Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sleeskee

Ten, Który Swą Argumentacją Przekonać Potrafi

Ten, Który Swą Argumentacją Przekonać Potrafi  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. a.k.a. Najlepszy dyskutant

    • Holy.Death
      20
    • kafarek15
      2
    • RoZy
      26


Polecane posty

Co prawda mechanika forum pozwala wytrwać przy swoim zdaniu nawet przy bzdurzeniu godnym lepszej sprawy (nikt nie wskaże oponenta palcem i powie "kids, laugh at him"), ale i tak należy docenić tych, którzy do akademickiej dyskusji wnoszą nową jakość. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holy. Uzasadnień było w pierwszej turze od groma, poza tym jaki Holly Dolly jest, każdy widzi. Argumentacja spójna tak, że siadać, panie... o umiejętności osadzania oponentów na czterech literach bez żadnych wycieczek osobistych nie mówiąc.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoZy czy Holy. Ile czytam Aktualności to zawsze posty tej dwójki zmieniają moje przekonania na jakiś temat. Ale wybieram Holy'ego, bo kiedyś udzielałem się w Aktualnościach, i to z Holym najczęściej dyskutować mi było dane, i co więcej, przyjemnie było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Holy.Death. Potrafi naprawdę porządnie argumentować swoje przekonania. Mało tego, parokrotnie z nim dyskutowałem i nawet próbowałem przekonać do swojego. Nie udało mi się. No cóż, po prostu on ma doświadczenie w takich sprawach, a mnie brakuje tej "iskry". Może kiedyś...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RoZy - sprawia wrażenie, że zawsze jest gotów na ustępstwa, jednak swojego zdania(wyglądającego na od dawna przemyślane) nie zmienia. Dyskusje zawsze prowadzi w uprzejmy i kulturalny sposób. A czasami spokój i cierpliwość lepiej świadczą o powadze i sensowności zdania wygłaszanego przez dyskutanta, niż choćby najzłośliwsze i najtrafniejsze przytyki.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...