Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 13/2014

Polecane posty

Ależ bynajmniej, Tesu wspaniały. Nie miałabym miejsca na ścianie, gdyby tak redakcja wysyłała przeproszenia za swe zachowanie. Mi jednak łzy do oczy spływają, gdy biedni hejterzy swe przekleństwa na forum umieszczają. Taki list dałby satysfakcje tym mężom którzy czas swój tracą i o sprawiedliwość walczą.

A tak serio, to ja teksty Berlina bardzo lubięsmile_prosty.gif.

Zapowiedź numeru będzie za tydzień, czy też będzie przyśpieszona?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bardzo ważne pytanie, prosiłbym o odpowiedź najlepiej kogoś dobrze poinformowaneg. Naprawdę, bardzo proszę o uwagę!

Obie gry załączacie w angielskiej wersji językowej. Będę więc chciał pobrać spolszczenia z internetu. Ale da się?

Co mam na myśli? Jak dawaliście Chronicles of Riddick żadne spolszczenie do niego z internetu nie działało choć wstawiałem poprawnie, bo coś się wersje nie zgadzały.

a) Dungeon Siege II spolszczę jednym spolszczeniem, Broken Sword drugim i będzie full po polsku?

b) Protothype będzie się dało spolsczyć?

Bardzo proszę o pomoc w tej kwestii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cahir

Wydaje mi sie, ze to juz nie redakcji problem, czy nieoficjalne, amatorskie spolszczenie sciagniete skads z netu bedzie dzialac z pelniakami z CDA. Sam bedziesz musial sie przekonac lub poczekac, az ktos rzyczliwy sprawdzi to na swojej wersji dla Ciebie. Kolejny dowod na to, ze warto sie uczyc jezykow, a przynajmniej podstawowego angielskiego. Inna sprawa, ze ani Prototype, ani DS2 nie sa Morrowindem czy innym Baldurem i tysiecy stron dialogow w nich nie ma...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się że kupię numer, bo dawno nie kupiłem, ale nie wiem czy DS2 odpali, będzie mordęga, bo nie wykrywa nowych grafik, nawet geforce 7900 swego czasu nie poznawała ta gra i każdą grafikę widzi jako "T&N" coś tego typu i nie pozwala ustawić pixel shader 2.0. I minusem jak na rpg jest brak polskiego:P ale spokojnie nie hejtuję, sam gram w sporo gier po ang. DS to nie FM, gdzie brak jezyka poslkiego może być trochu uprzykrzaniem gry, bo zawsze "dłużej "się czyta po ang niż po polsku

Prototype, może być fajny, nie posiadam, a to ostatnio rzadkość w CDA, bo często gierki są powtórkami z bundli.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dungeon Siege kurzy się na dnie szafy ze starymi grami, więc nawet tego nie zainstaluję.

Prototype- tu już lepiej, bo w dwójkę grałem na PS3 i było fajnie. A ze jedynka była na liście "chyba kiedyś pasuje zagrać" to na pewno się za nią zabiorę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dungeon Siege II ENG + dodatek Broken World - jako że uwielbiam RPG (choć ciut mniej jak strategie), to za danie tej gry należy się duże brawo. :klaszcze:

Prototype ENG - bardzo dobra gra ... mi się jednak bardziej podobała "Turning Point: Fall of Liberty", dana około rok temu ... ale to tylko moje zdanie :icon_wink: ... tak czy inaczej - dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer (czy raczej - dodatki do niego :) ) świetny! Dungeon Siege II chętnie poznam, Prototype już dawno chciałem sobie kupić (CDA znów czyta w moich myślach - poprzednio przy TW2 ;) ), kody są mi zbędne, a kalendarz powieszę sobie na ścianie.

Więc:

3tapsu.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łe, tylko dwa pełniaki i do tego nie na Steama?!!!!111onejeden :troll:

Fajne pełniaki. Co prawda Prototype już ograne dawno

"-Aaaa brat, jak się wysysa DNA?

-Normalnie, spacją."

ale w DS chętnie zagram. Jakoś nie było okazji do tej pory smile_prosty.gif Plakat w sumie też spoko, choć ja to bym chciała coś z Diablo, no ale wiadomo, Diablo teraz nie wychodzi wink_prosty.gif Kalendarz z AC też bardzo spoko. Dawno nie było numeru, z którego jakis dodatek byłby dla mnie użyteczny. Dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem nadzieję na Tipsomaniaka, a tu plakat z, którego jednak też jestem zadowolony. AC Unity wraz z kalendarzem zagości u mnie na ścianie z miłą chęcią :) o stronie z Minecraftem nie będę nic pisał xD

@Wysokiandrzej

Chcesz cycków? to kup playboya, albo idź do tematu specjalnego w luźnej jeździe.trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...