Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bielik42

Konkurs cyckowy - darmowe gry za biusty

Polecane posty

Nadszedł czas i na moją trójce wspaniałych. Nie było łatwo. O ile pierwszy obrazem wybrałem dość szybko, tak z dwoma pozostałymi były spore kłopoty. Artystów byłem pewien. Gorzej z zdecydowaniem się na jedną konkretną grafikę. Ale w końcu udało się.

1u4tLOB.jpg

Autor mi nieznany. Szalenie spodobała mi się ogólna kompozycja, tradycyjny parasol, i te IMO świetne zestawienie kolorów. kontrastujące ze sobą, ale i w pewien sposób siebie podkreślające.

7kFMfRI.png

Takashi Takeuchi., człowiek, który wraz z Kinoko Nasu założył Type Moon. Jeden z moich ulubionych artystów. Uwielbiam jego prace. Prezentowana tutaj pochodzi z Tsuki no Sango.

JO4ICHZ.jpg

Seria LNek Bungaku Shoujo nie jest u nas zbyt popularna, ale na szczęści jest wydawana przez Yen Press dzięki czemu mogłem zapoznać się z twórczością Mizuki Nomury, oraz ilustrującej jej książki Miho Takeoki, której styl rysowania po prostu uwielbiam. W prezentowanej grafice spodobało mi się użycie kolorów, oraz cała postawa Touko, te przymrużone oczy, itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IX Edycja Konkursu Cyckowego wg bielika42 zakończona!

the_splendor_of_autumn_by_sae_midori-d7j8vic.jpg

Do diaska - zaczynają mi się kończyć pomysły na wstępniaki do zakończeń! W każdym razie kolejna edycja naszej co-dwu-tygodniowej zabawy osiągając standardowy wynik dwóch stron i pozostając bez żadnej większej niespodzianki (może poza zaskakującym skokiem jakości wrzut od 47). Wciaz nowy system zapowiadania konkursów ponownie udowodnił, że grający po prostu gromadzą asy w rękawie, by potem na wyścigi pozbyć się swojej "ręki" - nie jest to zła sytuacja, ale przez to środa i czwartek pozostają tak niezwykle ciche...

Tym razem do folderu eliminacyjnego trafiło 48 obrazków - o 22 mniej niż ostatnio, ale i odzew był mniejszy, znani zaś postujący nieco zluzowali i już nie było 10+ wrzut od Xerbera (szkoda). Zanim zaczniemy wyłaniać zwycięzców przypominam pulę nagród:

Cycki damskie: The Orange Box, Fairy Bloom Fresia, Guacamelee: Gold Edition, Tomb Raider: Legend, Virus Named TOM

Top 3 bundle: Heroes of Might and Magic III Complete, Duke Nukem 3D: Atomic Edition, Dungeon Keeper 2

Cycki Męskie: Marlow Briggs and the Mask of death, Splinter Cell: Conviction, Far Cry 3: Blood Dragon

Prac nagrodzonych - 5 + 1 + Top

Miejsce Pierwsze: Kathai_Nanjika - napisałem dobrze? :v

nTF9xu1.jpg

Kilka słów: Holy.Beeep.Shit. 0___0

Wygrzebany przez Katajca obrazek ma w sobie wszystko, co uwielbiam w komputerowej sztuce malarstwa - widocznie "smużystą" technikę malunku, ciepłe, pulsujące barwy, mądrą i rozbudowaną strukturę, czaszki w ogniu, naturę i jakieś dziwadło, wprost z koszmaru. Brawa, brawa i jeszcze raz brawa.

0_0

Miejsce drugie: nerv0

dsc_1714fb_by_nanakuronoma-d7y3rmf.jpg

Choć widocznie pociągnięte fotoszopem, to i tak swój urok modelka ma - podoba mi się sposób, w jaki nasz tematyczny kolor pomarańczowy podkreśla linię ciała, dodatkowo (wraz z puchem i kotem) uwydatniając miękkość i gładkość. Są tam też słuchawki i gitara, nie ma za to biustonosza - same plusy :D

Miejsce Trzecie: Xerber

ydhqvBO.jpg

W przypadku tej pracy najbardziej urzekła mnie technika - bardzo lekki styl pociągnięć sprawił, że cały obrazek zdaje się rozpływać w swych ramach. Woda i przedziwne koło dmuchane dały okazję do niespotykanej zabawy ze światłem, z której autor zresztą udanie skorzystał.

Miejsce Czwarte: 47 (tak, bo jego nick zaczyna się od 4, a więc 4+4=8 8/2=4)

yttFSsI.jpg

Wyraźna inspiracja plakatem promującym "Amelię" (z cudowną, kochaną, niezapomnianą i utraconą Audrey Tautou) natychmiastowo zagwarantowało postującemu nagrodę. Gratulacje!

Miejsce Piąte: deffik

MdthIIU.jpg

W konkursie oczywiście nie mogło zabraknąć podładowanej erotyzmem pracy - deffik idzie coraz śmielej, choć tym razem obyło się bez okaleczonych korpusów (dzięki bogu) i zamaskowanych sutków (;__;). W przypadku tego posta złapały mnie oczywiscie pończochy i underboob - rzeczy, które w 99% gwarantują wam nagrodę (informacja niepotwierdzona).

Miejsce dodatkowe dla: Sermacieja

Choć jego posty nie wykazały się czymś nadzwyczajnym, to i tak prezentowały bardzo wysoki poziom, niestety zdominowany przez 47 i jego obrazki. Niemniej dwie pięknotki trafiły na mój dysk, za co należy się nagroda - dostaniesz do wyboru jedną z trzech gier, która była mi darowana najczęściej, czyli: Terraria, Legends of Grimrock, Deadlight)

Co? Trzeba zachęcać nowych :D

Nagroda za cycki męskie: Kathai_Nanjika

Kath odkryła prawdziwą kopalnię gier video - niemal nie ma konkurencji w tej kategorii! Pomimo prób, Xerb nie zdołał pokonać osoby zaprawionej w oglądaniu męskich cycków, a zwycięski obrazek jest (znów) dla mnie przyjemy, bo i seria znana :P

c48b4d1286030d8e17389ec19a011cf1-d7zglks.jpg

Logan to kozak i należy mu się szacunek. Rzekłem.

Nagroda za TOP 3

Oj trudne zadanie wam dałem - zaledwie dwie osoby zdecydowały się przedstawić swój Top 3 i od razu rzec muszę, że zwycięzcą jest Xerber - sorka Sefnir, ale kiedy twoje obrazki koncentrują się przede wszystkim na pejzażu (co nie jest złą rzeczą, wprost przeciwnie), top Xerbera to znacznie "bliższe" spojrzenie na postacie, a to przecież Konkurs "Cyckowy" do diaska! :D (poza tym nadal nie odebrałeś gry, nieswojo się czuję trzymając na koncie czyjeś gry :P)

Ciekawostki na zakończenie:

- NADAL nie ma Sedinusa (oswaja się pewnie z Holandią - krajem marihuaną i cyckami płynącym) i Kondzia (bo pewnie mu na grach nie zależy :P)

- Część grających przyjęła szlachetną postawę "nie mam ulubionych obrazków" - wezmę to pod uwagę, w razie kolejnych nowych pomysłów :P

- Ktoś aktualnie walczył o nagrody 0__0

- Konkurs cyckowy wygrała użytkowniczka D:

- Za dwa tygodnie edycja jubileuszowa!

Muzyk na uczczenie kolejnej edycji:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nagród interesował mnie tylko Orange Box, więc Fairy Bloom mi nie potrzebne. Mogę zostawić bielikowi na kolejne konkursy, ew. niech bielik da to któremuś z pozostałych uczestników. Xerber chyba lubi takie rzeczy, więc może się ucieszy? XD

Dogadajcie się jakoś, a ja mogę dostać bonusowe punkty za filantropię. :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jubileuszowa X Edycja Konkursu Cyckowego wg bielka42

Uroki szkolnego życia

RD1nnoU.jpg?1

Witam w Jubileuszowej edycji sławetnego Konkursu Cykowego, który kumuluje dwie największe zalety graczy: szczodre obdarowywanie się grami i zachwyt płcią piękną (i mniej piękną, jeśli jesteś graczem płci żeńskiej). Niestety główna nagrodę za TOP 3 wręczyliśmy tydzień temu (Xerberowi), ale w związku z faktem, że stuka nam już trzeci miesiąc, mamy tag "Gorące" i ogólnie chyba przejęliśmy schedę po temacie "Cycki" postanowiłem złamać pierwsza zasadę nabywania gier wyłącznie na wyprzedażach i ufundowałem grę, którą część uczestników ma na steamowych "wishlistach". Jak to śpiewała Edith Piaf - Non, je ne regrette rien...

Jak sam podtytuł wskazuje - w tej edycji głównie przyglądamy się dziewczętom w strojach/okolicach szkolnych, przy tym nie mamy na myśli jakichś podfruwajek czy innych lolitek - liczą się kształty! Jestem niemalże w stu procentach pewien, że i tym razem dominować będą cycki malowane - nie żebym narzekał - i w sumie nagroda niespodzianka jest skierowana głównie do amatorów tychże, dlatego też postanowiłem stworzyć oddzielną sekcję do walki o ową grę. Wpierw jednak nagrody główne!

1. Bully: Scholarship Edition

Czym byłaby ta edycja bez absolutnie najbardziej niegrzecznej symulacji nabuzowanego hormonami nastolatka, walczącego o szacunek w szkole dyscyplinarnej dla trudnej młodzieży? Za ów tytuł odpowiada znamienite studio Rockstar, a my wcielając się w młodego "byczka" postrzelamy z procy, zrobimy kawały, zakradniemy się do dziewczęcego akademiku itd.

2. Crusader King II + DLC

Czyli wracamy do nauki historii.

3. SEGA PACK (10 Classic SEGA Genesis Games, Medieval II: Total War, Typing of the Dead: Overkill, Binary Domain, Renegade Ops)

Czyli paczka, która osłodzi życie każdemu uczniakowi, a i starszym się spodoba (zwycięzca zgarnia wszystkie gry w ramach paczki!)

NAGRODA JUBILEUSZOWA - SAKURA SPIRIT

Czyli Najbardziej Biuściasta Gra na Steamie, "Great Bedtime Story", "Breast Game Ever 11/10", "Contains whole load of PLOT" itd. O tej produkcji krążą legendy, ponoć sam Gaben musiał podjąć decyzję, czy powinna pojawić się na platformie steam. W każdym razie - jest o co walczyć.

UWAGA!

Walka o tą grę może być zacięta (kieruję się faktem, że aż 4 uczestników ma ją na steamowej liście życzeń) , więc postanowiłem nieco zmienić zasady: otóż każdy walczący może zapostować max. 30 obrazków o dowolnej tematyce (takie spotęgowane TOP3) w osobnym poście, z zaznaczonym złotym kolorem tytułem, tytuł może być dowolny.

Nagroda jubileuszowa + : The Binding of Isaac Collection

Co? 99 centów, a gra w sumie wyśmienita, może ją wybrać każdy - zarówno zwycięzca kategorii "szkolnej", jak i kategorii "męskiej".

Nagrody za cycki męskie: Splinter Cell: conviction, Far Cry 3: Blood Dragon, Marlow Briggs and Mask of Death, Mark of the NInja

Nagrody z recyklingu: Tomb Raider: Legends, Virus Named TOM

Uch, ile nagród, aż się w głowie nie mieści.

Termin: do Czwartku, godzina 22:00

Powodzenia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Generale, przygotowania do drugiego uderzenia są gotowe.

- Dobrze, rozpoczynać!

Na drugi ogień idzie tak uwielbiana na tym forum Mahouka ;p która akurat projekty mundurków szkolnych ma fajne.

ePAM9UY.jpg

5l7Vbju.jpg

K46xq1W.jpg

5xQRaWM.jpg

4pszwgX.jpg

PqGx4Lx.jpg

Q7hO4y0.jpg

xPIfyYO.jpg

xqBPKjP.jpg

I77eMWw.jpg

2shECf9.jpg

9vVIu7x.jpg

Oczywiście nie mogło tez zabraknąć Tatsuyi Tak, chciałem czym zapchać ten post...

TNBqOHS.jpg

WVGF0jV.jpg

Tzdw0Fq.jpg

Cp1Myub.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...