Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bielik42

Konkurs cyckowy - darmowe gry za biusty

Polecane posty

VIII Edycja Konkursu Cyckowego wg bielika42 Zakończona!

tali_by_kanahyde-d4azmfx.jpg

70 - tyle prac trafiło w moje gusta! Prawdę mówiąc ostatnimi czasy nabrało się tyle gier od darczyńców, że mógłbym nagrodzić każdy z tych obrazków, tylko co zostałoby na następne edycje? biggrin_prosty.gif Jak najbardziej pozytywny odzew, z 9 wrzut Xerbera, około 6 deffika i 4 od nerv0 - w pewnym momencie zastanawiałem się, czy ci miłośnicy sztuki japońskiej walczyli tak zaciekle o nagrody, czy też była to czysta walka na jakość wrzut tongue_prosty.gif Zabrakło prawdziwych modelek (szkoda :<), a męskie klaty opublikowała tylko Kath. Z uczestników - zabrakło Sedinusa, Kondzia i fergiXa. Nie ma co dłużej odwlekać zastanawiać - pora na nagrody!

Pula Nagród: Portal 2, 99 Spirits, Virus Named Tom, Tomb Raider: Legend, Tomb Raider: Underworld, Vanguard Princess

Klaty męskie: Warhammer 40 000: Dawn of War, Marlow Briggs and the Mask of Death, Splinter Cell: Conviction, PoP: Zapomniane Piaski + BONUS! Taunt do Team Fortress 2 dla Demomana (radosne celebrowanie lemoniady z ostatniego filmiku) - tak, dorzuciłem specjalnie dla Kath :3

Miejsce I: Nerv0

JwLcsXS.jpg

Po raz kolejny wygrał raczej "pejzaż z biustem" niźli "detal na biust" - chyba będzie trzeba przyjąć zasadę, że liczy się kompozycja, a nie obfitość tongue_prosty.gif A tak na serio - cóż mogę rzec? Porwały mnie ten miks ciepłej żółci ze spokojną czernią i krwistą czerwienią. Gdybyśmy chcieli oddzielić samo ciało od całej otoczki, to już by tak pięknie to nie wyglądało, no ale jak zawsze wspominam - liczy się pierwsze wrażenie, a nie dokładna interpretacja. Gratuluję zwycięzcy

BONUS: Ponieważ nerv0 okazał się być na tyle kreatywny, że dorzucił cycki, których wcześniej na internetach nie było, zasługuje na dodatkową nagrodę i 5 punktów w rankingu (nagrodę dodatkową będzie mógł wybrać ze specjalnej listy, którą mu udostępnię)

Miejsce II: Xerber

lEsxbfo.jpg

Z ogromnej liczby przesłanych obrazków xerba bardzo trudno było mi wybrać coś "najnajlepszego", ale powyższy obrazek złapał mnie - kłamać nie będę - wyraźnie zarysowanym, lecz wciąż wysublimowanym erotyzmem. Głównymi czynnikami, dzięki którym ów obrazek ściągnął mą uwagę są złociste włosy, rzucające przyjemne światło oraz kształtne, podkreślone kabaretkami/pończochami nogi. Cycków w tym wiele nie ma, ale jak wszyscy wiemy - to nie one się liczą najbardziej, choćby i tytuł konkursu wskazywał na co innego. Gratuluję twórcy i dziękuję za tytuły anime - dzięki nim znalazłem jeszcze kilka smakowitych obrazków tongue_prosty.gif

Miejsce 3: deffik

Qdk7etj.jpg

Rzec muszę, że z deffika zrobił się niezły konkurent dla Xerbera, tak wiele obrazków nam podrzucił. Ten powyższy przykuł mą uwagę niecodziennym stylem (który zresztą bardzo lubię - dużo łatwiej mi go później kopiować), wykazującym się sprytnym wykorzystaniem światła oraz ogólną prostotą wykonania - świetna robota!

Miejsce 4: Kathai_Nanjika

fgUYgnn.jpg

Owa panna (której imienia nie znam, bo nie mam pamięci do japońskich imion) pojawiała się w naszym konkursie wielokrotnie, raz nawet zgarniając podium, a tym razem fundując miejsce naszej Kath. Obrazek jest nieco zbyt "doskonały" jak na mój gust (tj. bardzo blisko mu do rzeczywistości), ale zawiera kilka szczególnych cech (underboob, pończochy na pasku, połysk na skórze i lekkie sfumato tu i tam) zawsze trafiających w me estetyczne gusta. Gratulacje!

Miejsce 5: 47

1R0M4MW.jpg

Idealne zaprezentowanie kobiety-robota/androida/jakkolwiek, będące bardzo podobne do mojej ukochanej SkyDoll z pewnego francuskiego komiksu, zawsze wiernie polecanego na mym blogu. 47 wrzucił bardzo interesującą kolekcję, zawierającą m. in. scenki rodzajowe, ale właśnie ten obrazek gwarantuje mu nagrodę! Oby tak dalej.

Miejsce 6: Sefnir

qITPn3U.jpg

Obrazek ten co prawda podpada pod nader częstą kategorię artów mangowych pt. "zaprezentujemy tu typową cycatkę w ten sposób, by widać jej było i tyłek i biust", lecz z nader biuściastego szeregu wyrywa go mądre zastosowanie kolorów, pulsujące światło i ciekawe gadżety, jakkolwiek świńsko by to nie brzmiało. Podoba mi się - zwłaszcza paleta kolorów, ale figura też nie jest zła smile_prosty.gif

Nagroda za męskie cycki: Kathai_Nanjika

Jako jedyna wrzuciła męskie cycki, do tego jest art z lubianego przeze mnie Human Revolution, więc nagroda się należy

tDe1JaH.jpg

Honorowe notyfikacje:

- deffikowi gratulujemy odważnego postowania cycków z opancerzonymi sutkami, przy okazji karcimy za publikowanie okaleczonych korpusów (nawet robocich), co raczej nigdy mi się nie spodoba, sorka

- Xerberowi gratulujemy wrzucenia ogromnej ilości różnorakich artów, na dodatek posegregowanych i opatrzonych linkami

- Kath_Nanjice za odważne postowanie męskich klat, których nikt tu co prawda nie ogląda, ale skoro mają być, to niech będą biggrin_prosty.gif

- Nerv0 za inicjatywę rysowniczą

- Stillbornowi za przepiękne arty, które jednak nie dały rady przebić się przez mangową dominację, ale zachęcamy do dalszego brania udziału.

- Wszystkim uczestnikom za udział.

No i to by było na tyle (kocham ten zwrot) - do zobaczenia za dwa tygodnie! Punkty za miejsca rozdam jutro, nagrody wybierają zwycięzcy od 1 miejsca w dół, po kolei (poza Kath - ona wybiera zarówno za damskie, jak i męskie, o ile znowu łaskawie nie wybierze nic biggrin_prosty.gif)

Dzięki za wspólną zabawę, do usłyszenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie mogę. XD Przyznam, że po tym co sprezentowali pozostali uczestnicy nawet się nie łudziłem na zajęcie jakiegokolwiek miejsca (ale ja mogę być nieobiektywny, bo każdy podrzucony art z Asuką jest dla mnie insta-winem :P). Naprawdę wiele prac wylądowało po tym konkursie w mojej kolekcji. Nawet jeśli chodzi o "cycki męskie", których jak twierdzisz nikt tu nie ogląda. ;)

No co ja mogę powiedzieć? Dziękuję. :]

Jeśli idzie o nagrody to oczywiście chętnie przytulę Portala, bo jakoś nigdy nie było mi z nim po drodze i szczerze, nawet nie widziałem jak ta gra wygląda w akcji (jedynie na skreenach) i fajnie będzie móc zobaczyć ją w ruchu. :] Ale tak ogólnie to myślę, że w tym zdaniu:

w pewnym momencie zastanawiałem się, czy ci miłośnicy sztuki japońskiej walczyli tak zaciekle o nagrody, czy też była to czysta walka na jakość wrzut

masz wiele racji, bo sam nawet przez chwilę nie myślałem tu o wygrywaniu czegokolwiek. Chciałem jedynie wygrzebać najlepszy stuff. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. miejsce.

47 + 5 = 52

5 - 2 = 3

Wiecie, co to oznacza. :P

Przy okazji, z obrazków, któr wrzuciłem najbardziej podobał mi się ten:

4iQlbwg.jpg

Także czytając uzasadnienie bielika, myślałem, że właśnie na to padł jego wybór. Ale cóż, jednak większe cycki górą. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nerv0

Nie ma sprawy, sam nieszczególnie mam serce do którejkolwiek postaci, dzięki czemu mogę być nieco bardziej obiektywny :P

Dobrze więc, Portal 2 zmienił właściciela. Następny wybiera Xerber, później Deffik, potem Kath, 47 i Sefnir

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze chciałbym podziękować wszystkim za udział i wrzucanie naprawdę fajnych artów, bawiłem się przednio. Gratuluję wszystkim wyróżnionym przez BIelika, samemu organizatorowi dziękuję za ponowne wyróżnienie.

deffikowi gratulujemy odważnego postowania cycków z opancerzonymi sutkami

:D

przy okazji karcimy za publikowanie okaleczonych korpusów (nawet robocich)

Buuuuuu (zanotowano) :D

Jeśli chodzi o nagrodę, to poproszę Vanguard Princess, może są tam jakieś cycko-combosy, powinno mi dostarczyć zabawy na chwilę lub dwie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jęczysz. Wrzucaj cycki for fun, a nie przejmujesz się tym czy wygrasz, czy nie. Ja przygotowałem sobie wrzutki na dwa dni przed startem konkursu nie mając pojęcia jakie będą nagrody i czy w ogóle jakiś tytuł mnie zainteresuje. Z tego co widzę reszta zrobiła podobnie. Poza tym sądzę, że przy tak wielkiej ilości mangozy bielik tym chętniej nagrodziłby jakieś odcinające się od ogółu cycki naturalne o ile te trafiłyby w jego gust. A, że nie miał bardzo z czego wybierać? Trza było coś wrzucić to by miał. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się tylko wytłumaczę ze swojej nieobecności. Otóż spowodowana ona była kilkoma czynnikami, między innymi tym, że konkurs zbiegł się z początkiem roku szkolnego, a to oczywiście kompletnie zmieniło mi plan dnia. Po szkole i ćwiczeniach, bądź rowerku, nie miałem już szczególnie na nic siły.

Szukałem też wcześniej, ale nie na tyle długo i dokładnie by wygrzebać coś naprawdę porządnego. Znalazłem co prawda kilka ciekawszych obrazków, ale nie były one na tyle dobre by był sens je tu prezentować. Poza tym, tak przeglądając prace konkursowe stwierdziłem, że temat mi nie leży za szczególnie.

Spróbuję poszukać czegoś na przyszły konkurs, temat trochę luźniejszy. ;D

I oczywiście gratuluję zwycięzcom. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież Black Shadow robi filmiki z tymi wszystkimi obrazkami, więc pewnie gdzieś je zapisywał.

Owszem, zapisywałem je sobie do folderu na pulpicie, ale wywalałem gdy kompilacja była zrobiona i zuploadowana :P Sorkens.

Za to kolejny montage jest już gotowy - jeszcze raz propsy do Soapsa za polecenie mi Jamendo :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IX Edycja Konkursu Cyckowego od bielika42

Jesienne kolory

OZxYTaB.jpg?1

Witam w IX edycji sławetnego Konkursu Cyckowego, odbywającego się co dwa tygodnie na forume, jak Gaben przykazał. Zbieramy się dziś - samym środku września - by kontemplować odwieczne piękno natury, częstokroć powielane przez malarzy i rysowników. O jakim to pięknie mowa? Oczywiście jest to kolor rudy - bądź pomarańczowy - bądź czerwony - w każdym razie coś w ten deseń. Naturalnych rudzielców na naszym świecie zbyt wiele nie ma - warto więc uczcić ich istnienie dzisiejszą edycją, zwłaszcza że rude włosy doskonale podkreślają pewne istotne krągłości (zazwyczaj).

Zasady na ten tydzień - w obrazku musi pojawić się odcień koloru pomarańczowego, rudego bądź czerwonego (jak to już deffik wytargował). Samo dziewczę (chłop?) nie musi mieć koniecznie rudych/pomarańczowych włosów - ma być kolor, choćby i na sukience/tle/pancerzu.

Nagrody - tu mała niespodzianka!

(ale wpierw [nad]zwyczajne)

1. ORANGE BOX (Half-Life 2, Episode One, Episode Two, Lost Coast, Portal, Team Fortress 2)

Jedna z najlepszych komplikacji, jaką gracz mógł sobie kupić 7 lat temu. Dziś - z darmowym TF2 i Portalem 2 na rynku - może i nie robi wielkiego wrażenia, ale [wybaczcie mój plebejski gust] dla samych HL warto go mieć, no i ulepsza darmową wersję TF'a, dzieki czemu będziecie mogli handlować i wozić się z czapkami po serwach. No i jest tam Portal.

2. Fairy Bloom Freesia

Czyli coś dla miłośników gier japońskich

3.Guacamelee: Gold Edition

Ciepłe kolory i przyjemna zabawa

Do tego mamy dwie gry z poprzedniej edycji: Virus Named TOM oraz Tomb Raider: Legend

Nagrody za cycki męskie: Marlow Brights and Mask of Death, Splinter Cell: Conviction, Far Cry 3: Blood Dragon

UWAGA!

Obiecana niespodzianka

W zeszłym tygodniu na gog.com miała miejsce dosyć pokaźna urodzinowa wyprzedaż postanowiłem wysupłać kilka euro i kupić paczkę trzech najlepszych gier, w jakie kiedykolwiek grałem i owo zestawienie miało trafić na jubileuszową edycję X, ale w związku z niecodziennym systemem giftów* jestem zmuszony zaoferować je w dzisiejszej edycji. W owej paczce znajdziemy:

Heroes of Might & Magic III Complete

Duke Nukem 3D Atomic Edition

Dungeon Keeper 2

(z bonusami np. Duke Ring Tones)

W jaki sposób możecie zdobyć tą przepyszną paczkę? Zadanie jest niecodzienne - musicie wybrać trzy absolutnie ulubione obrazki i zapostować je w osobnym, specjalnie oznakowanym spoilerze. Nie muszą być związane z tematem tej edycji). Ja zaś wybiorę najbardziej smakowitą komplikację :)

Wszystko jasne? Po szczegółowe zasady, rankingi i listę mecenasów zajrzyjcie TU

TERMIN: Czwartek 18 września 22:00

Jedziemy!

*Otóż problem jest taki - żeby podarować komuś grę na gogu muszę podać e-mail danej osoby, jednakże jeszcze zwycięzcy nie znam, a promocja tyle nie trwa, wiec wysłałem owe gifty na własny e-mail. Czy gry są przypisane na ten e-mail? Nie mam pojęcia. W każdym razie e-mail prześlę dalej zwycięzcy i jeśli nie zadziała, to zwrócę się z pytaniem do gogu (są dosyć pomocni, więc nie będzie problemu). Ryzyko jest takie, że gier szybko nie otrzymacie, ale mam nadzieję, że się opłaci :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...