Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Minus - uczyć do matury jej się nie chce po prostu. :)

A co jest najlepsze - słońce zaczyna znowu grzać! Do tej pory tylko świeciło i nie zwracałem na nie uwagi. Ale chwilę temu wyszedłem na podwórko a tam promienie słońca ogrzewały moją twarz. Super wiadomość - wiosna coraz bliżej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie, na terenie gdzie pracuję, o godzinie szóstej było -2, teraz zrobiło się cieplej, bo słońce wyszło zza chmur. Mam cichą nadzieję, że chociaż te dwa centymetry śniegu, które we wtorek spadły utrzymają się na dłużej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to masz 8azyl ciekawie, bo plotki telewizyjne głoszą, że w Katowicach dziś było -12 chytry_prosty.gif Wreszcie wiosna.

Nie chce mi się wierzyć. Z domu wychodziłam o 8:00, więc jeszcze poranne zimno powinno trzymać, ale nie było tak źle. Chyba że tego nie odczułam po prostu.

Tylko ślisko w pierony. Dziękuję za taką zimę. :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj poza mrozem i wiatrem nic nie było. Ale jak dzisiaj musiałem jechać 40-km od domu, to oczywiście w nocy padał śnieg. Na szczęście mało, ale nawet tak cienka warstwa sprawiła, że powiatowa droga którą jechałem była śliska. Tyle dobrego, że do południa to dziadostwo stopniało i wracać było lżej.

Na Podhalu może i nasypało 30 cm, ale ne u mnie. Niewielki mróz jest ale bez śniegu - i dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale te krety bezczelne są. Do ich buszowania w sadku już się przyzwyczaiłem, ale teraz zrobiły mi kopczyk na środku podwórka. Ale przynajmniej to oznacza, że mamy już przedwiośnie, zima się kończy, a wiosnę tylko patrzeć. Trzeba będzie założyć Wiosna Fred.

@DOWN

Nie. Nie sadzę kwiatków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...