Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bielik42

Konkurs cyckowy - darmowe gry za biusty

Polecane posty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnia runda typu fifty-fifty (powiedzmy) i niech się dzieje wola bielika :eyes:

Azumanga:

Nyanpassu!

Besto Monogatari

To nie jest Rararagi.

>almost immortal

>he lifts

>QT loli vampire soulmate

>double imouto

>gets all the grills he want

>dat car

10/10 would husbando

RERORERORERORERORERO!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jubileuszowa X Edycja Konkursu Cyckowego wg bielika42 zakończona!

yZlZHtv.jpg?1

Oj ciężko, ciężko mi się X edycję oceniało, nawet pomimo braku pewnych stałych graczy. Ogółem ciekawa rzecz się stała - w początkowych edycjach najbardziej spamił Xerber, natomiast przy okazji X edycji dorównali mu zarówno deffik jak i sefnir! Nie jestem pewien, czy przez te konkursy nie kształcą się uzależnienia i asymilacja społeczna, prowadząca do kupna horrendalnie drogich figurek i poduszek z dziwacznymi nadrukami, no ale cóż - nie moja sprawa, a wy, drodzy uczestnicy, dbajcie o swoje zdrowie psychiczne i patrzajcie czasami na nadobne dziewoje IRL (nie żebym kogoś oceniał, to tylko tak dla ostrożności :D)

HOLY MOLLY NEW TEAM FORTRESS 2 INTERNET COMIX ISSUE!!!!

[przepraszam za opóźnienie]

Albo nie, lepiej mieć to z głowy już teraz. Konkurencja nadzwyczaj ostra, juz pół godziny serce mi krwawi, pojawiło się kilka top30 i od nich zaczniemy.

NAGRODY: Bully: Scholarship Edition, Crusader King II + DLC, SEGA PACK (10 Classic Sega Genesis Games, Medieval II: Total War, Typing of the Dead: Overkill, Binary Domain, Renegade Ops), The Binding of Isaac Collection, Tomb Raider: Legends, Virus named TOM.

Nagrody za cycki męskie: Splinter Cell: Conviction, Far Cry 3: Blood Dragon, Marlow Briggs and the Mask of Death, Mark of the Ninja

NAGRODA GŁÓWNA: SAKURA SPIRIT

Pisałem już, że było mi ciężko? No więc w przypadku tej kategorii było mi BARDZO ciężko! Nie dość, że pomysł na walkę o ową grę wpadł mi z przysłowiowej dziupli, to jeszcze kompletnie nie pomyślałem o tym, w jaki sposób mam ocenić komplikację 30 obrazków. Postanowiłem więc zażyć bardzo mocny rumianek i w przypływie nieskończonej radości obejrzeć wszystkie "topy" po kolei, pytając się mojego "głosu w głowie", co najbardziej się mi/mu podoba. Padło na komplikację..

No niestety panowie, Przyszedł, Zapostował, Zgarnął - tak to się tu odbywa, a więc oficjalnie:

NAGRODĘ ZA TOP 3 zdobywa.... Kondzio!

Za ogromną różnorodność stylów i ogólnie, brawa, ekhm

Miejsce Pierwsze: 47

z8A9pWr.jpg

O zboczeniach, spowodowanych satanistycznym wynalazkiem japońskich artystów można pisać prace naukowe, poświęcając znaczną ich część problematyce narodzin Impresjonizmu i rewolucji artystycznej w XIX wieku w Europie. W przypadku obrazku, zapostowanego przez 47 nie jestem w stanie nic powiedzieć i skomentować. Bierz nagrodę i nikomu o tym nie wspominaj.

Nigdy.

Miejsce Drugie: deffik

BWKxPkN.jpg

Gdy dwa tygodnie temu przeglądałem sklep komiksowy, w poszukiwaniu idealnego prezentu dla brata moje oczy przypadkowo padły na grubaśny album, zatytułowany "Sztuka filmu "Ruchomy zamek Hauru". Moje oczy zalśniły, a po chwili już miałem na twarzy grymas niezadowolenia, gdy tylko rzuciłem okiem na cenę. Książka poczeka, ale deffik był na tyle uprzejmy, że opublikował obrazek, który klimatem przypomniał mi tą słoneczną pracownię czarnoksiężnika, dorzucając dla estetyki dobrze skomponowane cycki z właścicielką. Spokojnie, malowniczo, zwycięsko.

Miejsce Trzecie: nerv0

9gkxdxf.jpg

Studia na kierunku kultury i sztuki wyostrzyły moje zmysły artystyczne, a ten obrazek bardzo mocno oddaje to, co czuję do sztuki pewnych post-impresjonistów. Urokliwa scena.

Miejsce Czwarte: Xerber

SKmsbq0.jpg

Akurat Xerber i Deffik wrzucili najwięcej obrazków, które ostatecznie trafiły do folderu zwycięstwa. Chętnie wręczyłbym im to samo miejsce, no ale tak się nie da. Ten obrazek znów chwycił mnie impresjonistycznym zacięciem, dodatkowo uwydatniając cycki szklanym blatem. Dobry pomysł!

Miejsce Piąte: Sefnir

rv5xRwI.jpg

Tak, mało kto ogląda dziewczyny z takiego kąta, no ale artyzmu nie można mu zaprzeczyć - leci nagroda, a Sefnir coraz blizej zdobycia podium w którejś z następnych edycji.

Miejsce szóste: grz

HCpl9bX.jpg

Tak tak, zaraz doczekam się kolejnego spamu wiadomości, że tu się zrobiło kółko wyznawców anime i ogólnie powinno się nas wszystkich spalić, zanim złożymy jaja, ale cóż mogę poradzić, że bardzo trudno o dobrych artystów-fotografów, którzy zrobiliby fotkę pasującą "akurat" do tego tematu? Nic nie mogę poradzić. Gdy konkursy były jeszcze ogólne, to dostawaliśmy więcej prawdziwych modelek, teraz zaś fergixowi chyba nie chce się szukać fotek. W każdym razie grz próbował i swoje osiągnął - gratulacje, bo bardzo ciężko jest znaleźć fotkę kształtnej dziewczyny w mundurku, która nie wygląda jak zajechana gwiazda pewnych filmów. Wiem, bo sam szukałem ;)

Nagroda bonusowa: Piewca

9TvYKXj.jpg

Podobnie jak w przypadku Sermacieja tydzień temu - użytkownik zasługuje na nagrodę bonusową w ramach starań. Jest dobrze, a nawet lepiej, życzę powodzenia w następnej edycji :D

Nagroda za cycki męskie: Xerber

Przykładu nie podam, bo miałem za dużo żeńskich biustów do oceny, ale z tego co pamiętam - Xerber postował całkiem przyzwoite obrazki, należy się mu więc nagroda.

Refleksje: duzo gołych dziewcząt, albo takich bardzo dwuznacznych. Nie piętnuję, ale dokąd to forume zmierza... I czy mój dysk to pomieści. I kiedy ja zdążę to szkicować? Tyle cycków, proszę państwa.

Dobra, pora na dobrą dawkę śmiechu - idę czytać komiks. Zwycięzcom gratuluję i mam nadzieję, że obejrzę wasze posty za dwa tygodnie, w kolejnej edycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom, ja też dziękuję, choć nie udało mi się zgromadzić tak imponującego asortymentu. Nie wiem co się stało, ale Wallbase (strona, z tapetami, którą bardzo lubiłem (bo można ją było po prostu scrollować, a nie przeklikiwać się przez kolejne strony :P) nagle zniknęła mi z wyników wyszukiwania Google. A wiem, że było tam sporo ładnych japonek w mundurkach. :/ Gdybyście mogli polecić mi jakiś inny portal od tapet to byłbym bardzo uszczęśliwiony. :]

Co do nagród, to opcje dla mnie są dwie. Albo Crusader Kings, albo ten pakiet Segi z naciskiem oczywiście na Medievala. Jeśli ktoś nie wybierze przede mną ani jednego ani drugiego to będę miał naprawdę ciężki orzech do zgryzienia... (pytanie techniczne, czy Medieval razem z dodatkiem, czy sama podstawka?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wallbase umierało od jakiegoś czasu gdy admin po prostu zniknął (zapadł się pod ziemię a bez niego nie dało się nic zrobić jeśli chodzi o aktualizacje skryptu strony itp), community podtrzymywało sztucznie portal przy życiu, ale koniec końców część uznała, że to nie ma sensu i powołali do życia Wallhaven (potencjalnie NSFW), które co dopiero raczkuje. Jeszcze jest stare dobre 4walled (potencjalnie NSFW) (ew. /w/ i /wg/ i /hr/ choć na /wg/ animu nie znajdziesz)

Oprócz tego istnieją wszelkiej maści booru jak np safebooru (SFW), gelbooru (NSFW), konachan (NSFW) i inne, gdzie też zdarzy się, że można znaleźć jakieś tapety (ale na dobrą sprawę większość contentu to albo reupy z pixiva, albo grafiki z VNek.

Jeszcze jest zerochan, który jest biedną kalką pixiva, no i oczywiście wspomniany przed chwilą pixiv, z którego wszystko tak naprawdę pochodzo (pixiv ma też strasznie upierdliwy interfejs (był jakiś userscript który niby to naprawiał, ale jakoś nie udało mi się z niego sensownie korzystać) , a wyszukiwanie popularnych obrazków bez premium jest nieco upierdliwe, no i żeby znaleźć cokolwiek fajnego to trzeba się przeprosić z runami, ale w końcu serwis nie powstał z myślą o wstrętnych gajdzinach, więc tu narzekam bo po prostu lubię narzekać i jest już późno).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezus deffik, co ty mi robisz... Dobra. Serce mnie boli, gdy to piszę, ale jednak Medieval to Medieval, nie ważne czy z dodatkiem, czy bez. Poza tym to Binary Domain też może być fajne. Poproszę więc o paczkę z SEGI...

Jak można stawiać ludzi przed takimi wyborami moralnymi? Twórcy Wiedźmina mogliby się od was wiele nauczyć... ;_____;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

XI Edycja Konkursu wg bielka42

Steampunk, Pirates, okres 1830-1920

thJV6wI.jpg?14F42qEJ.jpg?16HPhv7s.jpg?1

Witam ponownie w jedenastej odsłonie sławetnego Konkursu Cyckowego - zabawie, w której dzieląc się radością uzyskujesz darmowe źródła innej radości, czy coś w tym stylu. Cycki postujemy i gry rozdajemy od czerwca - w naszej zabawie na razie wzięło udział ok. 20 osób, 18 zdobyło tym sposobem darmowe gry, a niezliczona ilość podziwiała piękno w najbardziej naturalnej formie. Bierzcie udział, dopóki temat nie został opodatkowany!

Dzisiejsza edycja mogłaby w sumie obdzielić tematem przewodnim trzy kolejne edycje, ale w rzeczywistości studia się zaczęły, jesień się zaczęła, chandra się zaczęła, a cycki wszakże nie są nieskończone i w pewnym momencie nerv0 będzie już musiał rysować cycki na konkursy, ale na razie nie patrzmy tak daleko w przyszłość. Notatnik z kodami na nagrody wprost pęka w szwach, więc do zwyczajnej trójki (+ pozostałości) dorzucam nagrodę czwartą. Dzisiejsze pozycje!

1. Monkey Island: Special Edition Bundle (The Secret of Monkey Island : Special Edition + Monkey Island 2 Special Edition: Le Chuck's Revange)

Czyli coś dla fanów retro i miłośników wyśmienitego humoru - paczka z dwoma odnowionymi częściami Monkey Island! Pełna urokliwych widoczków, ciętych żartów, trzygłowych małp i stosów sentymentu. Przyjazna dla ludzi, którzy nie lubią główkować w grach (system podpowiedzi), niemalże najlepsza seria przygodówek w historii. Osobiście wciąż czekam na odnowioną edycję The Curse of Monkey Island (nie żebym nie mógł sobie odpalić, ale miło by było znów zaśpiewać szant z pomarańczą na końcu). Epicka opowieść o pościgu Guybrusha Threepwooda za biustem pięknej Elaine, w którą po prostu warto zagrać.

2. Arcanum: of Steamworks and Magicks Obscura

Czyli jeden z tych RPG'ów, których nie można pominąć i zlekceważyć. Dowcip, świat i przygoda!

3. Bridge

Jedni mówią dziadostwo, inni że sztuka - polecam przekonać się na własną rękę.

4. Disciples 3 Complete (prawdopodobnie z dodatkami Renaissance i Ressurection)

Podstawka podobno zawodziła, dodatki przywróciły świetność. Alternatywa dla tych, którzy nie czekają z wypiekami na twarzy na HoMM VII.

Nagrody "z recyklingu":

- Tomb Raider: Legend

- Humble Indie Bundle #2 (Braid, Cortex Command, Machinarium, Osmos, Revange of the Titans)

Nagrody za cycki męskie: Marlow Briggs and the Mask of Death (którego ciągle nikt nie chce), Splinter Cell: Conviction (też chyba nie jest dla użytkowniczek zbyt atrakcyjny), Alan Wake: American Nightmare, Warhammer 40k: Dawn of War, Costume Quest (coś dla dziewcząt !!111!!!1)

No i to by było wszystko na ten tydzień - paczka nie jest zła, czyż nie? Nie musicie należeć do jakiegoś klubu, ani mieć ton obrazków w internetowych folderach - wystarczy mieć konto na forum z większa ilością postów niż 100 (bariera żeby jakieś boty nie psuły zabawy) i umieć wpisać np. na deviantart.com "pirate girl"

Termin: Piątek 22:00

Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...