Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typer Ekstraklasy 2014/2015

Polecane posty

Sobota, 15:30: Legia Warszawa 2-1 Lech Poznań

Mimo wszystko to chyba Legioniści mają większe szanse na zwycięstwo, zwłaszcza po wygranym PP i to nad swoim dzisiejszym rywalem.

Sobota, 18:00: Pogoń Szczecin 1-2 Lechia Gdańsk

Odmiana losu w Szczecinie nie może trwać wiecznie. Mecze derbowe rzadko przebiegają zgodnie z oczekiwaniami więc dlaczego i tym razem nie miałoby się tak stać?

Sobota, 20:30: Wisła Kraków 2-1 Górnik Zabrze

Meh. Dwie drużyny, które zdecydowanie nie znajdują się w swoich najlepszych okresach i każdej o dobry wynik może być niezmiernie ciężko. Tym razem postawię na gospodarzy, ale tylko i wyłącznie przez wzgląd na własne boisko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 18:00: Pogoń Szczecin 1:1 Lechia Gdańsk

Pogoń radzi sobie ostatnio całkiem dobrze, ale Lechia jest drużyną o podobnej sile. Stawiam na remis.

Sobota, 20:30: Wisła Kraków 1:1 Górnik Zabrze

W ostatnim meczu między tymi ekipami padł remis i teraz taki wynik też mnie nie zdziwi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 15:30: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz 0-2

Zawiszy się ostatnio nie wiodło najlepiej, jednak to starcie będzie dobrą okazją do przełamania.

Niedziela, 18:00: Cracovia Kraków - GKS Bełchatów 1-0

GKS to na ten moment mój murowany kandydat do opuszczenia ligi i krakowska ekipa powinna to potwierdzić na boisku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz 0-1

Zawisza jeszcze może zostanie w Ekstraklasie. Stara się ze wszystkich sił i myślę, że wygra to spotkanie.

Cracovia Kraków - GKS Bełchatów 1-0

Stawiam na gospodarzy bo jakoś nie che mi się wierzyć w dobrą postawę Bełchatowa.

Piast Gliwice - Górnik Łęczna 0-1

Klub z mojego województwa - może wygra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 15:30: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Zawisza Bydgoszcz 1:1

Mecz o sześć punktów. Zawisza rozpoczęła ten sezon znakomicie, lecz teraz wszystko powróciło do normy. Gospodarze również spisują się ostatnio marnie, więc stawiam na najprawdopodobniejszy remis.

Niedziela, 18:00: Cracovia Kraków - GKS Bełchatów 2:1

Szkoda mi Bełchatowa ale z taką grą nie ma czego szukać w ekstraklasie. Gospodarze są faworytami i pewnie wygrają tak jak było w poprzedniej kolejce.

Poniedziałek, 18:00: Piast Gliwice - Górnik Łęczna 2:1

Piast tym meczem przybliży się do utrzymania, ma lepszy skład a do tego najskuteczniejszego napastnika. Goście do końca będą musieli walczyć o utrzymanie, bo w tym spotkaniu sądzę że żadnych punktów nie zdobędą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 15:30: Podbeskidzie Bielsko-Biała 1-2 Zawisza Bydgoszcz

Zawiszę stać na zwycięstwo w tym spotkaniu, choć ostatnio zespół nie radził sobie tak dobrze. Wierzę jednak, że gości stać na utrzymanie się w lidze, a do tego potrzebne będą kolejne wygrane.

Niedziela, 18:00: Cracovia Kraków 2-0 GKS Bełchatów

Cracovia powinna wygrać bez większych problemów. GKS gdzieś się pogubił i nie może odnaleźć odpowiedniej jakości i od jakiegoś czasu nie jest żadnym wyzwaniem dla jakiejkolwiek drużyny.

Poniedziałek, 18:00: Piast Gliwice 2-1 Górnik Łęczna

Piast potrzebuje tej wygranej i wykorzysta swoją siłę w ataku, by osiągnąć swój cel.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 15:30: Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1 Zawisza Bydgoszcz

Jakiś remisik może, ale to mecz, w którym może wygrać każdy. Niemniej myślę, że Podbeskidzie skończy sezon wyżej w tabeli.

Niedziela, 18:00: Cracovia Kraków 3:1 GKS Bełchatów

Przed chwilą mieliśmy taki sam mecz i Cracovia pewnie wygrała. Teraz też powinna. Bełchatów chyba pożegna się z ligą.

Poniedziałek, 18:00: Piast Gliwice 2:0 Górnik Łęczna

Liczyłem na to, że Piast znajdzie się w fazie mistrzowskiej. Podobnie uważali włodarze klubu, który zwolnili Garcię. Łęcznianie będą do końca walczyć o byt, są ekipą słabszą od dzisiejszego przeciwnika, Korony czy Ruchu. Dziś raczej przegrają, bo niedawno ulegli Piastowi u siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki XXXI kolejki:

a9kmHYl.png

Klasyfikacja generalna:

sDeSSnD.png

XXXII kolejka (5-7. maja 2015 roku):

Piątek, 18:00: Zawisza Bydgoszcz - Korona Kielce

Piątek, 20:30: Lechia Gdańsk - Wisła Kraków

Sobota, 15:30: Górnik Łęczna - Cracovia Kraków

Sobota, 18:00: GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała

Sobota, 20:30: Ruch Chorzów - Piast Gliwice

Niedziela, 15:30: Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin

Niedziela, 15:30: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok

Niedziela, 18:00: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Zawisza Bydgoszcz - Korona Kielce 2:1

Dla Zawiszy to ostatni dzwonek żeby się wykaraskać ze strefy spadkowej. Ten mecz muszą wygrać za wszelką cenę zwłaszcza że graja u siebie, Korona jest zespołem na pewno do pokonania.

Piątek, 20:30: Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 2:1

Gospodarze trzymają poziom bardzo dobrej gry, Wisła nie gra rewelacyjnie, lecz wygrywa. Obie ekipy są mocne, jednak gra gospodarzy mnie bardziej przekonuje i dlatego stawiam na ich zwycięstwo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Zawisza Bydgoszcz - Korona Kielce 2:1

Zawisza musi zdobywać punkty, aby utrzymać się w lidze

Piątek, 20:30: Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1:0

Bardzo ciekawy mecz. Minimalnie wygra Lechia

Sobota, 15:30: Górnik Łęczna - Cracovia Kraków 1:1

Oba zespoły grają podobnie, więc remis jest prawdopodobny

Sobota, 18:00: GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0:0

Bełchatów jest w trudnej sytuacji, Podbeskidzie również potrzebuje punktów

Sobota, 20:30: Ruch Chorzów - Piast Gliwice 1:0

Ciężko wskazać faworyta, ale Ruch gra u siebie i to może być ich atut

Niedziela, 15:30: Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 2:1

Dobra wiadomość jest taka, że Górnik nie spadnie z ligi. Może sprawi niespodziankę i wygra z Pogonią

Niedziela, 15:30: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2:1

Lech niespodziewanie wygrał z Legią i teraz musi wygrywać mecze, jeżeli chce zdobyć mistrzostwo

Niedziela, 18:00: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1:2

Legia gra przeciętnie. Muszą wygrać z Śląskiem, aby nie stracić kontaktu z Lechem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Zawisza Bydgoszcz - Korona Kielce 0-2

Moja drużyna ostatnio trochę pechowo przegrała u siebie z Ruchem i teraz musi wygrać na wyjeździe, bo już nie ma czasu na żadne odrabianie strat.

Piątek, 20:30: Lechia Gdańsk - Wisła Kraków 1-1

Nie wiem, czy ten pojedynek będzie się fajnie oglądało, coś czuję nudne klepanie w środku boiska i po jednym mocnym ciosie z obu stron. Stawiam na podział punktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Zawisza Bydgoszcz 2-1 Korona Kielce

Obie drużyny znacznie się poprawiły w ostatnich miesiącach i z pewnością będzie to wyrównane spotkanie. Więcej zyskać mogą jednak gospodarze i Zawisza da z siebie wszystko.

Piątek, 20:30: Lechia Gdańsk 1-2 Wisła Kraków

IMO Wisła wcale nie jest bez szans i to na nią postawię w tym spotkaniu. Wielokrotnie byłem w ostatnim czasie zaskakiwany, ale dzisiaj przydałoby się by zwycięstwo gości stało się faktem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, 18:00: Zawisza Bydgoszcz 1:1 Korona Kielce

Stawiam na remis. Zawisza stracił animusz, a Korona jest trochę lepszą ekipą.

Piątek, 20:30: Lechia Gdańsk 2:1 Wisła Kraków

Ciekawe, czy Lechia włączy się do walki o coś więcej, niż kasa za wyższe miejsce w tabeli. To możliwe, bo skład [po zimowych wzmocnieniach mają bardzo dobry. W dzisiejszym meczu z Wisłą łatwo im nie będzie, ale mogą wygrać rzutem na taśmę czy coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurczę - zapomniałem o piątkowych meczach.

Górnik Łęczna - Cracovia Kraków 1-0

MOże Łęczna podtrzyma zwycięską passę i pokona także Cracovię.

GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-2

Bełchatów wylatuje z Ekstraklasy wg mnie. Dlatego stawiam na Podbeskidzie

Ruch Chorzów - Piast Gliwice 2-1

W tych derbach postawię na Ruch, który wydaje się mieć lepszą formę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Górnik Łęczna - Cracovia Kraków 2:1

Grupa spadkowa jest tak ciasna że mecze u siebie zespoły muszą wygrywać. Gospodarze ostatnio zagrali dobrze, i w tym spotkaniu są absolutnym faworytem.

Sobota, 18:00: GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 1:1

Bełchatów cały czas gra z nożem na gardle, jest to ciekawy zespół, ale kompletnie brak mu szczęścia. To spotkanie muszą wygrać gospodarze, ale patrząc na ich grę remis jest najbardziej prawdopodobny.

Sobota, 20:30: Ruch Chorzów - Piast Gliwice 2:1

Goście spokojnie utrzymają się w lidze, w tym meczu to Ruch jest pod ścianą i ten mecz musi wygrać. Spodziewam się ciekawego widowiska, i wygraną Ruchu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Górnik Łęczna 2:2 Cracovia Kraków

Wyniki tych drużyn trochę zaskakują (nie, żeby to był jakiś ewenement, w końcu to polska liga). Gdy trudno jest coś wytypować, daję remis.

Sobota, 18:00: GKS Bełchatów 1:3 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Bełchatów stał się najpoważniejszym kandydatem do spadku. Podbeskidzie trzyma się nieco lepiej, może się przełamie?

Sobota, 20:30: Ruch Chorzów 1:1 Piast Gliwice

Z tych dwóch drużyn wolę Piasta, gliwiczanie mogą wygrać ten mecz, ale stawiam jednak na remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Górnik Łęczna 2-1 Cracovia Kraków

Grupa spadkowa zamknięta jest w zaledwie kilku punktach różnicy i każde zdobyte oczko będzie się liczyć w walce o utrzymanie. Gospodarze zawsze mają atut własnego boiska i to właśnie ono może przesądzić o wyniku.

Sobota, 18:00: GKS Bełchatów 1-2 Podbeskidzie Bielsko-Biała

Z całej tej grupy to Podbeskidzie jest najmocniejszą drużyną i ta drużyna powinna mieć najmniej problemów z uzyskaniem korzystnych dla siebie wyników.

Sobota, 20:30: Ruch Chorzów 1-1 Piast Gliwice

Jedne z najrówniejszych drużyn w stawce i właściwie każdy wynik jest tu jak najbardziej prawdopodobny. Postawiony w takiej sytuacji myślę, że spróbuję wytypować remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobota, 15:30: Górnik Łęczna - Cracovia Kraków 2-1

Lekkim faworytem tego pojedynku zdaje się być krakowska ekipa, jednak ja liczę na dobrą postawę Łęcznian i ich trzy punkty.

Sobota, 18:00: GKS Bełchatów - Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-1

?Bełchatowianie to dla mnie solidny kandydat do spadku z ligi i górale powinni spokojnie zainkasować komplet oczek.

Sobota, 20:30: Ruch Chorzów - Piast Gliwice 1-1

Nie mogę wskazać faworyta tego starcia, dlatego też stawiam na bezpieczny remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 15:30: Górnik Zabrze 2-1 Pogoń Szczeci

Dwie najsłabsze drużyny w grupie mistrzowskiej i prawdopodobnie nie będzie to najlepsze spotkanie. Postawię na gospodarzy, choć to wcale nie będzie przesądzone.

Niedziela, 15:30: Lech Poznań 2-0 Jagiellonia Białystok

Lech postara się o utrzymanie swojej pozycji lidera. Czeka go trudne spotkanie z nieobliczalną drużyną, ale z pewnością jest ono do wygrania.

Niedziela, 18:00: Śląsk Wrocław 1-2 Legia Warszawa

Legia powinna to wygrać, ale Śląsk może trochę napsocić pomimo mniejszych lub większych problemów. Goście walczą o tytuł i muszą zdobyć maksymalną liczbę punktów, by to osiągnąć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 15:30: Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 2:1

Ten mecz nie ma stawki, oba kluby grają praktycznie o jak największe miejsce na koniec sezonu, bo na puchary nie maja szans. Drużyny wyrównane, lecz to Górnik ma większe szanse na zwycięstwo.

Niedziela, 15:30: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2:1

Zapowiada się dobry mecz, oba zespoły są mocne i każdy wynik jest możliwy. Gospodarze mają już tylko w swoich nogach mistrzostwo, więc już nie mogą na swoim obiekcie tracić jakichkolwiek punktów. Kadrowo gospodarze są lepsi i to poskutkuje w tym spotkaniu.

Niedziela, 18:00: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1:1

Ten mecz morze być rozstrzygający o losach mistrzostwa. Przed Legią piekielnie trudne zadanie, i moim zdaniem pogubią bardzo cenne punkty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 1-0

Chciałbym wierzyć że Górnik przegra, ale obstawianie idzie mi tak słabo, że pewnie wygra

Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 2-0

Lech pokonał Legię, to mam nadzieję, że i Jagę pokona.

Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 1-0

Wychodzi na to, że Legia ma spadek formy jeszcze w tej kolejce. Dopiero następny mecz wygra.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 15:30: Górnik Zabrze 1:1 Pogoń Szczecin

W ostatnim meczu pomiędzy tymi drużynami wygrała Pogoń, ale to było w Szczecinie. W Zabrzu powinno być inaczej, chociaż nie wiem, czy Górnik wygra. Nastroje po ostatniej klęsce z Wisłą są pewnie kiepskie. Raczej padnie remis.

Niedziela, 15:30: Lech Poznań 2:0 Jagiellonia Białystok

Zwycięstwo nad Legią i to Lech jest teraz na czele tabeli. Jagiellonia to fajna ekipa, może nawet zajmie miejsce na podium, ale wszystko - własne boisko, ostatnia forma, kadra - przemawia za "Kolejorzem".

Niedziela, 18:00: Śląsk Wrocław 2:2 Legia Warszawa

W tym sezonie Śląsk przegrał oba mecze z Legią, ale żadna passa nie trwa wiecznie. Wrocławianie są słabi na wyjeździe, ale u siebie to jedna z najlepszych drużyn i powinni urwać Legii punkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedziela, 15:30: Górnik Zabrze - Pogoń Szczecin 1-2

Pogoń musi wreszcie wykorzystać swój ogromny potencjał kadrowy, bo w przeciwnym wypadku portowcy mogą tego sezonu nie zaliczyć do najbardziej udanych.

Niedziela, 15:30: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok 3-0

Lech ostatnio jest na fali i kroczy po mistrzostwo, a Jagiellonia ostatnio mocno obniżyła swoją formę i raczej w tym pojedynku nie zagrozi Kolejorzowi.

Niedziela, 18:00: Śląsk Wrocław - Legia Warszawa 0-2

?Legia ma teraz nóż na gardle i prędko się to pewnie nie zmieni, ale dzisiaj to będzie raczej jednostronny pojedynek zakończony spokojnym zwycięstwem obecnego mistrza kraju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyniki XXXII kolejki:

8emkp3z.png

Klasygikacja generalna:

dbWAmkq.png

XXXIII kolejka (19-20. maja (czyli już jutro!) 2015 roku):

Wtorek, 18:00: Korona Kielce - Górnik Łęczna

Wtorek, 18:00: Podbeskidzie Bielsko-Biała - Ruch Chorzów

Wtorek, 20:30: Cracovia Kraków - Zawisza Bydgoszcz

Wtorek, 20:30: Piast Gliwice - GKS Bełchatów

Środa, 18:00: Górnik Zabrze - Lechia Gdańsk

Środa, 18:00: Lech Poznań - Śląsk Wrocław

Środa, 20:30: Legia Warszawa - Jagiellonia Białystok

Środa, 20:30: Wisła Kraków - Pogoń Szczecin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...