Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 09/2008

Polecane posty

No tak, a mi przed chwilą starszy CD-Actiona porwał ;/

Ja tu sobie spokojnie kupuję za własne pieniądze gazetę, odkładam na chwilę, później patrzę, a gazety nie ma! <_< Co się okazuje? Ojciec czyta :angry: Tak to już jest na tym świecie.

U mnie tak samo było tylko ,że na szczęście ojciec czytał o aparatach artykuł. Szybko przeczytał a ja powiedziałem że skoro czyta to ma mi fundować co miesiąc! I raczej nie ma wyjścia ;P (historia się powtarza wcześniej czytał o LCD vs Plazma :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Caly dzien nauki, a teraz wreszcie o 20:30 przyszedl czas na CDA.

Trochę jestem zła, ze reklama DEICHMANN'a reklamuje tylko buty dla mężczyzn.:> No ale cóż w końcu chłopcy lepiej grają od dziewczyn, wiec zasługują na tę reklamę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam reklamę Deichmanna wykorzystałem konstruktywnie: dzięki odpowiednim techniką składnia samolot zaliczył kilkanaście udanych lotów zanim został w bestialski sposób przez polonistkę. Zresztą każda reklama, która wypada z CD-A, w moim wypadku, kończy żywot dość efektownie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny numer, super pełniak - Fable. Reszty jeszcze nie instalowałem. Ogólnie, super recenzje, tak samo NL świetne, choć AR też niezgorsze. A zauważyłem taki mały szczegół. Jak w CDA jest świetny pełniak (tak jak było z Deus Ex, Lokim i Fable) to na okładkę dajecie art z tego właśnie pełniaka, gdy gra nie jest takim hitem, jest art z jakiegoś dema (hitu). No ale to taki mały szczególik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka mała uwaga co do Gamewalkera (Chodzi mi o zdjęcia dziewczyn).

Obok jest reklama nowego Crysisa,na której w lewą stronę gapi się główny bohater.

Co w tym śmiesznego? Imo wygląda to jakby spoglądałby na biust jednej z dziewczyn...

A co do recenzji...Ufff...Dobrze,że hell's highway ma te wymagania (2.4 ghz huah :P [Vain mi świadkiem,że świrowałem]).

Szkoda,że nie było mojego listu w AR...no ale trudno się mówi...

Ogólnie numer fajny...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam pytanie do ©Onan'a.

Wiadomo już, że Stalker :CS obsługuje technologie DX10. Czemu nic na ten temat nie zamieściłeś w recenzji? Lub w gameplay'u, tak jak miało to miejsce w DMC4. :) Chciałbym wiedzieć jakie efekty graficzne będę miał jeszcze na DX9 przy HD4850 :) I ogólnie czy jest zauważalna różnica.

Pozdrawiam Jacek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee, mam pytanko, czemu nie ma jeszcze recenzji GTR Revolution ???

Gram juz w nia prawie 2 tygodnie a tu zadnej recenzji.

Grasz w grę, której jeszcze nie ma na rynku polskim, a na świecie jest od 3 dni? Hm, śmierdzi piratem.

Innymi słowy ost.

[wies.niak]

No na Polskim rynku nie ma, ale jest na niemieckim, od 21.08.2008. Poprostu myslalem ze premiera bedzie w tym samym czasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co, złapałem teraz takiego zonka, że szkoda gadać. CDA kupiłem wczoraj, ale przeczytałem tylko parę recek i Tipsomaniaka. Fable kupiłem już parę miesięcy temu, więc płytka mnie średnio interesowała. Ale myślę sobie: sprawdzę tapetki i bonusy. Siadam teraz do kompa, otwieram pudełeczko a tu zonk płytki nie ma. Najpewniej została wygrzebana w kiosku:/ Niezbyt to miłe zaskoczenie, ale jakoś przeżyję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niekonsekwencja.

Przypominam - nie jesteśmy pismem O GRACH. Jesteśmy pismem DLA GRACZY.

Niemożliwe jest jednak, żeby jedna osoba była w stanie zagrać we wszystkie tytuły na świecie i wybrać z nich te najlepsze. Co innego cała redakcja największego pisma o grach w Polsce

I'm an editor for the biggest Polish magazine about computer games - CD-Action

Więc może warto ustalić wersję? Bo to trochę tak, jakby SMG pisał, że nie jesteście "gazetą", a "pismem", a inni PT redaktorzy mówili, że to "gazeta". :)

I kiedy W KOŃCU nauczycie się, że 200 gramów czegokolwiek to nie tej rzeczy "waga", a "masa"? <_<

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby uniknąć zawracania głowy Smugglerowi i Ghostowi.

Jeśli po zmianie ustawien graficznych przy wchodzeniu do menu wyrzuca wam grę do windowsa , należy usunąć K-Lite Codec Pack

Gra crashuje po zmianie ustawien grafiki , lub po ponownym uruchomieniu gry gdy mamy zainstalowany pakiet K-lite.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie chodzi mi o to czy mozna do robienia "sporkowej" redakcji uzyc pelnej wersji Fabryki Stworow, tej za 20 zl.

Ktoś zadał takie pytanie i nie otrzymał odpowiedzi. Więc jak? Robimy stworki tylko z dema, czy można użyć pełniaka? Niby wtedy szanse są nierówne, ale kto Wam zabrania kupić sobie Fabrykę Stworów? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...