Skocz do zawartości

Inez

Forumowicze
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Inez

 • Urodziny 14.11.1990

Sposób kontaktu

 • AIM
  5909987
 • Strona WWW
  http://
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  kobieta
 • Skąd
  From the Shadow
 1. Mój problem rozwiązany. Wystarczyło tylko nowe sterowniki do grafiki zainstałować i jest Git. Moge już grać w SpellForce2 i jestem z tego bardzo zadowolona. Thx CD-Action za tą gre.
 2. Niestety prubaowałam wszystkiego co mnie zaleciłeś, ale nieposkutkowało. Widocznie owy problem musi mieć gdzieś indziej swoje podłoże. Ale dziękuje za dobre chęci
 3. Jestem tu nowa ale zauważyłam że nikt nieudzielił sprecyzowanej odpowiedzi na problem który też mnie dotyka od kiedy prubuje zagrać w SpellForce2 z płytki z CD-A. No niby wszystko ok. Instalacja zakończona sukcesem, ale problem pojawia się podczas rozpoczecia jakiego kolwieg trybu rozgrywki [( chodzi mi tu o tryby rozgrywki z kategori jeden gracz, a więc Kampania, Potyczka oraz Rozgrywka Dowolna) niemam klucza do multi więc niemoge stwierdzić czy bład ten występywał by podczas pruby tego typu rozgrywki], po wybraniu trybu i naciśnięciu "Rozpocznij Grę" załancz mnie się oczywiscie okienko z przedstawionym procesem ładowania gry. I tu pojawia się problem. Po osiągnięciu przez pasek ładowania około 3/4 stanu procesu załadowania nastepuje zatrzymanie tego procesu i ukazanie się okienka informującego o wystąpieniu błędu o Nazwie "Access violation" o następującej treści: "An access violation occurred and the program must quit." Po naciśnieciu OK lub krzyżyka okienko wyłancza się wraz z grą. Jak dotąd nikt niebył w stanie stwierdzić ( precyzyjnie) co jest ewentualną przyczyną owej sytuacji. Ja ponawiam apel graczy któży chcą zagrać w SpellForce2 ( z płytki od CD-Action), a niemogą tego spełnić przez ową sytuacje. Proszę was o pomoc w naszej sprawie. Może jest wśród was osoba natyle zdolna by nam pomódz lub znajdzie się osoba którą dotkną ten probłem, ale przezwyciężyła już go i mogłaby się podzielić z nami zposobem na owy błąd, tak by i my, gracze dotknięci ową sytuacją mogli cieszyć się z gry tak jak gracze któży grają w nią bez żadnych nieprzyjemnych błędów. Mój sprzęt to Laptop ASUS F5SLseries Grafa ATI RADEON HD 3470 Procesor Intel Core 2 Duo T5450 2GB RAM System operacyjny Windows XP Professional SP2 (niejestem pewna, ale chyba spełniam wymogi tej gry )[ jeżeli nie to jestem poprostu tempa, i prosze o uświadomieniu mi tego] Z góry przepraszam za ortografie, interpunkcje, składnie itp.(sorki, ale jestem dyslektyczką).
×