Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Klekotsan

III wojna nadchodzi. Co robisz?

Polecane posty

No dobra, z bombami przesadziłem, ale nie zmienia to faktu, że oni rosną w siłę i tak na prawdę nie widzę innego wyjścia jak rewolucja/interwencja zbrojna. Chyba, że Putin by miał coś przeciwko, ale skoro on też otwarcie mówi o pokoju, to nie widzę problemu. W sumie czemu nie? Oni zestrzeliwują pasażerskie samoloty, a my nie możemy strzelić im w łeb?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że w naszej armii trwa już mobilizacja, a sztab szuka na forum ekspertów od strategii (rekrutacja wg acziwmentów w serii total war na steamie). Możecie się wykazać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, z bombami przesadziłem, ale nie zmienia to faktu, że oni rosną w siłę i tak na prawdę nie widzę innego wyjścia jak rewolucja/interwencja zbrojna. Chyba, że Putin by miał coś przeciwko, ale skoro on też otwarcie mówi o pokoju, to nie widzę problemu. W sumie czemu nie? Oni zestrzeliwują pasażerskie samoloty, a my nie możemy strzelić im w łeb?

Nie. Separatyści zajmują tereny, gdzie mieszka również ludność cywilna. Armia Ukrainy prowadzi obecnie przeciwko nim operację (z paru miejscowości ich wywalili już), ale to musi być precyzyjna akcja.

@org

A jak jestem doświadczony w strategiach Paradoksu to mogę się zająć strategią ogólną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że w naszej armii trwa już mobilizacja, a sztab szuka na forum ekspertów od strategii (rekrutacja wg acziwmentów w serii total war na steamie). Możecie się wykazać.

Tia, ale sprawa nie jest taka prosta. Wymaganym kryterium jest podbicie świata jedną japońską prowincją, do tego bezrobocie, bo osób, które przez pracę nie mają czasu na granie nie przyjmują. I muszą mieć o Tobie skądś informacje. Jeśli ty sam jesteś najlepszym ich źródłem to ok, ale jeśli nie mogą Ci zaufać to może być ciężko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...