Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smuggler

CDA 08_2008

Polecane posty

Jedno słowo: WoW! E.... Wow!

Super numer, z niecierpliwości już mnie skręca. Ciekawe zapowiedzi i temat numeru, w recenzjach również cool (space siege - ciekawe, jak będzie wyglądał h'n's w sci fi:D, no i DMC, So Blonde.... Miodzio:D) Jestem też ciekawy, jak ocenią Kung Fu Panda - w innym czasopiśmie branżowym dali 8 i mówili, że to Prince of Persia bez krwi i również dla młodszych:P

Fulle? To jeden z najlepszych (wg mnie 2. po SPEC.) zestawów w tym roku, na pewno zainstaluję i Summer Athletics, jak i Lokiego (śledząc przecieki doznałem niemal zawału;P). Może Gods też mnie skusi, chociaż... No cóż, Gothic to to jednak nie jest... Chociaż... Nie, mój komp się nie zgodzi. Czas najwyższy na upgrade.

Byle do wtorku!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer świetny, dawno takiego nie było. Napewno pogram w Lokiego i Summer Athletics, a i może sprawdzę Gods: Kraina Nieskończoności. No i jak zwykle obejrzę gameplaye, trailery i dział Bonusy.

Bradzo podoba mi się okładka. Z tekstów najbardziej zainteresowany jestem następującymi tekstami: Mass Effect PL, Strangelhold PL, Mirror`s Edge, Devil May Cry 4, So Blonde: Blondynka w Opałach, Kung Fu Panda, Stalker: Clear Sky. Oczywiście pismo się przczyta całe w tym mój ulubiony AR i GW.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze wrażenie - piękna okładka, doskonale trafia w mój gust kolorystyką i nieźle ujętą dynamiką. Sam temat numeru też na pewno przejrzę ale najbardziej oczekuję recenzji Devil May Cry 4, bo to gierka dla której zdecydowałem się kupić pada i dopłacić 10 zł do standardowej ceny, żeby kupić ją od razu w wersji angielskiej, mam nadzieję, że się nie rozczaruję :). A do tego jak zwykle trochę artykułów różnorakich z czego każdy zostanie przeczytany ;). Pełniakami pewnie za długo się nie nacieszę ale młodszemu bratu powinien spodobać się Loki, także dla każdego coś miłego, jak zwykle zresztą

tylko druga połowa to to samo tylko że od tyłu

Poradzę sobie, w końcu przeszedłem demko z kilkanaście razy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwsze wrażenie - piękna okładka, doskonale trafia w mój gust kolorystyką i nieźle ujętą dynamiką. Sam temat numeru też na pewno przejrzę ale najbardziej oczekuję recenzji Devil May Cry 4, bo to gierka dla której zdecydowałem się kupić pada i dopłacić 10 zł do standardowej ceny, żeby kupić ją od razu w wersji angielskiej, mam nadzieję, że się nie rozczaruję :). A do tego jak zwykle trochę artykułów różnorakich z czego każdy zostanie przeczytany ;). Pełniakami pewnie za długo się nie nacieszę ale młodszemu bratu powinien spodobać się Loki, także dla każdego coś miłego, jak zwykle zresztą

nie rozczarujesz się do połowy gry bo to świetna nawalanka... tylko druga połowa to to samo tylko że od tyłu (chodzisz po tych samych lokacjach, nawet bossowie są identyczni)

DMC4 imo 7+/10 moze 8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, przecież DCM4 to nawet nie nawalanka tylko raczej jak najszybsza nawalanka aby przejść do następnej cut scenki, która wgniecie Cię w ziemie swoim przesadzonym do granic stylem i kiczem ;D. Jak na mój gust strzał w 10.

Pierwszy raz tak na CDA czekam, Smuggler pokazał ten trailer Mirror's Edge i teraz mam. Czekam tylko żeby coś o nim przeczytać ^^.

EDIT: Jeszcze coś o przyszłym Splinter Cellu. Jak dobrze, że oni zauważyli, że to idzie w złą stronę, prosze dajcie mi mój noktowizor i noty za misje!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym pełnikiem przebiliście konkurencje, teksty też są niezłe. Pewnie zastanawiają się jak wam udało się coś takiego zdobyć na cover. Moglibyście zrobić jakiś mały artykulik o kupowaniu licencji na numer świąteczny lub urodzinowy. Podejrzewam, że cieszył by się on dużym zainteresowaniem.

PS. Któryś z użytkowników powiedział, ze rok temu była recka Lokiego. W takim razie Legend: Hand of God już zarezerwowane na numer urodzinowy? ;)

PS.2 W jakiej wersji jest Loki, bo nie chce mi się ściągać 166 MB patcha.

PS. 3 Właśnie zauważyłem, że Loki jest w oryginalnej wersji zabezpieczony Star Forcem. Mam nadzieję, że to zabezpieczenie zostało zdjęte, bo jeśli nie to nie mam zamiaru instalować bibliotek tego zabezpieczenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. 3 Właśnie zauważyłem, że Loki jest w oryginalnej wersji zabezpieczony Star Forcem. Mam nadzieję, że to zabezpieczenie zostało zdjęte, bo jeśli nie to nie mam zamiaru instalować bibliotek tego zabezpieczenia.

Nie boj nic, odbezpieczony.

Ja nie wiem co wy macie z tym Lokim. O grze świat zapomniał już 3 miesiące po premierze, gdyby nie CDA to pewnie umarłaby w odmętach nicosći.

Facet, ja mam wrazenie, ze jestes jak rekin. Rekin MUSI stale plywac, inaczej sie udusi, gdyz jego skrzela sa pasywne, tzn. nie moze sam "zasysac" nimi wody, musi byc w ruchu, by woda je oplywala. Ty zas, wydaje sie, ze MUSISZ stale na cos w CDA narzekac, inaczej umrzesz. Co ktos czegos nie napisze, to ty marudzisz, ze e, be, mle, zle, buuu, iiii, yyy, do bani, etc.

Moze zainwestuj w prozac albo co, bo to naprawde zaczyna byc irytujace. Albo choc rob sobie raz na miesiac godzine bez narzekania, sprobuj...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zaakceptuj w końcu, że ktoś może mieć inną opinię, niż Ty lub ktokolwiek inny? Czy to, że Ty uwazasz, że Loki to hit i super gra, to dla mnie też tak musi być? Nigdy nie słyszałem w telewizji (Hyper) ani nie czytałem w innej prasie jakichs szumów na temat Lokiego, dlatego nie uważam, żeby to był hit.

Może to być dobra gra, nie przeczę temu, ale dla mnie nie jest ona wystarczająco dobra, aby się nią w nadmiarze cieszyć. Na pewno jest to najlepszy pełniak w tym numerze.

Zobaczysz, że jak dacie np. Chaos Theory, to będę pierwszym, który będzie piał peany na waszą cześć, mimo że grę przeszedłem już wzdłuż i wszerz. To będę zadowolony, że inni będą mogli poczuć się tak podekscytowani tą grą, jak ja.

Tekst o rekinie jest niezły, zwłaszcza, że piszę tutaj od wczoraj :) A Ty już masz mój portret psychologiczny :)

Mimo wszystko udane porównanie.

Poza tym, w innych postach pisałem też o tym, co w CDA mi się podoba, także zarzut trochę wydumany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie kolegi assasin2601: czy Loki jest w najnowszej wersji? i czy nie jest "okrojony", tzn czy można grac w multi? wiem, że pytanie może wydawac sie głupie, ale ostatnio konkurencja dała inna grę w takm stylu, którą okrojono z możliwości gry w trybie dla wielu graczy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propo Lokiego jeszcze - Hyper zazwyczaj nie docenia dobrych gier, a oglądając np fresh air o jakiejs grze, w którą się samemu grało można odnieść wrażenie że twórca tego programu tej gry na oczy nie widział. poza tym co nie włączę na hypera to gadają coś o grach na konsole. A ja np o Lokim słyszałem już bardzo dawno, i to same dobre rzeczy. Gierka może do legendy nie przeszła, ale zawdzięcza to swojemu starszemu wujkowi - diablo 2, który zawrócił w głowie wszystkim fanom hack'n slash. W związku z tym Loki nie może raczej wnieść nic rewolucyjnego do tego gatunku, ale nadal może być świetną gierką w którą się przyjemnie hack'n slashuje ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ME to jedyna gra, która wnosi świeżość na rynek, która nie klepie tych samych schematów podanych w innym sosie. (jak CoD)

Może i bieganie skakanie było w prince of persia ale nie na taką skalę, nie z pierwszej osoby, nie w takiej konwencji, nie dawało to TYLE frajdy. Ja frajdę mam oglądając trailery, a co dopiero jakby mi przyszło w to zagrać. Ale moja maszyna raczej tego nie udźwignie...

Każdy, kto nie miał tyle sprawności i odwagi by skakać po dachach budynków, będzie mógł poczuć namiastkę tego w grze komputerowej. Czy to nie genialne??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eh a już myślałem że zaoszczędzę tym razem 15 zł :P Bo przecież teksty są wg mnie średnie no może liznę zapowiedz dodatku do wow'a, no ale pełniakiem mnie rozwaliliście. Chociażby dla Loki kupie CDA i mam nadzieję że z miesiąc będzie jeszcze lepsza gierka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś lubi skakac po dachach a brak mu odwagi w prawdziwym świecie na to, to może zagrać w chociazby jedi academy albo którąś z części spider-mana. mnie jakoś to ME w ogóle nie kręci, wydaje mi się że gierka wyjdzie duzo gorsza niż choćby trailer to pokazuje. Wiecie, jest taki brzydki zwyczaj wśród producentów gier, żeby w trailerach pokazywać rzeczy, których potem w samej grze nie będzie. Cóż, mimo wszystko mam nadzieję, że tym razem to nie będzie prawda, bo chociaż gierka nie zapowiada sie dla mnie osobiście zbyt interesująco to doceniam pomysły i nowe rozwiązania w niej zastosowane, co ma o tyle duze znaczenie, że w razie sukcesu ME na rynku inne gry będą ją naśladować, i po całym rynku gier komputerowych przejdzie powiew świezości :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko 2 pytania do smugglera- czytałem na forum(jakimśtam) o lokim... goście narzekali że z prockiem dwurdzeniowym gra zaliczała straszne zwiachy-na minimum detalach!!!.

więc skoro lokich potrafi się zerżnąć na takim komputerze to czy napewno się będzie zrzynał na moim (2.01ghz 960ram, GeForce 6100 256mb)??

czy eld recenzując lokiego, grał na waszym redakcyjnym komputerze (bodajże 2x 1.8 ghz procek, a ramu ile nie pamiętam)?

i ostatnie pytanie: czy loki miewał coś takiego na waszym sprzęcie?? bo jeśli miał na takiej maszynie-to u mnie sobie pewnie nie pogram w niego, a tak się napaliłem na niego(lokiego) :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może zaakceptuj w końcu, że ktoś może mieć inną opinię, niż Ty lub ktokolwiek inny? Czy to, że Ty uwazasz, że Loki to hit i super gra, to dla mnie też tak musi być? Nigdy nie słyszałem w telewizji (Hyper) ani nie czytałem w innej prasie jakichs szumów na temat Lokiego, dlatego nie uważam, żeby to był hit.

To mzoe podaj choc jedno zdanie, w ktorym mowie ze 1) Loki to hit i supegra, 2) zabranim ci miec dowolne poglady na temat i jej i CDA? Bo mam wrazenie, ze polemizujesz sobie z moimi pogladami, ktore sam sobie wymysliles.

Ja po prostu czytalem dzis sporo twoich postow i wiekszosc z nich to narzekania, narzekania, narzekania, niekiedy na zasadzie "jestem przeciw, bo tak".

Zeby byla jasnosc - ja ci tego nie zabraniam, ale robisz sie nieco monotematyczny i przewidywalny, a jak ktos ciagle na jedna nute nadaje, to jak potem ma nawet sensowne pretensje to kwalifikowany jest "a, to ten, ktoremu sie NIC nie podoba" i jego glos moze nie byc wysluchany z taka uwaga, na jaka zasluguje. To cos jak autolaram - jak stale wyje, to w koncu przestajesz go slyszec...

Tekst o rekinie jest niezły, zwłaszcza, że piszę tutaj od wczoraj :) A Ty już masz mój portret psychologiczny :)

Mimo wszystko udane porównanie.

>>>Ja cie oceniam TYLKO przez pryzmat tego, co piszesz. A skarz Bog, nie pamietam zebys w jakimkolwiek poscie NIE narzekal. Stad owe rekinie porownanie.

Poza tym, w innych postach pisałem też o tym, co w CDA mi się podoba, także zarzut trochę wydumany.

>>>Byc moze, ja cie kojarze jednak jako narzekacza. :)

Dla mnie ME to jedyna gra, która wnosi świeżość na rynek, która nie klepie tych samych schematów podanych w innym sosie. (jak CoD)

Kurde, piszcie moze M'sE, bo ME to mi sie z Mass Effect kojarzy. :)

Ja mam tylko 2 pytania do smugglera- czytałem na forum(jakimśtam) o lokim... goście narzekali że z prockiem dwurdzeniowym gra zaliczała straszne zwiachy-na minimum detalach!!!.

więc skoro lokich potrafi się zerżnąć na takim komputerze to czy napewno się będzie zrzynał na moim (2.01ghz 960ram, GeForce 6100 256mb)??

czy eld recenzując lokiego, grał na waszym redakcyjnym komputerze (bodajże 2x 1.8 ghz procek, a ramu ile nie pamiętam)?

i ostatnie pytanie: czy loki miewał coś takiego na waszym sprzęcie?? bo jeśli miał na takiej maszynie-to u mnie sobie pewnie nie pogram w niego, a tak się napaliłem na niego(lokiego) :)

Nie mielismy ZADNYCH problemow z Lokim, a Eld gral bodaj jeszcze na jednordzeniowym procku...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, zacząłem pisanie na forum niefortunnie. Już tłumaczę dlaczego - pierwszymi tematami jakie mi się pokazały po kliknięciu na "zobacz nowe posty" były własnie tematy "co mnie najbardziej irytuje" itp, więc od tego zacząłem. Tak więc na razie większość moich postów to narzekanie, ale nie widzę powodów, dla których miałbym udawać, ze podoba mi się coś, co mi się NIE podoba.

Na przykład podałem przykłady dwóch tekstów z CDA 07.08 ktore mi się nie podobają. Argumentują w podobny do Twojego sposób - to sa TYLKO DWA teksty z CAŁEGO numeru. Jest to MNIEJSZOŚĆ.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam Też wiem, że Mirror's Edge mi nie pójdzie, ale zapowiada się super giera(według mnie) I w moim osobistym rankingu

dead space vs ME wygrywa ME, bo:

1) nie było jeszcze gry w której mógłbyś poczuć się jak parkourowiec

2)bo nie było gry FPP w której biegałbyś po ścianach(trailer), prowadził emocjonujące sekwencje walki(trailer, i scena wyrywania broni...)

3) bo widok kolegi, wymiotującego po drugiej godzinie skakania, po dachach- bezcenny :)

smugg mówił, że eld grał na jednordzeniowym procku... ok, ale pewnie to był taki potwór: 3 ghz 2 gb RAM, GeForce 8800gtx

512-na takiej maszynie to pewnie nie miał prawa zaliczyć zwiechy... nie chce, żeby wyszło że narzekam za bardzo, ale poprostu chcę się upewnić, czy odpalę lokiego, i nie zobaczę że nawet menu będzie mmi się ścinać... jak możesz smuggler, to napisz mi jaki to był procek...

ale uważam, że skoro gościu pisał na forum w temacie jade empire(założyłem go wcześniejszym kontem) że grał w niego na procku 933mhz, 256 ramu(bodajże) to chyba mogę zaryzykować stwierdzenie, że loki mi pójdzie :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, zacząłem pisanie na forum niefortunnie. Już tłumaczę dlaczego - pierwszymi tematami jakie mi się pokazały po kliknięciu na "zobacz nowe posty" były własnie tematy "co mnie najbardziej irytuje" itp, więc od tego zacząłem. Tak więc na razie większość moich postów to narzekanie, ale nie widzę powodów, dla których miałbym udawać, ze podoba mi się coś, co mi się NIE podoba.

Na przykład podałem przykłady dwóch tekstów z CDA 07.08 ktore mi się nie podobają. Argumentują w podobny do Twojego sposób - to sa TYLKO DWA teksty z CAŁEGO numeru. Jest to MNIEJSZOŚĆ.

Nie ma sprawy, kazdemu wolno narzekac, a jesli akurat ci sie tak owe marudzenia spietrzyly na dzien dobry, to trudno, przezyjemy. :) Madrych ludzi witamy zawsze z otwartymi RENCAMI :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...