Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Rankin

Ponieważ mam nadmiar wolnego czasu

Polecane posty

@Rankin

+10 za "na kolana" - padłem. biggrin_prosty.gif

Powinieneś wygrać Smugglerka - masz moją nominację.

Zapomniałem już że Germanota i chyba Paul to rodzeństwo (rozpisali się w komentach w moim blogu). Dzięki za przypomnienie.

@DOWN

Ooooo - sorry. Genialny mem tak mnie zachwycił że nie zwróciłem uwagi na autora, a to przecież temat Rankina.

Arturzyn - wiesz że jemu wolno bo jest exmodem. Ty za to możesz dostać osta jeśli Kath będzie obrażona. Grubszy dowcip, ale śmieszny. Gratuluję odwagi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Rankin

+10 za "na kolana" - padłem. biggrin_prosty.gif

Powinieneś wygrać Smugglerka - masz moją nominację.

Zapomniałem już że Germanota i chyba Paul to rodzeństwo (rozpisali się w komentach w moim blogu). Dzięki za przypomnienie.

@Rankin

+10 za "na kolana" - padłem. biggrin_prosty.gif

@Rankin

:pokerglass:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasz świat jest post-apo, bo może kiedyś była cywilizacja np. dinozaurów, które miały zaawansowaną technologię, ale stalinzaur zakończył zimną wojnę w sposób spektakularny i porozpierdzielał wszystko, a np. stonehedge albo piramidy to tak naprawdę pozostałości po cywilizacji dinozaurów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasz świat jest post-apo, bo może kiedyś była cywilizacja np. dinozaurów, które miały zaawansowaną technologię, ale stalinzaur zakończył zimną wojnę w sposób spektakularny i porozpierdzielał wszystko, a np. stonehedge albo piramidy to tak naprawdę pozostałości po cywilizacji dinozaurów

BODE MANUUUUUJ

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam obsesje na jej punkcie. Jej pasywna agresja, rzucanie na lewo pojęciami o których pojęcia pewnie nie ma, bo zasłyszała je tylko gdzieś na uczelni oraz ewidentna fascynacja opiniami przeczytanymi gdzieś na zagranicznych stronach, które potem w kaleki sposób próbuje przełożyć na polski, sprawiają, że robię się hornyninski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...