Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bielik42

Konkurs cyckowy - darmowe gry za biusty

Polecane posty

VII Edycja Konkursu Cyckowego według bielika42 - Edycja Szczęśliwa, a więc Cyckowa

kf8NA1t.jpg?1zcKDjEP.jpg?1

Przeszedł tydzień, a nagród na konkursy uzbierało się po samą szyję - poza Anticitizenem do powiększającego się grona darczyńców na zaszczytny cyc cel dołączyli Fergix i LaserGhost. Od wyboru do koloru, ale ja jeszcze nie rozdałem swoich zakupionych wcześniej nagród, a że mamy już Siódmą edycję - pora na nagrody równie biuściaste co zgłoszenia. Poza tym narysowałem dziś całe 5 par cycków, a więc biggrin_prosty.gif

W tym tygodniu do wygrania gry z wielkimi biustami w rolach głównych:

Tomb Raider: Legends

Tomb Raider: Underworld

(wiem, że nowy TR jest dużo lepszy, ale tam Lara ma mniejsze cycki, więc się nie liczy)

Dla fanów cycków mangowych: Vanguard Princess

Co w niej cyckowego? Zerknijmy na recenzję na stimie:

l5CoG0r.jpg?1

Xerber, Kondzio - nie odchodźcie! Jak zauważyłem, nasi główni tosterzy mango-cycków już ową grę posiadają, dlatego jeżeli któryś z nich wygra, to do wyboru będzie miał jeszcze jedną z wymienionych: Fairy Bloom Freesia, 99 spirits, Akane the Kunoichi.

Męskie klaty - jak świętować to świętować! Dla zwyciężczyni (zwycięzcy?) czekają klaty zakute w pancerze (Warhammer40k: Space Marine) albo Czarne (Marlow Briggs and the Mask of Death) lub nieco podstarzałe, lecz wciąż silne (Splinter Cell: Conviction). W każdym razie jeden z tych.

No i jak? Zainteresowani?

Termin końcowy: Czwartek 22:00

Mam nadzieję, że odzew będzie większy niż ostatnio tongue_prosty.gif

Powodzenia!

No i hymn na cześć przynoszących nam pecha kobiet:

http://www.youtube.com/watch?v=3utaOPNODjs

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja mogę, ani Tomb Raidery ani nagrody za cycki mangowe mnie nie interesują. Jedyna opcja to zacząć tostować męskie klaty w celu zdobycia odrzuconego w poprzednim konkursie Space Marine. XD

Pomyślę jak się przekimam. Takie decyzje trzeba podejmować z trzeźwą głową (a cicho liczyłem, że a nuż pojawi CK 2 z ostatniego bundla. :P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się przeliczyłem, bo ostatecznie materiału wystarczyło mi tylko na pięć wrzut, ale tak czy siak normę dzienną chyba wyrobiłem. Jutro ciąg dalszy, a ja tymczasem wracam do katalogowania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...