Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klekotsan

III wojna nadchodzi. Co robisz?

Polecane posty

>lagi rzędu kilku do kilkunastu sekund

>sugerowanie, że te kilka/kilkanaście sekund różnicy robi różnicę, gdy w rakieta spadnie ci na głowę

wojskowaakademiatechniczna.png

>niesterowne

>drogie jak cholera

>Cebuland, rok 19xx

>co te Niemce z czołgami i samolotami, wacha droga, metal też

>husaria bezd łepon

>Boland stronk, Sałaton 40:1

any thoughts?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A był taki zabawny temat... Ale nie, t3t musiał wpaść i pokazać, kto jest krulem żungli :P

Jak już mówisz o Dronach - sugerujesz, że Rosjanie, słynący z poradzieckiego sprzętu, korupcji przy przetargach, tonących łodzi atomowych i spadających tuż po wystrzeleniu rakiet, byli w stanie wyposażyć się w skuteczne drony? Dziwne, jakoś nie pamiętam, by ktoś w Gruzji widział drony :P

>Cebuland, rok 19xx

>co te Niemce z czołgami i samolotami, wacha droga, metal też

>husaria bezd łepon

>Boland stronk, Sałaton 40:1

Nie wiem jaka była intencja tego tekstu: zademonstrowanie swej wyższości intelektualnej (protip: nie wyszło), czy wygodne pominięcie faktu, że dwudziestolecie było permanentną walką z kryzysem i nawet przy największych chęciach nie bylibyśmy w stanie wyposażyć się w czołgi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj, bo przestałem ogarniać - to teraz rozmawiamy na poważnie?

If so - sugerowanie, że rosyjskie siły zbrojne przeznaczające na zbrojenia 61 mld zielonych rocznie nie mają działających dronów/ich ekwiwalentu mogę skwitować wyłącznie tak: xDDD

Nie wiem jaka była intencja tego tekstu: zademonstrowanie swej wyższości intelektualnej (protip: nie wyszło), czy wygodne pominięcie faktu, że dwudziestolecie było permanentną walką z kryzysem i nawet przy największych chęciach nie bylibyśmy w stanie wyposażyć się w czołgi?

Było próbą uświadomienia audytorium, że na twierdzeniu, jakoby nowoczesne technologie bojowe to była strata kasy już się nie jeden i nie pięć krajów przejechało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Ukrainy, to oni się z tymi separatystami tak bawią, że w końcu się okaże, że są za silni i każdy na każdego będzie zwalał winę. Jakby Rosji coś robiły te sankcje (i tak są potęgą). Skoro wiedzą, gdzie mają bazę, nie lepiej zrzucić parę bomb i mieć wszystko z głowy? Nie, nanieśmy kolejne embargo, którezakaz.gif im zrobi!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...