Skocz do zawartości

Polecane posty

Czemu czity są kiepskie?

Bo czitów używać się nie powinno nawet dla zabawy.

Jeśli użyjesz choć raz nigdy nie uzyskasz 100% gry. Zresztą jak chcesz sie pobawić to co za problem pojeździć po mieście i zrobić rozwałkę, pozwiedzać itp bez kodów też się da.

(ciekawe czy zablokowali w gta sa słynne hot coffe)

A co tu blokować?

To jest mod, R* jest tu bezsilny ;]

Edytowano przez ElTabasco
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W gta vice city wpisywało się kod na:broń,czołg,aspirine,leave me alone,czołg,latanie pojazdami,pływanie pojazdami.

Jedziesz czołgiem odwracasz lufę do tyłu walisz ile wlezie,czit z lataniem sam załatwi sprawę. Dostałem się tak to najwyższego budynku w vice city. Do tego rozwałka jest o wiele lepsza gdy masz na początku wszystkie bronie.

Nie wiedziałem że to mod.

I jak zrobić tą 360!:)

I czemu nie da rady przejść gry w 100% jeżeli użyjesz czitów?

Ta strona gtapolska.pl nie działa.

Edytowano przez L1zard
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz czołgiem odwracasz lufę do tyłu walisz ile wlezie,czit z lataniem sam załatwi sprawę.

Hehe, dzięki temu trickowi kiedyś w GTA III przeleciałem z miasta do miasta przez nieodblokowane połączenie mostem. I mogłem sobie słynnym Dodo polatać :P

Btw. ciekawe ile wynosi rekord w jak najdłuższym wzbiciu się owym samolocikiem w "trójce"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak z jakąś laską tenterere
Najpierw trza chodzić na randki a potem próbować swego szczęścia z wejściem na "kawę". Przy niepewnym poziomie znajomości raz się uda, raz nie :) Aha, widoczków brak jeżeli oczekiwałeś czegoś w stylu "najbardziej kontrowersyjnego moda", który swego czasu wyszedł do San Andreas i zrobił nieziemski trzykropki-storm.

Bo czitów używać się nie powinno nawet dla zabawy.
Plus z tego co kojarzę to na wszystkich platformach użycie cheatów wiąże się z zablokowanymi osiągnięciami :) więc jak ktoś chciał sobie wbić calaka... nie warto.

I czemu nie da rady przejść gry w 100% jeżeli użyjesz czitów?
Bo gra to blokuje, w wielkim skrócie. Już lepiej na PC bawić się z Simple Native Trainer, który ma większe możliwości i nie naraża graczy na takie nieprzyjemności :P Akurat polemizowałbym czy zabija przyjemność z gry - jak używa tego w singlu to jego sprawa, ja się przy tym dobrze bawiłem; jak w multi to oszukiwanie wobec innych graczy.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie dziwkarskie akcje w GTA4 sa raczej średniej jakości. Szczerze mówiąc niewidziałem jeszcze 'interaktywnych' dziwek w LC, a wiem że w San Andreas coś takiego jest.

gtapolska.pl faktycznie nie działa, więc trzymaj linka do pliku, który pobrałem właśnie z tej strony kilka dni temu. KLIK!

Jeśli chodzi Ci o drift podczas jazdy, to musisz użyć hamulca ręcznego (spacja). Jeśli przy tym chcesz zrobić pełny obrót, to trzeba się po prostu wczuć w auto i trenować.

Co do kodów.. Mówiłem: wpisz sobie w guglu to Ci wyskoczą. Dla mnie są beznadziejne, niewarte blokowania achievementów. Pełny arsenał będziesz posiadał już przy 20% gry, więc pograj trochę i już możesz robić rozwałkę totalną. Poza tym z tego co zauważyłem, to GTA4 nie najlepiej nadaje się na rozwałkę. Tu wszystko jest odrobinę bardziej realistyczne, przez co trudniejsze. Ja np. ledwo co uciekam glinom jak mam trzy gwiazdki, strach pomyśleć co będzie dalej : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze spolszczeniem to zupełnie inna rozmowa! Teraz już wszystko czaję:) Jadę singla od początku bo wcześniej nie wiele kumałem. Jak na razie to misje podobne do vice city. A to kogoś nastraszyć pobić,zabić. Czekam na strzelaniny z prawdziwego zdarzenia:) Wozy wyglądają świetnie i przed i po obiciu:) No i mam nadzieję że będę mógł kupić wszystkie bronie w sklepach jak najszybciej. Tyranie z pistolem staje się nudne.

Multiplayer jest niezły,wczoraj pograłem i byłem na 2 pozycji na ok.7 graczy:)

Teraz do pełni szczęścia brakuje mi san andreas i vice city :trollface: :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy policji z 4 gwiazdkami to da się jeszcze uciec, ale to już jest dość trudne, nawet dla mnie. Natomiast wytrzymać równe 5 minut z policją sześciogwiazdkową jest niemożliwe normalnie (ale jest sposób).
Maksymalne uzbrojenie, życie i pancerz na full'a, zadekować się w szpitalu tak, żeby mieć wejścia na widoku :) Wszyscy policjanci pakują się prosto pod celownik ;] Wytrzymać tak, z jeszcze dozą szczęścia, da się i więcej niż pięć minut, ale problemem jest to jak potem uciec :D Zgadzam się z tym, że robienie potężnych zadym dla samej radości ze zniszczenia jest cięższe w czwórce, ale nie niemożliwe. Najlepiej to brać z dodatku ten APC N.O.O.S.E (w jednej misji mamy go ukraść) i robić rozwałkę uważając, bo sam pojazd zniszczalny jest ;]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucieczki w IV są bardzo łatwe i przyjemnie 4 gwiazdki to jeszcze nic tu można w 2 min zwiać z 5 już jest fajniej ale najlepsza jazda jest przy 6 :D

Najlepiej uzbroić się w granaty, bazooke i kamizelkę no i jakiś karabinek szturmowy i praktycznie jesteśmy niepokonani :) Można robić jakieś epickjie akcje typu wjeżdżam śmieciarką w wąską uliczkę za mną kilka radiowozów... wyskakuję ciskam granata w ich stronę i uciekam szukać nowego auta tak można bawić się bez końca ;]

Najlepiej to brać z dodatku ten APC N.O.O.S.E

No tym cacuszkiem to się super ucieka ;D Jak dla mnie misja w której trzeba było ukraść ten pojazd jest jedną z tych które zapadają w pamięć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( Trzeci raz podchodzę do GTA IV i skończyć tego nie mogę. Gra owszem fajna i nawet na moim sprzęcie (GTX260, e8400 (już nie podkręcony, więc musiałem trochę zmniejszyć detale) , 4GB ram) chodzi znośnie (stabilna trzydziestka) na medium w rozdziałce 1440:900. No ale te bugi graficzne grać nie dają. Tekstury przede mną, zwłaszcza te dotyczące wąskich obiektów, jak sygnalizatory, czy znaki, migają tak niemiłosiernie, że po 10 minutach zaczynam odczuwać groźbę ataku epilepsji.

To jest porażka...patche wgrane co do jednego (steam inaczej by grać nie pozwolił), a gra jest w niewiele lepszym stanie, jak po premierze 2 lata temu...:(

Z jednej strony wciąż czekam na steamową promocję epizodów, a z drugiej zastanawiam się czy warto się tak męczyć nawet dla najlepszej gry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ucieczki w IV są bardzo łatwe i przyjemnie 4 gwiazdki to jeszcze nic tu można w 2 min zwiać z 5 już jest fajniej ale najlepsza jazda jest przy 6 :D

Najlepiej uzbroić się w granaty, bazooke i kamizelkę no i jakiś karabinek szturmowy i praktycznie jesteśmy niepokonani :) Można robić jakieś epickjie akcje typu wjeżdżam śmieciarką w wąską uliczkę za mną kilka radiowozów... wyskakuję ciskam granata w ich stronę i uciekam szukać nowego auta tak można bawić się bez końca ;]

No okej, tak można przeżyć. Ale jesteś w stanie zredukować poziom gwiazdek z sześciu do zera? :) Nie wyobrażam sobie jak to zrobić. Chyba żeby uciec helikopterem...

PS. Jak ktoś gra w multi, to piszcie do mnie czasem, chętnie zagram z Polakiem ^^ Nick na LIVE to long138

edit: Danmcrea, co to jest i do czego służy commandline? :)

Edytowano przez Neithan138
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Neithan138

No a co to za problem? Już nie raz uciekłem ;] Ucieczki to czysta przyjemność jeszcze jak zaopatrzysz się w odpowiednią broń i masz w miarę dobre auto to ucieczka okazuje się łatwa.

A co do multi to ja już od dawna w to nie gram, przez kilka dni nawet fajne się grało a potem nuda straszna już SA-MP jest lepsze ;] Ogólnie ja w takie multi nie gram wole BC2 ;D

Edytowano przez ElTabasco
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No okej, tak można przeżyć. Ale jesteś w stanie zredukować poziom gwiazdek z sześciu do zera? :) Nie wyobrażam sobie jak to zrobić. Chyba żeby uciec helikopterem...
Jak dla mnie to kwestia wprawy, odrobiny szczęścia, wyposażenia a mniej posiadanego pojazdu ;) a rozkładu ulic znać nie trzeba, bo robi to za nas minimapa. Miałem kilka świetnych ucieczek a raz obserwowałem ładną akcję w trybie coop gdzie trzeba było z lotniska ewakuować Petrovicha bodajże :) Po wstępnym rozwaleniu N.O.O.S.E wszyscy wpakowali się do jednego z ichniejszych vanów, pojechali na część lotniska gdzie były helikoptery, jeden wzięli i dotarcie do punktu docelowego poszło jak spłatka ;] W ogóle żałuję, że jest tak mało tryb co-op wyeksploatowany.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja przeżyłem 5 minut z 6 gwiazdkami, będą w heli. Wystarczyło na drugiej wyspie ukraść pojazd, polecieć na nieodblokowaną jeszcze trzecią i w górę na 5 pełnych minut. Potem można było cieszyć się achievementem :)

Na steamie:

* Grand Theft Auto IV: Complete Pack ? 8,75 euro (34,74 zł)

A w sklepach odpowiednio: Allegro - 120, sklep Cenegi - 130, Empik - 132 złote.

Edytowano przez Exclusive
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa promocja na steam strasznie mnie zdenerwowała.

--

Co do 6 gwiazdek jest prosta metoda której dzisiaj użyłem. Wystarczy dorwać heli i polecieć na dach wieżowca, tam wysiąść i:

a)Ukryć się gdzieś przy obiektach na dachu

b)Strzelać do helikopterów

Mogłem wyjść z pokoju,po powrocie miałem już acziva.

-------

Ucieczki policji to moja ulubiona zabawa przy większej liczbie gwiazdek jest dopiero śmiesznie. Przeszkadza wtedy tylko wypadanie przez szybę po wbiciu się w inne auto, zazwyczaj nim wrócę do auta policja zdąży mnie ubić.

---

Sprawdzałem dzisiaj ten motyw: klik . Naprawdę fajna zabawa, szczególnie jak ucieka się przed tą kolejką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No okej, tak można przeżyć. Ale jesteś w stanie zredukować poziom gwiazdek z sześciu do zera? :) Nie wyobrażam sobie jak to zrobić. Chyba żeby uciec helikopterem...

Jest prosty sposób na ucieczkę 6 gwiazdkom. Wjazd na lotnisko, gdzie załapujemy 4 gwiazdki (ta redukcja jest dla mnie niezrozumiała, ale jest), a potem to już fiu...

@RIP

Ja grałem przy ~15-18 klatek a i tak było warto! Gra cud, mniut i łorzeszki.

Szkoda tylko, że nie mogę ze swoim sprzętem pograć po sieci, a jakoś szkoda mi kasy na wersję PS3 dla samego multi (które aż tak rozbudowane nie jest) skoro singla już przeszedłem...

Edytowano przez Iskier
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@captainkorhil

Wybory są, ale bez przesady - to nie RPG, żeby jakikolwiek z nich miał ogromny wpływ na fabułę ;) Ta jest raczej liniowa a wybranie czy załatwić pewne postaci czy nie po prostu skutkują w różnych albo dodatkowych dialogach (jak zabijemy

eksdziewczynę kumpla Playboy'a

... no, jak on miał? - to jakiś czas potem dzwoni twierdząc, że ją widział na ulicy :P) Poza tym raz czy dwa ma się dodatkowe misje tzw random encounter czy coś takiego, nie kojarzę do końca. A finałowy wybór... po prostu jak będzie przebiegać misja i

kogo przyjdzie zabić (a także kto z dwóch głównych postaci zginie)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...