Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

bielik42

Konkurs cyckowy - darmowe gry za biusty

Polecane posty

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już za mną tu tęsknią, trzeba coś dodać, symbolicznie chociaż. Symbolicznie, bo nie jestem tak hardkorowy jak niektórzy tu zebrani i moje zapasy najlepszych obrazków (przynajmniej tych nadających się do opublikowania na forum) są już na wyczerpaniu. Ale, cytując klasyka, w imię zasad:

MPrygOR.jpg

NR4ARHe.jpg

bspAUEx.jpg

mLMr5Tl.jpg

P34sZPG.jpg

ys3SmTk.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekania

Będzie że się nie znam, narzekam i w ogóle śmierdzę, bo miałem coś wrzucić, ale jak zobaczyłem ilość postów od Xerbera to generalnie się mi odechciało, mimo, że napisał on, że nie interesują go nagrody w tej edycji. Xer nie mam nic do Ciebie, tylko chodzi mi o to, że nie chce mi się nawet klikać w te spoilery od Ciebie, żeby sprawdzić, czy przypadkiem się coś nie powtórzy, etc, i cały fun z mojej strony pryska, bo nawet nie chodzi mi o to, żeby zgarniać gry od Bielika (z moim plebejskim gustem, hah!), tylko właśnie czerpać przyjemność z wrzucania, a dopiero gdzieś tam dalej są ew. nagrody.

Koniec narzekań.

A teraz przejdę jednak do jakiejś wrzuty.

oh5i.jpg

ogyg.jpg

og0t.jpg

ochc.jpg

obp7.jpg

nqmf.jpg

nps8.jpg

nlzb.jpg

nkiu.jpg

nedd.png

ncvw.jpg

nc0e.jpg

msd3.jpg

mkao.jpg

mho6.jpg

mgvf.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pół godziny i koniec - prawie żadnych cycków realnych. Zmieniam zasady na nagrody - pierwsze miejsce wybiera z puli (oddzielone pule dla męskich i żeńskich) i dalej do 3 (dziś 4) miejsca. Przypominam pulę nagród:

Pula za damskie: Lara Croft: Legends, Lara Croft: Underworld, Vanguard Princess, Skullgirls Bundle + kilka gier kawaii :P

Pula za męskie: WH40k: Space Marine, Marlow Briggs and the mask of death, Splinter Cell: Conviction

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VII Edycja Konkursu Cyckowego według bielika42 zakończona!

0AhGP6V.jpg?1

Cóż, ta edycja była znacznie bardziej ekscytująca niż poprzednia - sam Xerber wrzucił 8 paczek! Sporo osób wzięło udział, po raz pierwszy Germotta (i ktoś jeszcze), ale zabrakło też kilku: Nerv0, Sedinus, Aiden - smutek :C

Zgłoszeń jak zwykle było zbyt wiele, bym mógł je wszystkie ocenić poprawnie, z bólem serca zabrałem się do oddzielania dobrych od lepszych. Dla przypomnienia system rozdawania:

pierwsze miejsce wybiera z puli (oddzielone pule dla męskich i żeńskich) i dalej do 3 (dziś 4) miejsca. Przypominam pulę nagród:

Pula za damskie: Lara Croft: Legends, Lara Croft: Underworld, Vanguard Princess, Skullgirls Bundle + kilka gier kawaii tongue_prosty.gif

Pula za męskie: WH40k: Space Marine, Marlow Briggs and the mask of death, Splinter Cell: Conviction

Cycki damskie

Miejsce pierwsze: Sefnir

5eV4j5v.jpg

Niektórzy mogą znaleźć pewne porównanie z wywyższanym przeze mnie na piedestały piękna obrazkiem zapostowanym w którejś z wcześniejszych edycji, bodajże przez nerv0. Dzisiejszy zwycięzca ma podobne elementy - połyskliwość ciała, dobre zastosowanie światła, czarne, popękane rajstopy, wspaniały underboob... Pierwsze miejsce zasłużone biggrin_prosty.gif

Miejsce 2: Kondzio

NR4ARHe.jpg

Chyba mam jakieś fetysze, coś tak czuję - podobne oświetlenie, interesująca gra świateł itp. W tym przypadku chciałbym jeszcze zwrócić uwagę na zwiewną sukienkę i właściwie brak nagiego ciała od biustu w górę. Zabieg niby prosty, a tak świetnie podkreślający biust - podoba mi się. Skrzydła są... urozmaiceniem?

Miejsce 3: deffik

mho6.jpg

znY91zM.jpg

Sorka Glovis, dziś bardziej spodobały mi się azjatki zaproponowane przez deffika tongue_prosty.gif

Miejsce 3 a podaję dwa obrazki - z powodu równego poziomu. Piersi naturalne zachwycają, pięknie podkreślone bielizną, co do reszty - poezja, szkoda, że azjatki mają tendencję do nadużywania makijażu i tak to wygląda w istocie - nie widzę na jej skórze ani plamki. Photoshop? Makijaż? Kto wie...

Co do cycków rysowanych - twór to absolutnie niesamowity! Powieście w galerii z malarstwem renesansowym - nikt nie zauważy różnicy. Zwróćcie proszę uwagę na to, jak pierś znajduje się w centrum obrazu, na przecięciu linii ukośnych. Artysta poprowadził linię szaty w ten sposób, by zakryć sutki w minimalnym ustępię. Drobne, niemalże kruche ciało uroczej posiadaczki uwydatniają potężne skrzydła, oświetlane od tyłu... słońcem? boskim światłem? No i ten wyraz zdziwienia na twarzy, splątane włosy, pognieciona szata...

Arcydzieło.

Miejsce 4: Kathai_Nanijika

bh2UYts.png

O czwarte miejsce odbyła się zacięta walka pomiędzy Kathai a Xerberem - Xerber wrzucił wiele, bardzo wiele obrazków, z czego każdy miał w sobie pewną interesującą część technikę, lecz dopiero Kath złączyła w powyższym obrazku wszystkie owe zalety. Lekka, niemalże naszkicowana kreska, pełna światła kompozycja, dzięki której obrazek wydaje się pulsować blaskiem, a więc i życiem.

No i to by było na tyle, jeśli chodzi o damski biust - nie ma Xerbera na liście. Wiele z jego nadesłanych prac miało szansę na wygraną, ale cóż, konkurencja była zbyt silna. Wpadł Sefnir i deffik, no i pozamiatali. Gratuluję. Nagrody wybierają kolejno: Sefnir, kondzio, deffik, Kathai_Nanijka

Klaty męskie

Nie mi oceniać klaty męskie D:

Znów przez to przechodzimy?

A niech to.

Nagrodę za klaty męskie otrzymuje... Germotta

Może i by wygrała Kathai, ale ona już wygrała, nie możemy jej rozpieszczać biggrin_prosty.gif

No nic gratuluję wszystkim wzięcia udziału w VII edycji konkursu cyckowego, dzięki za udział. Chyba założę osobny temat na dyskusje i podobne sprawy, bo tylko w tym tygodniu otrzymałem kilkanaście gier na poczet konkursu biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...