Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Ekstraklasy 2014/2015

Polecane posty

Piątek, 18:00: Korona Kielce - Ruch Chorzów 2-0

Moja kielecka ekipa jeszcze w tym roku nie zaznała smaku porażki i ten mecz absolutnie na pewno takiego stanu rzeczy nie zmieni.

Piątek, 20:30: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Wisła Kraków 1-2

?Podbeskidzie ostatnio gra coraz solidniej w defensywie, jednak atak szwankuje. Biała Gwiazda ma na ten moment trochę więcej piłkarskich atutów i ten mecz powinna wygrać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Korona Kielce 2:1 Ruch Chorzów

Dwie drużyny znajdujące się ostatnio w niezłej formie. Trochę więcej przeważa za gospodarzami i na nich stawiam.

Piątek, 20:30: Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:0 Wisła Kraków

Podbeskidzie ma tylko oczko mniej od Wisły, gra u siebie i jest drużyną, z którą krakowski klub często ma problemy. Jedyneczka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 0-1

Śląsk jest w słabej formie ostatnio. Nie zdziwiłbym się gdyby wypadli z ósemki w ostatnich kolejkach.

Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 0-1

Jagiellonia też straciła czujność i głupio traci punkty. Może będzie i remis ale tego meczu nie wygra.

Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 0-1

Uważam, że zadziała jeszcze efekt owego trenera w Pogoni i dadzą radę wygrać z Cracovią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 1:1

Powiem Hit kolejki. Dwie silne ekipy gdzie nie ma faworyta. Śląsk u siebie jest mocny, ale i Lechia ma bardzo mocny skład taki ze jest w stanie pokusić się nawet o zwycięstwo. Ja postawie na remis który jest najbardziej prawdopodobny.

Sobota, 18:00: Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 1:0

Gospodarze są faworytami bez dwóch zdań. Skład gospodarzy jest mocniejszy niż gości, a do tego Jagiellonia gra u siebie więc powinna zainkasować trzy punkty.

Sobota, 20:30: Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 1:0

Obie ekipy są drużynami własnego boiska,a na wyjazdach gra im się ciężko. Pójdę tym tropem i postawię na gospodarzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Śląsk Wrocław 1-2 Lechia Gdańsk

Lechia po zwycięstwie nad Legią powinna zyskać sporo pewności w swoje umiejętności, co powinno ponieść ich ku kolejnym wygranym.

Sobota, 18:00: Jagiellonia Białystok 1-2 Piast Gliwice

Jaga jest mocna, ale w drużynie pojawiło się ostatnio kilka problemów i może to negatywnie wpłynąć na grę piłkarzy. To wszystko postara się wykorzystać Piast.

Sobota, 20:30: Cracovia Kraków 1-2 Pogoń Szczecin

Pogoń chyba jednak powinna to spotkanie wygrać, choć obie drużyny nie są w najlepszej dyspozycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk 0-1

Patrząc na obecną formę obu ekip to przyjezdni powinni przeważać w tym starciu i wywieźć z Wrocławia komplet punktów.

Sobota, 18:00: Jagiellonia Białystok - Piast Gliwice 2-1

Jaga ostatnio nie zachwyca, jednak Piast gra jeszcze gorzej. U siebie ekipa z Białegostoku powinna zainkasować tak potrzebny w walce o puchary komplet oczek.

Sobota, 20:30: Cracovia Kraków - Pogoń Szczecin 0-2

Pogoń powoli zaczyna prezentować fajną dyspozycję, a Cracovia ostatnio dostała solidne lanie. Dla mnie faworyt tego starcia może być tylko jeden.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Śląsk Wrocław 1:2 Lechia Gdańsk

Po odejściu Mili Śląskowi nie idzie za dobrze. Dziś Sebastian wraca do Wrocławia i może wrócić do Gdańska z trzema punktami, bo Lechia gra ostatnio udany futbol.

Sobota, 18:00: Jagiellonia Białystok 2:1 Piast Gliwice

Jagiellonia powinna wygrać, chociaż prawda jest taka, że białostoczanie utrzymują miejsce na podium tylko dlatego, że ekipy za nimi też punktują niezbyt okazale.

Sobota, 20:30: Cracovia Kraków 2:1 Pogoń Szczecin

Tak się składa, że Cracovia u siebie wygrywa, a Pogoń na wyjeździe przegrywa. Niech się tak składa dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 15:30: Górnik Łęczna - Lech Poznań 1-2

Kolejorz mimo dosyć nierównej formy powinien wywieźć z tego starcia komplet punktów.

Niedziela, 18:00: Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2-0

?Zawisza jest rewelacją tej rundy i życzę mu utrzymana w lidze, jednak w tym pojedynku będzie się musiał pogodzić z porażką.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 15:30: Górnik Łęczna 0-2 Lech Poznań

Postawię na faworyta, bo niewątpliwie jest nim Lech. Pomimo nierównej formy dalej jest to jedna z najlepszych drużyn w kraju i chyba nie powinien mieć aż takich problemów z gospodarzami.

Niedziela, 18:00: Legia Warszawa 2-1 Zawisza Bydgoszcz

Zawisza gra ostatnio świetnie i jestem przekonany o tym, że powaznie zagrozi w tym spotkaniu faworyzowanej Legii. Z grą gospodarzy bywa różnie, ale ostatecznie powinni odnieść to wymęczone zwycięstwo.

Poniedziałek, 18:00: Górnik Zabrze 2-1 GKS Bełchatów

GKS cały czas leci w dół i wkrótce może osiągnąć samo dno ligowej tabeli. Górnik choć w nie najlepszej formie powinien sobie poradzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 15:30: Górnik Łęczna 0:1 Lech Poznań

Lech jest bardzo dobry u siebie, na wyjazdach jest już gorzej. Mimo wszystko stawiam na "Kolejorza", chociaż to może nie być łatwy mecz.

Niedziela, 18:00: Legia Warszawa 1:1 Zawisza Bydgoszcz

To polska liga, Zawisza może wygrać nawet z Legią na wyjeździe. Zwłaszcza, że ta Legia ostatnio wygrała tylko z Piastem. Ale mimo wszystko dam na remis, bo w wygrane bydgoszczan do końca sezonu nie wierzę.

Poniedziałek, 18:00: Górnik Zabrze 2:1 GKS Bełchatów

GKS jest w rozsypce i może pożegnać się z ligą. Po świetnym początku sezonu, bełchatowianie zaczęli grać padakę. O ile zarówno na początku rozgrywek, jak i obecnie strzelają mało goli, o tyle teraz tracą ich o wiele więcej niż we wrześniu czy październiku. Górnik też nie jest w wybitniej dyspozycji, ale powinien zgarnąć 3 oczka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górnik Łęczna - Lech Poznań 0-2

Lechu wygra bo jest wyżej w tabeli i już się zregenerował po ostatnich przegranych

Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 1-1

Zawisza jest wiosną niepokonana i myślę, że tak jej zostanie do końca rundy zasadniczej

Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 0-0

Górnik nic nie wygrał do tej pory i dalej nic nie wygra, bo jest Górnikiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 15:30: Górnik Łęczna - Lech Poznań 0:1

W tym spotkaniu nie spodziewam się dużej ilości bramek, mecz wydaje mi się bardzo wyrównany z przewagą Lecha. Stawiam na Lech który ma zdecydowanie mocniejszy skład, i cel mistrzostwo Polski. Wiec jeśli ma się takie ambicje, to takie spotkanie powinien rozstrzygnąć na swoją korzyść.

Niedziela, 18:00: Legia Warszawa - Zawisza Bydgoszcz 2:1

Trudno mi to przychodzi, ale to spotkanie to drugi hit kolejki. Rewelacja Zawisza kontra mistrz Polski. Nie wierzę ale nie mam pojęcia co obstawić. Niby Legia jest faworytem, ale Zawisza jest w stanie zdobyć przynajmniej jeden punkt. Jednak nie zaryzykuje i postawię na Legię.

Poniedziałek, 18:00: Górnik Zabrze - GKS Bełchatów 2:1

Sercem jestem za Górnikiem,lecz powoli cierpliwość się kończy. Ten mecz z Bełchatowem który jest w strasznym dołku wręcz musimy wygrać i odblokować własny teren.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki XXVIII kolejki:

VCh2Q6d.png

Klasyfikacja generalna:

8ZRDGFv.png

XXIX kolejka (24-26 kwietnia 2015 roku):

Piątek, 18:00: Zawisza Bydgoszcz - Cracovia Kraków

Piątek, 20:30: Ruch Chorzów - Legia Warszawa

Sobota, 15:30: Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze

Sobota, 18:00: GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok

Sobota, 20:30: Lech Poznań - Śląsk Wrocław

Niedziela, 13:00: Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Niedziela, 15:30: Lechia Gdańsk - Górnik Łęczna

Niedziela, 18:00: Wisła Kraków - Korona Kielce

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Zawisza Bydgoszcz 2-0 Cracovia Kraków

Zawisza powinien sobie poradzić ze słabo prezentującą się Cracovią i to bez większych problemów. Porażką z Legią nie należy się przejmować, tylko dalej grać swoje.

Piątek, 20:30: Ruch Chorzów 1-3 Legia Warszawa

Postawię na Legię, bo mimo lepszej formy Ruchu dalej ciężko byłoby mi dać mu większe szanse. Legia we w miarę optymalnej dyspozycji ogra rywali na ich własnym stadionie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Zawisza Bydgoszcz - Cracovia Kraków 2:1

Zawisza gra mimo wpadki w Warszawie bardzo dobrze, a goście w kratkę. Myślę że Zawisza jest faworytem, i opuści ostatnie miejsce wygrywając to spotkanie.

Piątek, 20:30: Ruch Chorzów - Legia Warszawa 0:1

Jedni i drudzy w ostatnim czasie są nieobliczalni, i w tym spotkaniu nie ma jednogłośnego faworyta. Postawie tradycyjnie na mistrzów Polski.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawisza Bydgoszcz - Cracovia Kraków 3:1 Myślę, że porażka Zawiszy w Warszawie nie może przekreślić dobrej gry zawodników z Bydgoszczy wiosną. Cracovia dołuje i nie wiem czy zmiana trenera coś pomoże.

Ruch Chorzów - Legia Warszawa 1:2 IMO najtrudniejszy mecz Legii wiosną w rundzie zasadniczej. To już nie jest ten słabiutki Ruch z jesieni, tak samo Legia już nie straszy przeciwników. Jednak jeśli Legia chce mistrzostwa, to musi przywieźć 3 punkty z Chorzowa.

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1:0 Tu mam mały problem, ale dzisiaj postawię na Pogoń. Odkąd przyszedł Michniewicz drużyna zaczęła grać i co ważne punktować.

GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 0:1 To co powiedziałem sprawdziło się, zwolnienie trenera nie zmieniło obrazu gry bełchatowian, a Jaga ma apetyt na europejskie puchary.

Lech Poznań - Śląsk Wrocław 2:1 Nie miałbym nic przeciwko, gdyby to Śląsk wygrał ten mecz, ale w Poznaniu wiedzą czym grozi porażka, tym bardziej że ostatnie dwa mecze wtopili.

Piast Gliwice - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:1 Poza zwycięstwem z klubem z Wrocławia, ciężko się doszukać czegoś pozytywnego w ostatniej grze Piasta. W dodatku zwycięstwie, gdy grali drugą połowę w przewadze. Stawiam na Górali.

Lechia Gdańsk - Górnik Łęczna 1:0 Łomot w ostatnim meczu da piłkarzom sporo do myślenia. Mimo wszystko będą według mnie dziś faworytem, bo jak pokazuje statystyka, całkiem nieźle Lechia punktuje u siebie.

Wisła Kraków - Korona Kielce 2:1 Powinienem postawić na remis patrząc jak w ostatnim czasie te dwie drużyny się w nich lubują. Może przewaga własnego boiska da Wiśle w końcu komplet punktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawisza Bydgoszcz - Cracovia Kraków 1-1

Zawisza mnie niemile zaskoczyła w zeszłym tygodniu. Nie wiem czy wygra 2 ostatnie mecze. Cracovia ma nowego trenera, dlatego nie powinna przegrać. Stawiam na remis.

Ruch Chorzów - Legia Warszawa 0-1

Niestety Legia może przegrać ten mecz, ale spróbuję postawić bezpiecznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Zawisza Bydgoszcz - Cracovia Kraków 2-0

Legia ostatnio przerwała serię Zawiszy, ale ekipa z Bydgoszczy i tak gra w tej rundzie o niebo lepiej od krakowskiego zespołu. Dla mnie ten mecz już jest rozstrzygnięty.

Piątek, 20:30: Ruch Chorzów - Legia Warszawa 1-1

Legia ostatnio pokonała Zawiszę i pokazała, że nie będzie patrzeć kto ile meczy z rzędu wygrał. Jednak Ruch w tej rundzie pod wodzą Fornalika też spisuje się dobrze i ten pojedynek na pewno nie będzie jednostronny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Zawisza Bydgoszcz 2:0 Cracovia Kraków

Cracovia spada w tabeli, a Zawisza po tej kolejce może nawet wyjść ze strefy spadkowej. Myślę, że tak się właśnie stanie.

Piątek, 20:30: Ruch Chorzów 1:2 Legia Warszawa

Stawiam na Legię, ale Ruch może nawiązać walkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruch 0:1 Legia - Ruch gra ostatnio całkiem nieźle. Na pewno mają możliwości, aby postawić się warszawianom. Jednak Wojskowi chyba wzięli się do roboty i do końca rundy nie będą tracić więcej punkty.

Pogoń 2:1 Górnik - Pogoń pod Michniewiczem znacznie poprawiła wyniki, a w Górniku już od dłuższego czasu mamy stagnację. Przewaga własnego boiska powinna pomóc zanotować szczecinanom kolejne trzy punkty.

GKS Bełchatów 0:1 Jagiellonia - Jagiellonia powinna sobie poradzić z mającym wielkie problemy Bełchatowem. Może nie będzie aż tak łatwo, ale po ostatnim spotkaniu goście mogą trochę pewniej patrzeć w przyszłość.

Lech 1:1 Śląsk - Lech ostatnio chyba przestraszył się tego, że może w tabeli przegonić Legię. Widać piłkarze Kolejorza po prostu nie mogą poradzić sobie z presją. Śląsk w końcu się odblokował i możemy być świadkami zaciętego spotkania.

Piast 1:0 Podbeskidzie - zagram trochę bardziej ryzykownie i postawię na Piasta. Wynik w tym meczu może pójść w każdą stronę, ale w ostatnim meczu gospodarze grali całkiem nieźle, jednak nie potrafili wykorzystać swoich szans. Słabsza forma bielszczan i zwycięstwo wydaje się całkiem prawdopodobne.

Lechia 2:0 Górnik Łęczna - Lechia po ostatnim meczu będzie chciała się odkuć w starciu z radzącymi sobie przeciętnie Górnikami z Łęcznej. Nie widzę przesłanek za tym, aby nie było to łatwe zwycięstwo gdańszczan.

Wisła 2:1 Korona - Korona gra ostatnio całkiem nieźle, ale bez wielkich rewelacji. Chyba już pora na to, aby obudzili się piłkarze Wisły. Już od dłuższego czasu radzą sobie dość średnio, więc być może przełamią się w starciu z Koroną.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 1:1

Gramy na wyjazdach lepiej niż u siebie. Liczę choć to będzie trudne na minimum jeden punkt. Obie ekipy są wyrównane i najprawdopodobniejszy jest wynik remisowy.

Sobota, 18:00: GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 1:2

Gospodarze są w poważnym kryzysie, a goście niczym szczególnie się nie wyróżniają lecz zdobywają punkty. Patrząc na formę obu drużyn w ostatnim czasie, goście wyrastają na małych faworytów.

Sobota, 20:30: Lech Poznań - Śląsk Wrocław 1;1

Hit kolejki. Mimo iż jestem za Lechem to ich gra mnie nie zachwyca. Śląsk za to lepiej gra u siebie niż na wyjazdach. W tym spotkaniu nie jestem w stanie wyłowić zwycięzcę, więc stawiam na remis który jest możliwy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Pogoń Szczecin 2-1 Górnik Zabrze

Gospodarze grają lepiej i równiej niż obecni rywale. W tej kwestii nie ma chyba żadnych wątpliwości. Pogoń powinna więc wywalczyć zwycięstwo, choć będzie musiała się przy tym trochę napocić.

Sobota, 18:00: GKS Bełchatów 1-2 Jagiellonia Białystok

Jaga musi sobie poradzić z rywalem, który wpadł w dołek i nie może z niego wyjść już od dłuższego czasu.

Sobota, 20:30: Lech Poznań 2-1 Śląsk Wrocław

Trzeba w końcu wykorzystać szanse, które w kolejnych tygodniach daje Kolejarzowi Legia. Piłkarze Lecha to wiedzą i w meczu z mocnym rywalem spróbują udowodnić swoją wartość.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pogoń Szczecin - Górnik Zabrze 0-1

Powinna wygrać Pogoń, ale coś czuję, że po ostatnim meczu Górnik podtrzyma dobrą passę.

GKS Bełchatów - Jagiellonia Białystok 0-0

GKS bedzie ze wszystkich sił starał się nie przegrać by jeszcze spróbować odskoczyć od Zawiszy

Lech Poznań - Śląsk Wrocław 0-1

Cała Polska w cieniu Śląska - i wszystko jasne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Pogoń Szczecin 2:1 Górnik Zabrze

Minimalna wygrana Pogoni, mecz zapowiada się na zacięty.

Sobota, 18:00: GKS Bełchatów 1:3 Jagiellonia Białystok

GKS przegrywa wszystko jak leci i Jagiellonia też może zgarnąć trzy punkty w starciu z bełchatowianami.

Sobota, 20:30: Lech Poznań 1:1 Śląsk Wrocław

Śląsk rozbił ostatnio Lechię i powinien powalczyć z Lechem. Dla mnie remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...