Skocz do zawartości

Polecane posty

ehhh a nie najlepiej byłoby zachować angielskie głosy ( które są rewelacyjne) i dodać tylko napisy? Chyba najlepsza opcja i każdy by był zadowolony. Mam GTA na x360 i głosów poprostu nie da sie zamienić to byłaby głupota..... jeżeli polonizacja to tylko napisy!!

Edytowano przez LARRY
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyna sluszna opcja to lokalizacja do zainstalowania oddzielnie. Ja sam, mimo ze angielski znam na poziomie w porywach komunikatywnym, zdecydowanie wole gry w oryginale, ew. z lokalizacja tylko i wylacznie kinowa. W ogole nie wyobrazam sobie grania W jakiekolwiek GTA po polsku. Pomijajac to, ze mozna sie czegos nauczyc (eh, nigdy nie zapomne grania w Fallouta ze slownikiem w lapie) to nie ma to jak fucki, damny itp zamiast ich polskich odpowiednikow;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh a nie najlepiej byłoby zachować angielskie głosy ( które są rewelacyjne) i dodać tylko napisy? Chyba najlepsza opcja i każdy by był zadowolony. Mam GTA na x360 i głosów poprostu nie da sie zamienić to byłaby głupota..... jeżeli polonizacja to tylko napisy!!

O dubbingu to już zupełnie nie może być mowy; to byłoby kompletne szaleństwo i strzał w stopę Cenegi. Pomijając już że nagrywanie głosów spowodowałoby pewnie kilkumiesięczny poślizg.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenege nieźle poniosła fantazja ^^

tzw. system unikalnych momentów, jak np. zawiśnięcie na dachu ciężarówki, w których animacja generowana jest w czasie rzeczywistym!

Dwa razy podczas trzydziestu godzin gry, no może trzy.

Zaimplementowano także zmienną porę dnia i nocy;

Całkowita nowość w serii GTA ^^

W czasie podróży po mieście często zmienia się zasiąg komórki ? w niektórych miejscach może nawet zanikać

Bzdura, albo nie zauważyłem. Może to po prostu znikające kreski na komórce ;).

Niko potrafi też korzystać z bankomatu. W dzisiejszych czasach lepiej nie nosić gotówki przy sobie

Owszem bankomaty są, ale jest to po prostu bajer i pokazuje aktualny stan konta, który można sprawdzić gdziekolwiek, w każdym momencie patrząc na górny róg ekranu ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UWAGA!

http://www.sklep.cenega.pl/index.php?actio...duct&nr=826

Pre-order "GTA IV PC"!

Dostępny od listopada 2008, cena nie powala i oryginalna wersja językowa!

Alleluja!

YES!!!

YES!!!

YES!!!

Popieram! w całej rozciągłości.

Alleluja!

Ale po co ta angielska wersja? Nie mogliby dać patcha polonizującego na drugiej płytce? Z czego się cieszycie właściwie przecież moglibyście sobie mieć oryginalną wersje bez Polonizacji

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ALLEJUJA! :D Bomba, taka cena jest jak najbardziej w porządku. Genialna gra, do przejścia nie w jeden wieczór, dobra fabuła, piękna grafika oraz GENIALNA fizyka - Euphoria rządzi na całej linii :) Zastanawia mnie tylko jak poprawią i czy dobrze to zrobią multi...

Kasę spróbuję odłożyć ;P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na to tak.

Cena cenegi 129zł czyli cena w MM i Saturnie faktycznie wyjdzie jakoś na 100zł może mniej lub ciut więcej

Więc...

Dajmy na to edycję kolekcjonerską za 249zł (myślę, ze taka cena będzie) u Cenegi więc może te 160zł lub 149zł w MM i Saturnie.

ALLELUJA!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem niestety jak wyglądała konsolowa edycja kolekcjonerska, musiałbyś napisać.

Pamiętając GTA SA to kolekcjonerska edycja polegała na umieszczeniu płyty w książce będącą przewodnikiem po całym stanie San Andreas opisującym najważniejsze miejsca, rozrywki etc. Kiedy to jednak było.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem niestety jak wyglądała konsolowa edycja kolekcjonerska, musiałbyś napisać.

Pamiętając GTA SA to kolekcjonerska edycja polegała na umieszczeniu płyty w książce będącą przewodnikiem po całym stanie San Andreas opisującym najważniejsze miejsca, rozrywki etc. Kiedy to jednak było.

Ależ proszę cię bardzo spójrz sobie na to cudeńko, które chyba nie będzie miało niskiej ceny na PC (jeżeli będzie podobne)...a może jeszcze lepsze... ;)

http://www.miastogier.pl/news,x360,5252.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jeśli edycja kolekcjonerska jeśli chodzi o wersję PC by tak wyglądała to musiałbym dowiedzieć się też jak by się prezentowała cena takiego zestawiku to wtedy w zależności o tego bym się z siostrą złożył. (a co? na podstawkę się składamy :D Jak chce w to grać to niech też rzuci coś od siebie, przynajmniej wreszcie trochę kasy zaoszczędzę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wirtus.pl znalazłem pre-order "GTA IV PC" tańszy o 10 złotych od tego ze strony Cenegi :D

Najciekawsze jest to, że pewnie sporo osób rzuciło się na pre-ordery, nie znając oficjalnych wymagań sprzętowych <_<

Pewnie 22 listopada odbędzie się ogólnopolski upgrage komputerów ;)

Edytowano przez DINO
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...