Skocz do zawartości

Polecane posty

Może się ktoś wypowiedzieć co do multiplayera w Polsce? Dotychczas słyszałem, że niemożliwe jest z Windows LIVE granie w PL, chyba, że się zarejestruje na UK albo inne kraje, od niedawna słyszę takie i takie opinie, mógłby ktoś coś na ten temat powiedzieć :>? Wszak do premiery zostały jedynie 58 dni i 3h :)

Jeśli można delikatnie zaofftopować.. Od niedawna jestem na forum, co chyba da się zauważyć i strasznie męczy mnie pytanie, czemu emotikony mają jakieś dziwne rogi :P?

Edytowano przez Mruvek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się ktoś wypowiedzieć co do multiplayera w Polsce? Dotychczas słyszałem, że niemożliwe jest z Windows LIVE granie w PL, chyba, że się zarejestruje na UK albo inne kraje, od niedawna słyszę takie i takie opinie, mógłby ktoś coś na ten temat powiedzieć :>?

To co słyszałeś to prawda. Ale nie ma problemu żeby zarejestrować grę na UK czy inną Francję. Słyszałem może ze 2 sprawy, że przez to ktoś dostał baniaka na konto, ale skoro w Polsce nie można korzystać z GfWL, to po jakiego grzyba wydawać ją w Polsce akurat w GfWL?

Jeśli można delikatnie zaofftopować.. Od niedawna jestem na forum, co chyba da się zauważyć i strasznie męczy mnie pytanie, czemu emotikony mają jakieś dziwne rogi :P?

Zdaje się, że to pozostałość ze starego forum, wtedy było białe, więc rogów nie było widać. Albo to, albo to po prostu ograniczenie formatu gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejdzie się bez Visty ;)

"Kane & Lynch", "Gears of War" i inne gry, które miały oznaczenie GfWL chodziły normalnie na XP (wyjątek "Halo 3 PC" i "Shadowrun", ale nie sprzedały się za dobrze, więc Rockstar nie powtórzy tego błędu).

Może niektórym nie podoba się, że ta usługa nie działa oficjalnie w Polsce?

Podkreślam - oficjalnie :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... No i to jest ciekawe. Chyba gdzieś kiedyś czytałem, że CDProjekt oficjalnie w jakimś poradniku (nie wiem czy wysłanym mailem do jakiegoś gościa, który się zgłosił do supportu, czy może na stronie to dali) radził, żeby rejestrować się na inny kraj. Nie jestem pewien czy to CDP, ale tak było. Może z GTA IV będzie tak samo? Albo Cenega się dogada z MS'em i jakoś dodadzą obsługę Polski w tym projekcie. Pożyjemy, zobaczymy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw jakie będą wymagania gta4, bo z tego co słyszałem to mogę życzyc dużej grupie graczy - miłego cięcia :D

Konsole są w stosunku do PC 3 lata w plecy jeśli chodzi o sprzęt. -_-

Jak masz ochotę chwalić x-pudło albo plejstację trzy to idź do odpowiedniego tematu w subforum o konsolach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie może mi ktoś powiedzieć na czym będzie bazować MP w GTA IV I Jak on będzie wyglądać?

Wiesz jeśli będzie wyglądać podobnie jak to ma miejsce na konsoli, to nie będzie taki znowu rozwalający. Widziałem u kumpla na Xboxie 360, że masz do wyboru standardowo Team Deathmatch, Deathmatch, wyścigi samochodoweitp...ale mówe ogólnie nie jest tak źle. Mi na przykład spodobało się to, że wchodzisz do jakiejś furki z kumplami (góra 4) i jedziecie naparzać się z przeciwnym gangiem...naprawdę satysfakcjonujące :P Kto wie może na PC-eta będzie lepszy, nie wiem zobaczymy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekaw jakie będą wymagania gta4, bo z tego co słyszałem to mogę życzyc dużej grupie graczy - miłego cięcia :D

Zalecana konfiguracja sprzętowa wygląda następująco:

* Procesor: Intel Pentium D (brak danych o odpowiedniku ze strony AMD)

* Karta graficzna: 512MB, z Shader 3.0

* RAM: 2GB

* HDD: 18GB

* System operacyjny: Windows XP (z SP2)

Wszystko jasne?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zalecana konfiguracja sprzętowa wygląda następująco:

* Procesor: Intel Pentium D (brak danych o odpowiedniku ze strony AMD)

* Karta graficzna: 512MB, z Shader 3.0

* RAM: 2GB

* HDD: 18GB

* System operacyjny: Windows XP (z SP2)

Wszystko jasne?

Te wymagania to FAKE, ileż razy trzeba to powtarzać. Wymagania zostały zmyślone przez ekipę strony Games for Windows live, same wymagania nie zostały potwierdzone przez Rockstara.

Poza tym powiedzcie mi, jakim cudem zajmowałoby to 18 GB na dysku? Wersja X360 zajmuje 6,5 GB, a wersja na PS3 11.

Co znaczyłoby, że GTA IV na PC ważyłoby więcej niż wersja X360 i PS3 razem wzięte. Informacje wyssane z palucha.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaj... Czysta dedukcja - czy GTA IV jest bardziej zaawansowane technologicznie od Crysisa - nie? Crysis ma wysokie wymagania? Dziś już nie tak bardzo. No więc jeśli GTA IV nie będzie bardziej wymagające od Crysisa to o co się trząść? Wszystkie nowe gry mają podobne, niemalże identyczne wymagania, z GTA IV nie będzie inaczej. Zwykły dwurdzeniowy proc, 2GB i karta jakieś 7600GT, 7900GS i wszystko będzie hulać. Nie oszukujmy się - dziś to jest sprzęt standardowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaj... Czysta dedukcja - czy GTA IV jest bardziej zaawansowane technologicznie od Crysisa - nie? Crysis ma wysokie wymagania? Dziś już nie tak bardzo. No więc jeśli GTA IV nie będzie bardziej wymagające od Crysisa to o co się trząść? Wszystkie nowe gry mają podobne, niemalże identyczne wymagania, z GTA IV nie będzie inaczej. Zwykły dwurdzeniowy proc, 2GB i karta jakieś 7600GT, 7900GS i wszystko będzie hulać. Nie oszukujmy się - dziś to jest sprzęt standardowy.

Dokładnie ,a odnośnie tych pierwszych wymagań to jestem skłonny założyć się ,że będą bardzo podobne/przybliżone. Co do miejsca na dysku to chyba jednak bariera 10GB zostanie przekroczona - na Xpudle tekstury są w znacznie mniejszej rozdzielczości.

>> Odnośnie Live for Windows

Co to właściwie jest? Program podobny do Steam'a?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Steama raczej nie... Z tego co mi wiadomo to taka platforma a'la xbox life, że się rejestrujesz i jak grasz przez neta to Ci statystyki zapamiętuj itp. Taki mechanizm gry sieciowej jakby.

Nie jestem pewien czy mam rację, bo w zasadzie też nie bardzo wiem dokładnie o co w tym biega, ale gdzieś kiedyś czytałem i chyba jestem bliski prawdy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, bo M$ swoja inicjatywa wspiera bardziej system operacyjny wlasnej produkcji niz rynek gier komputerowych... A poza tym pudelka bez loga "Games for Windows Live" wygladaja po prostu ladniej :)

Uwierz, że dla mnie premiera GTAIV na PC będzie czymś lepszym od Gwiazdki i urodzin razem wziętych.

Specjalnie będę męczyć Media Markt by szybko wyłożyli na półki bym mógł jak najszybciej się zjawić XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi - już za 20 dni :D

Portfel będzie miał ciężko...

Ciekawi mnie, co z polskim wydawcą - na stronie Cenegi nic nie znalazłem...

Zobaczymy, co jutro w CDA napiszą o GTA IV PC? ;)

"Jest na co czekać!"

Gdyby nie to, że mam złamaną nogę to bym już o 7:00 rano poleciał po CDA nowe z apetytem na to co napisali o GTA IV PC a tak to będę musiał błagać mamę byw miarę szybko jej się zachciało iść na zakupy XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...