Skocz do zawartości

Polecane posty

Ok, wierze na słowo. A są jakieś nowości w porownaniu do SA? Wiecej bajerów pokroju chodzenia na siłownie, randek?

Możesz ze swoimi przyjaciółmi pograć w bilard, rzutki, w kręgle... (brakuje mi tu koszykówki, która była w SA :sad: ) Możesz również upić się jak zwierzę na ś....., a potem próbować chodzić, a i jazda samochodem w stanie po spożyciu nie jest już tak przyjemna i łatwa jak w normalnym stanie.

Edytowano przez spontan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odłożyłem trochę pieniążków, dzis jade robic giercowe zakupy(uzupełniam kolekcję). Znajdzie się tam GTA 4, mam nadzieję, ze bede zadowolony.

Będziesz, będziesz. masz to załatwione. Jak myślicie sprawdziło by się wydanie GTA: SA z oprawą podobną do GTA IV? Tak wiem że jest mod, ale to nie to samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A są jakieś nowości w porownaniu do SA? Wiecej bajerów pokroju chodzenia na siłownie, randek?

Są randki, 1 albo 2 panny są z fabuły, a z dodatkowymi 2 albo 3ema można umówić się przez internet.

@DOWN - ach, faktycznie, zapomniałem o przechodniach Może to dlatego, że dawno nie grałem w czwórkę

Są jeszcze (imho fajne) poszukiwani przestępcy z komputera policyjnego, samochody dla Packiego. W EFLC są walki w klatce, ochrona w klubie ( na końcu jest fajne losowe wydarzenie ) i misje z dwoma ziomkami ( Fernando i Hektor albo jakoś tak ) podczas których np. kradniemy narkotyki podczas transakcji dwóch gangów.

Możliwe że pomieszałem jakieś imiona, już jakiś czas temu grałem. Podstawkę przeszedłem 2 razy na PC, EFLC raz. Teraz mam w planach przejście podstawki+DLC na PS3.

Edytowano przez TargetZer0
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień temu zakupiłem GTA IV wraz z dodatkami, wahałem się pomiędzy Mafią II ,a GTA bo ograniczony byłem finansowo - ostatecznie padło na GTA IV. Jestem bardzo zadowolony z tego zakupu, pomimo ,że mój stary PC ledwo uciągnie tę grę - bez żadnych wodotrysków i wizualnych dodatków - to frajda z gry jest niesamowita. Koledzy wymienili już atrakcje różniące SA od IV więc nie będę ich tu przytaczał . Dodam jeszcze ,że cut - scenki jak w każdej odsłonie tej serii są niesamowite i nadają fabule gry filmowego rozmachu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie wszystkie postacie bardzo mi się podobają, oprócz zachwalanego przez Was głównego bohatera. Te wszystkie jego nieszczęśliwe historie, którymi usprawiedliwia fakt, że stał się mordercą bez skrupułów... W ogóle to do mnie nie dociera, tylko stawia Nico w gorszym świetle.

Jestem już gdzieś w połowie gry ; )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym chciał Vice City z oprawą GTAIV ;) .

Nie tylko ty. Mnie urzeka w VC nie fabuła, nie bohaterowie ale klimat Miami z lat 80. IMO bardzo ważną rolę odgrywają stacje muzyczne (z naciskiem na Flash FM). Jazda o północy po pięknie oświetlonym mieście słuchając Self Control - to jest to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chciałem gogogogogolować wymagan gry, bo uwazam, ze na wielu stronach są one przerekklamowane. Ale pojdzie gladziutko. Kupilem pare tytulow, ale nie GTA... dlaczego?

Bo mam wątpliwosci.. czy kupic wersje PL, czy ENG? DOdam ze z angielskim nie mam zadnych problemów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nawet jeżeli będziesz chciał grać w GTA IV PL to na http://gtapolska.pl/ jest spolszczenie które - moim zdaniem - jest dobre.Przeszedłem na tym spolszczeniu całą gre i nie miałem problemów z nim.Na dole strony są zdjęcia z tego spolszczenia.Na YouTube są filmiki jak ktoś przechodzi misje i ma zainstalowane to spolszczenie więc jak zdjęcia Ci nie wystarczą to możesz zobaczyć jak wygląda GTA IV PL na filmikach.Tu jest pierwsza lepsza misja jaką znalazłem

Edytowano przez fangtasan
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przechodzę grę drugi raz i jestem nią oczarowany jeszcze bardziej niż przy pierwszym podejściu.

Jestem po zabiciu Vlada (świetna scena).

Poprostu ta gra zasługuje na wszystkie wysokie oceny , które otrzymała.

Niko to najlepsza postać jaką wykreował R* ( na równi z Johnem Marstonem).

Te cutscenki wymiatają! Humor , aktorzy podkładajacy głos ...poprostu nie widziałem lepszych. Rockstar to mistrzowie gatunku! Kiedy następne GTA?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z czitami? Jak ich użyję to nie mam dostepu do aczików i niektórych misji pobocznych
I bardzo dobrze. Kody są dobre tylko dla mięczaków. Jesteś mięczak? To kombinuj.

Wracając do meritum.

Najłatwiej jest wychwalać głównych bohaterów.

Ale przyjrzyjcie się Bruciemu. Facet balansujący charakterem na pograniczu twardziela, właściciela fitness-clubu i za wszelką cenę broniącego się przed etykietką metroseksualnego mięśniaka. Wykreować taką mieszankę to też niezła sztuka. Wsłuchajcie się w jego gadki reklamowe w radio.

To też tworzy tę postać.

Co by tam Niko z Romanem robili, gdyby nie właśnie drugoplanowe kreacje, czy nawet trzecioplanowe postaci z wodewilu czy z chodników i ulic?

Oprawa. To jest podstawa.

Edytowano przez XanTyp
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z czitami? Jak ich użyję to nie mam dostepu do aczików i niektórych misji pobocznych,ale mogę zrobić tak że czitów użyję na innym zapisie i skasują mi się te rzeczy tylko na tym zapisie czy w całej grze?

Acziwmenty nie są przypisane do save'a, tylko do konta na którym grasz. Więc najprawdopodobniej zablokują się wszystkie. Jak to jest z misjami pobocznymi to niestety nie wiem, sam kodów nie używam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przyjrzyjcie się Bruciemu. Facet balansujący charakterem na pograniczu twardziela, właściciela fitness-clubu i za wszelką cenę broniącego się przed etykietką metroseksualnego mięśniaka. Wykreować taką mieszankę to też niezła sztuka.

Jestem po kilkunastu misjach i chciałem wcześniej zaznaczyć ( nie wiem czemu tego nie zrobiłem :wink: ) ,że Brucie - jak do tej pory - to najfajniej stworzona postać w grze, cut-scenki z jego udziałem to niezła komedia . :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przyjrzyjcie się Bruciemu. Facet balansujący charakterem na pograniczu twardziela, właściciela fitness-clubu i za wszelką cenę broniącego się przed etykietką metroseksualnego mięśniaka. Wykreować taką mieszankę to też niezła sztuka.

Jestem po kilkunastu misjach i chciałem wcześniej zaznaczyć ( nie wiem czemu tego nie zrobiłem :wink: ) ,że Brucie - jak do tej pory - to najfajniej stworzona postać w grze, cut-scenki z jego udziałem to niezła komedia . :smile:

Zupełnie się zgadzam, Brucie to wspaniała postać. Drugie miejsce zajmie chyba Roman, chociaż ten potrafi czasem trochę wkurzyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z czitami? Jak ich użyję to nie mam dostepu do aczików i niektórych misji pobocznych
I bardzo dobrze. Kody są dobre tylko dla mięczaków. Jesteś mięczak? To kombinuj.

Wracając do meritum.

Najłatwiej jest wychwalać głównych bohaterów.

Ale przyjrzyjcie się Bruciemu. Facet balansujący charakterem na pograniczu twardziela, właściciela fitness-clubu i za wszelką cenę broniącego się przed etykietką metroseksualnego mięśniaka. Wykreować taką mieszankę to też niezła sztuka. Wsłuchajcie się w jego gadki reklamowe w radio.

To też tworzy tę postać.

Co by tam Niko z Romanem robili, gdyby nie właśnie drugoplanowe kreacje, czy nawet trzecioplanowe postaci z wodewilu czy z chodników i ulic?

Oprawa. To jest podstawa.

Nie obrażaj mnie. Mogłeś powiedzieć normalnie że nie wiesz jak jest z czitami. A swoje zdanie zostaw dla siebie. Jak bym cię teraz wyzywał od niekulturalnych frajerów to było by ci miło? Ty jesteś mięczak bo obrażasz,kody są by się pobawić i jeżeli nie czituję w multi a dla zabawy w single to zamknij mordę i się nie wypowiadaj. Ja też umiem być chamski panie "czitowanie jest dla mięczaków"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...