeby to było coś o realnych alternatywnych źródłach energii, a nie o technologicznych bajerach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko żeby to było coś o realnych alternatywnych źródłach energii, a nie o technologicznych bajerach.

:blink: Hmm... Technologiczne bajery? Nie wiem jak ty ale ja za prawdziwe alternatywne źródła energii uważam właśnie te opisane w tym artykule [energia wodna(pływy wodne, technologia OTEC), wytwarzana przez człowieka). Jedyne czego według mnie zabrakło to elektrownie wiatrowe.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer bardzo fajny. W szczególności recenzje i Fable. Lecz mam małe zastrzeżenie co do Tipsomaniaka. Szkoda że w Modach nie pojawił się żaden mod do Jagged Alliance 2. A jest co wybierać ponieważ powstało ich ponad 30. a najlepszy z nich to "Urban Chaos" .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:blink: Hmm... Technologiczne bajery? Nie wiem jak ty ale ja za prawdziwe alternatywne źródła energii uważam właśnie te opisane w tym artykule [energia wodna(pływy wodne, technologia OTEC), wytwarzana przez człowieka). Jedyne czego według mnie zabrakło to elektrownie wiatrowe.

Ok, weżmy na przykład podłogę. Wiesz, że wytworzona w ten sposób energia nie zwróci się nigdy, jeżeli weźmie się pod uwagę koszty serwisowania i wytworzenia takiego systemu? Tak więc posiadanie takiej podłogi - to sztuka dla sztuki. Bajer. Technologiczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no numer jest bardzo dobry i trzyma poziom :P ale niestety podpisuję się pod poprzednie wypowiedzi. sezon na nowości powoli nam przygasa :/ Na jesień/zimę to proponuje "Spore". Naprawdę dużo możliwości i prawie że niograniczony okres grania :) Do sklepów marsz! :DD

kupilem tego spore...i no sorry spodziewalem sie wiecej. Gra na etapie plemienia i cywilizacji jest zbyt latwa a na etapie kosmosu za nudna i miejscami zbyt trudna... POnadto... OGRANICZONA! rozwijamy imperium a mozemy smigac jednym stateczkiem ? no halo! wiem, ze imperia sojusznicze dadza po 1 stateczku ale w tym momencie rasa agresywna musi chyba sama latac... generalnie zawiodlem sie na fazie kosmicznej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sprawie recenzji Qarl's Texture Pack: jeśli chodzi o Obliviona, to mody graficzne nie są żadną sztuką dla sztuki. Texture Pack'i do Obliviona łatają spartoloną grafikę tej gry. Ona nie postarzała się, po prostu do sprzedaży dopuszczono wadliwy produkt. Oblivion został źle zoptymalizowany, jeśli w ogóle ktoś coś robił w tym kierunku, ponieważ do polepszenia wydajności popsuto grafikę krajobrazów wypruwając z tekstur elementy, bez których dalekie widoki zamieniły się w brzydką zupę niskiej rozdzielczości. Miejscami, i nie jest to rzadka rzecz, tekstury krajobrazów wręcz migają, znikają i pojawiają się przy obracaniu kamery. Woda jest również daleka od doskonałości. Kontrastując to z krzykami zachwytu, jakimi opiewano tę grę, od których nie potrafili uwolnić się recenzenci, jest niedopuszczalne puszczanie do sprzedaży takiego bubla. Ponadto, proszę sobie wyobrazić mój zawód, kiedy po wyjściu z podziemi zobaczyłem przeciętnie wyglądającą grę. Fani poradzili sobie ze wszystkim zmieniając brzydkiego kaczora w cudo. Zastosowanie modów Landscape LOD Texture Replacement (shaja), Landscape LOD Normalmap Fix MipMap Fix (BlueSteel, ulepszenie - Soor), Jarrod's Oblivion New Texture mod, Natural Environments w tej właśnie kolejności nie powoduje żadnego spadku wydajności, a wszystko wygląda o siedem nieb lepiej.

Chcę podkreślić, że rozważam same tylko graficzne aspekty gry. Do ww. modów należy dołożyć jeszcze lepszą mapę Elven Map Redux i mod poprawiający nienadający się do niczego interface - BTmod.

Oblivion to jedyny u mnie przypadek gry, która grafiką potrafiła popsuć całą grywalność. Po ulepszeniu Obliviona nie pograłem długo odrzucony od niej zmianami poczynionymi w stosunku do Morrowinda. Może kiedyś wrócę do niego, ale na razie nie mam ochoty. Przykra sprawa, gdy spędziło się tyle godzin przy Morrowindzie.

Wymieniony zestaw modów to podstawowy pakiet, bez którego nie warto zaczynać grać - na pewno nie wtedy, gdy zna się ich efekty. Działał bez zarzutu w listopadzie 2006 na upatchowanej grze. Nie wiem, co zmieniło się od tamtego czasu.

Wydaje mi się, że mody graficzne to zupełnie inna kategoria, niż jakieś całkowite konwersje, czy mody z nową fabułą, które w tym dziale widuję, i nie powinno się oceniać ich tą samą miarką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż. Zgadzam się z przedmówcą. Fable jest wieczne.

Wracając do tematu. Numer ma wysoki poziom. Szkoda, że fani nie popisali się głupotom ( Brak panopticum ). Niestety nie podobało mi się, że wrzuciliście zdjęcie Lich Kinga, oraz mountów DK. Wiem, że wielu by chciało zobaczyć jak wyglądają, ale wolałbym zrobić to podczas gry. Dobra co się stało to się nie odstanie. Z resztą zdanie jednego ma niewielką wartość w stosunku do reszty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prenumerate. Folia z CDA i tip100maniakiem przyszla 9 wrzesnia. Tylko ze nie bylo w niej plytki DVD :+( Mial ktos taki problem? Jest szansa, ze doślą mi plytke, czy moge jutro leciec do sklepu po kolejne CDA? Pytam tutaj, bo pani z prenumeraty nie raczy mi odpisac na maila i jutro bede musial dzwonic, ale chce sie dowiedziec czy ktos juz byl w takiej sytuacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

supcio numerek...wiem ze kilka dni temu pisalem tu co innego ale cóż... :)

na początku patrze se na okladke: ekstraśna... (ale 05/08 byla lepsza :P) pozniej na pelniaki - takiego skoku cisnienia nie przezylem od dawna... :) zawartosc pisma tez niesamowita ze S.T.A.L.K.E.R.E.M. i Spore na czele. Bardzo milym zaskoczeniem byla tez cala reszta :) fulle jak juz napisalem bomba, ale Fable mi nie chodzi mimo o wieeeeeeeeele lepszej konfiguracji... :/ ale na szczescie kumpel ma w platynie i pozyczy...uff:) i wlasnie to mnie najbardziej wkurzylo, ale jak przeczytalem ze im blizej do swiat tym lepsze pelne wersje... poczulem szybsze bicie serca - Far Cry... TES IV: Oblivion... GTA: Vice City... lepiej byc nie moze... z tym wieksza satysfakcja...

8+/10

PS O Tip100Maniaku pisac chyba nie trzeba...10/10!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie odwiedziłem Oficjalne Forum Antyfanów CDA (oficjalne, niedługo to chyba wyjdzie czasopismio Anty CD-Action) i zrobiłem duże oczy na widok tego co zobaczyłem. Tam znają podstawy ortografii! Ba, nawet argumenty dlaczego "CDA jest badziewne" umieją wskazać. W każdym razie był tam temat "Dlaczego CDA to szit" czy coś takiego. Spodziewałem się setek bluzgów i czegoś takiego, a tu kulturalnie wykładają czemu nie lubią CDA. Jeden z antyfanów napisał coś, co mnie powaliło (w dodatku nikt nie zaprzeczył tej wypowiedzi) - "My nie nie lubimy CDA, my wytykamy mu błędy, które popełnia." No jeśli antyfani lubią CDA, to dlaczego założyli forum anty CDA?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...