Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

SilentBob

Avengers: Age of Ultron hype thread

Polecane posty

Kim w ogóle jest ten Ant-man i dlaczego powinien mnie obchodzić? W wersji tl;dr poproszę.

Ant-Man to człowiek potrafiący zmniejszyć się do rozmiarów mrówki. I potrafi kontrolować mrówki. Film ma być produkcją w stylu "heist", zakrapianą komedią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I zdecydowanie powinien się ukazać PRZED Czasem Ultrona.

A to dlaczego?

Pomijając już fakt, że w komiksach Ultrona zbudował Hank Pym, w filmowym uniwersum Marvela Pym jest dziadkiem, a głównym bohaterem filmu Ant-Man będzie Scott Lang, który z nauką ma niewiele wspólnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Powiem to spokojnie. Nie podoba mi się ta zmiana. Uważam ją za zły pomysł. To powinien być Hank Pym, który jest istotną postacią universum. Cały komiksowy Age of Ultron opierał się na tym, że Wolverine chciał zabić Pyma. Wiem, że w filmach teraz będzie wszystko inaczej, ale tak jak załatwienie Mandaryna w IM3 - nie podoba mi się to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe, a kto powiedział, że Age of Ultron będzie kalką komiksu o tej samej nazwie? :D NIKT. :)

Dlaczego więc się nie czepiasz Guardians of the Galaxy, że zmieniono origin story Draksa, że Ronan służy Thanosowi i inne głupoty, które tam były?

To mnie rozwala. Tacy ludzie jak ty widzą tytuł "Age of Ultron" i myślą, że "będzie jak w komiksie", czyli podróże w czasie, niszczenie struktury czasu i inne takie. A jak się pojawiają pierwsze informacje o filmie, który zaczyna się rysować nie tak, jak komiks, to wielkie oburzenie.

LOL

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...